reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

SILUNIA witaj.....powiem ci że mój od małego spał tylko na prawej aż mu się łepek lekko spłaszczył martwiała się a teraz chce tylko znowóż lewą stronę i na niej śpi....i się obkręca raz na lewą raz na prwa stronę jak śpi więc myślę że norma aczkolwiek słyszałam,że dzieci po CC powinni iść na kontrol do neurologa więc się wybiorę ale to za miesiąć niestey bo wyjeżdżam no chyba że tam dorwę prywatnie oczywiście bo inaczej nie na da.....raz dwa i ALANEK bedzie brykał i to zniknie....buzia dla niego...

IWONKA super zdjątka fajne spotkanko.....Amirek ogólnie ok teraz marudzi ale znowu miał pleśnaiwy i dostaje syrop od którgo ma alergie i troche się męczy ale maks 4 dni i będzie cacy....i musi go brać... już zeszły ale ma na końcu języka i trudno mu to tam złazi....

RENIU dzień dobry.....Jak tam twój mama-cieciunio....:-D

MASIU jak w pracy??


 
reklama
Czesc Laski!

Musze Wam powiedziec ze naprawde padam na ryj nic mi sie nie chce taki ciezki dzis dzien byl pelen nerwo i latania i zastanawiania sie.......

moze zaczne ----Ada dzieki za troske.....!!!!!! i Wam dziewczyny tez!!! kuzwa w myslach sie gubie ...poszlam do moeje lekarki ale ona rzekla ze dziecko zdrowe to dala mi skierowanie do szpitala by obadali go specjalisci bo jak rzekla oni nie mjaaj w przychodni odpowiedniego sprzetu i laboratorium kuzwa co za przychodnioa i na koniec jak zwykle dodala ze nie ma doswiadczenia przy noworodkach i kuzwa rece mi opadly.... dobra to nic pojechalismy do szpitala i tam czekac trzeba bylo na te badania bo lekarze maja obchody a ten dyzurny byl tylko jeden na izbie i trzeba bylo czekac by ktos podjol decycje co i jak i jakei badania i gdzie ... jak juz bylo po tych gledzinach lekarka przyszla dala skierowania na pobor krwi moczu i kalu...ale z tym tez nie bylo tak latwo kal to na szczescie mialy farta bo zrobil podczas badania lekarki tej an pietrze...a siku nic... i krwi nie mozna bylo pobrac bo mial za gesto krew wiec mi go zabrali i poszli welfron mu wbili ..nawodnili go podali mu dwie kroplowki nawadniajace... i zdziwione ze taka krew no ja do nich a jaka ma miec jak nic mi nie pije i slabo je... dobra bla bla bla przejde do rzeczy bo z sil opadam piszac ze szczegolami totalnie poza tym juz sie gubie... wiec suma sumaru....niektore wyniki te waniejsze bede miala po 3 dniach jakies posiewy nie wioem dokladnie co taka zestresowana bylam tyle co wiem ze w oglnym moczu i krwi nie bylo wiec jakies szczegolowe porobili i mam po wyniki podjechac za 3 dni a do tego czasu ciagle go poic jak nie chce butelka to tak jak robilam stzykawa badz lyzeczka..... o dziecko trzeba nawadniac zwlaszcza jak malo je bo noworodki szybko sie odwadniaja... i ciagle gadaly ze podczas upalow ja dziecko niechetnie je to powinno pic wiecej a ja co mam zrobic skoro on nie chcial przeciez ja co sekunde moglabym mu te picie podawac... o matko ile stresu....zadnejplesniawy nie ma gardlo ladne oskrzela czyste..... kazal jednym slowem dziecka zmuszac do jedzenia ale mojego sie nie da bo ciagle wypluwa a ona na to ze zawsze cos wypluje ze 10 razy wypluje a 11 wypije.... i zeby sie nie zrazac.... i tyle a poki co nie denerwowac sie i czekac na wyniki... i to cala gadka niedawno wrocilam i mam wszystkiego dosc.....

wiec do jutra bo ide kapac i w kime jak maly zasnie ciezki byl to dzien....

Sila milo Cie widziec my tez sie stesknilysmy i czekalysmy na Ciebie !!! mam nadzijej ze Alanek szybko sie zrehabituje i wroci o pelnej sprawnosci fizycznej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

An aSIA iwonka fajnie Wam ja tez bym chciala sie z Wami wszystkimi spotkac hahahahahahah

ok mykam buzka! i dziekuje za cieple i miel slowka ....
 
Iwonka no juz sie napaslam zdjeciami:-), dzieki;-), ale jak jeszcze cos dorzucicie......:cool2:
Ale Natalka to figlara jak sie patrzy, i co ja zrobie ze mam slabosc do tego jej jezyka:-p

Ada moj Cieciunio:eek:, nic nie slysze tylko mama i mama:-D, sie rozgadal:-p, teraz spi wiec nawet glosno nie klikam:-D, co by sie znowu nie odezwal:-D
Dzisiaj goraco to marudny troche, i wieczorem napewno arie przed snem odstawi:confused:, ale oby do jutra-u nas ma padac:happy2:

A ja jutro do kolezanki jade:-), na NK sie znalazlysmy i tez jest na wyspach:happy2:, jak pol Polski zreszta:-D

Lady czyli ok:eek:? bo sie w zeznaniach pogubilam

Cos jeszcze mialam skrobnac i se zapomnialam:sorry:
no nic zajrze wieczorem chyba ze po drodze usne;-):-D

a se krzykne LUCKYYYYYYYY!!!! gdzies ty, zlaz;-)
 
ALUNIA pozostaje czekać na badanie miejmy nadzieje,że coś wyjaśnią i będzie wiadomo czemu Sebcio nie je...a swoją drogą jak ta lekrka nie ma doświadczenia to co ona robi w tej przychodni zmień ją koniecznie...

RENIU pół Polski nie długo będzie cała:-D a mój lekko se drzemie ale jednym okiem luka tu i ówdzie:eek: nie długo kąpanko potem może spanko i odpoczywanko:-D:rofl2:
 
SILKA w ośrodku wczesnej interwencji na walczaka ze skierowaniem od pediatry przyjma Cie z Alankiem na rehabilitacje od razu i nie wiem czy to aby nie jest jedyne miejsce w Gorzowie gdzie z takim małym dzieckiem mozna chodzic na rehablitacje. Lenka tez miała tam chodzic na rehabilitacje, bo było u niej podejrzenie tego kreczu, ale tam stwierdzili,ze to tylko asymetria.
 
Silka ,Lady trzymajcie sie bedzie o.ki.
U mojej laluni chyba zabki ida bo ma dziwnego nerwa wszystko pch do buzi.:szok:
Starsze laski moje mialy 13 miesiecy jak zeby wyszly:szok:myslalm ze ich nie beda mialy.
A malunia odmieniec:dry:.
Zycze dobrej nocki,zmienilam kosmtyki na Jo....Moze bedzie lepsza ta skorka na glowce.
Zdrowia i wytrwalosci wszystkim zycze.
 
Ada ja juz mam odpoczywanko:cool2:

Katja ja uzywam Jo.... choc mialam obawy bo starszaki mialy uczulenie na nie, Bartek narazie nie i nawet se chwale:happy2:, mam taki plyn do kapieli top-to-toe i calego go pucuje:-p i jest git;-), ciekawe jak u Ciebie sie sprawdzi

zdjecia poogladalam i mozna isc spac;-)

Wiec dobranoc :-)
 
Witajcie boombonowki kwietniowki! hahah

No ja juz pospalam ale dzien byl kosmar ale powiem wam ze albo to zrdzenie losu albo nie wiem co nagle maly jadl mi w nocy 120 a dzis z rana 80 i teraz 100 kuzwa jak na zlosc nie mama na co narzejkac haha nie no fajnie zobaczymy an jaka mete...

Renia ogolenie bez badan poborowych\ na dzien dzisiejszy maly ma sie super zobaczym,y w piatek jak wyniki beda... moze niepotrzebnie zrobilam zamieszanie ale dla mnie to nie normalne ze taki duzy chlopiec je taka malo ale dzis jak reka odjol je ladnie pssssss by nie zapeszyc....

moj maz ma wolne juz od teraz wrocil z robotki i wolne se robi do 2 sierpnia nie wiem czy mam sie ciesyc czy juz plakac... bo mam wizje jego urlopowania na czas gdy jeszcze nie bedziemy nad morzem... widzeee go przy komputerze... hahahahahah ale wrozenie zostawiam naszej wroce Sili hahahahahaha

Moj maly cos kicha czesciej mama nadziejej ze to nie zapowiednia nowego jakiegos kataru pss
 
hej Babeczki

witam sie i ja z rana
wczoraj nie zaglądałam bo miałam zwariowany dzień hahha miałam 3 rozmowy o pracę tak więc kursowałam po mieście. Co z tego wyniknie zobaczymy.

Iwonko Asiu -dzięki za spotkanie i już czekam na następne,może tym razem u mnie ?:):-) na Maltę blisko:-)
Trzeba koniecznie kawalera bo przecież Jeremi sam nie da rady dwóm pannicom;):-) no i kupek tyle nie zrobi hahahah
Silko Aluniu- będzie dobrze z dzieciaczkami, trzymam kciuki

no a wiecej nie pamiętam co miałam napisać więc buziam Was wszystkie

dziś moja teściowa przyjedzie więc będzie ciekawie hihi ale damy rade:)
miłego dnia a my pędzimy na usg bioderek
 
reklama
Witam witam i o zdrowie pytam :-)
Ala - oby tak dalej Seba szamał jedzonko :tak: może miał taki okres haha buntu niemowlęcego hahahaha a do tego ty chodziłaś zestresowana ehhh Ala Ala :-p
Masiu - na następne spotkanie potrzebujemy na gwałt Hrabiego :-D:-D:-D
An - i jak u Jeremiaszka bioderka? U mojej Natalci to już ok ale powiedział żeby jeszcze troche w nocy pieluchować :dry:
U nas już druga noc z budzeniem o 3.30 :-) pozniej Natalka idzie spaaa i wstaje razem z tatą a je około 7 i juz drzemki są około półgodzinne, no oże ciut więcej, ale fajnie że są :cool2:
My dziś wybieramy sie na mini wakacje do teściow :-D:-D:-D napewno będzie super :cool:;-):-p centrum Polski, teściowa na każdym kroku, wokól biegający śmierdzący pies, wakacje marzenie :eek::-D no nic, dobrze że będe miała jakiś dostęp do neta to będzie sie komu pożalic :-p
 
Do góry