reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

IWONKA to spoko spróbuj z tą dietą i sprawdzisz ale diete zastosuj około 2 tygodni bo jak to alergia to do tylu może się organizm wyczyszczać ale nie musi....i bedziesz wiedzieć czy coś jej dokucza czy ma taka naturę...mam nadzieję,że wam się ułoży....
 
reklama
Hej hej wszystkim


widzę że Kobitki z Poznania się umawiają,ja z chęcią bym dołączyła ale jestem bez auta więc ciężko.:-(
An ja tez bez auta ale strasznie się chce z Wami spotkać, jakoś się wyombinuje, może mąż powiezie w jedna strone a moze jakos sie zmówimy do jednej a druga trzecia zgarnie :-D:-D:-D no nasze maleństwa sie zobaczą :-) moja dzisiaj oglądała swojego 2 lteniego kolege tak sie patrzyła co to za mały człowieczek ze oczy z orbit o mało jej nie wyszły:-)

Niania ja uważam jak Ada ze każdy człowiek jest inny od pierwszych dni życia i cięko generalizowac, jednemu to pasuje a drugiemu co innego, każdy ma czasem gorszy dzień, najlepiej wyczaić dziecko i się dostosować a później z lekka modyfikować plan dnia
 
I z pięknej pogody zrobiło się pochmurnie za oknem:-( chyba będzie lało a ja muszę przejśc się do fryzjerki umówic tu w Zielonej mam swoją ale nie wiem jak z czasem- do soboty mam go bo małż chyba dopiero zjawi się w sobotę

Iwonko -ja mieszkam z drugiej strony Poznania patrząc od Ciebie na oś Warszawskim wylot na Swarzędz.
Ale chętnie się spotkam najlepiej by było gdzieś gdzie mogłabym butlę podgrzac hahah bo jak mi Jeremi wyjca włączy to się nie bedę mogła odnaleźc :-)

W Poznaniu będę od poniedziałku to może jakoś w przyszłym tygodniu?
zresztą zgadamy się:-)

hmm coś miałam napisac ale zapomiałam w następnym wejściu skrobnę hahaha

buziam Was
 
Ale Jeremi juz duzy no:szok::tak::-D:-D
NIANIU kochan olej to dzieci miewają różne dni jeden dzien może spać a drugi nie może rozrabiać na maksa zresztą wiesz sama masz już jednego synka a pozatym nawet zmian pogody może spowodować że będzie spał jak opetany a potem na drugi dziń nie....mój swiruje 3 dni fakt ma pleśniawki ale też nie je z miom planem ale zrobił se swój jakoś se wyklarował aha i śpi po 30 minut i się budzi maks godzina ale to tylko czasami
no wlasnie umnie tez spi maks godzine a za zwyczaj tak po pol godz i codziennie dzien wyglada inaczej jedenynie pory karmienia sie mu ustabilizowaly:tak: i zazwyczaj jak zje po kapaniu kolo 20-ej (czasem wczesniej czasem poźniej) to potemwstaje napapu kolo 6, potem 10:00, 14:00 i 18:00 ale wiadomo nie co do minuty :-p wiec Nianiu twój Marcel tez sobie po swojemu ułozy swój plan:-p
Iwonko no to powodzenia na dietce, bo pewnie bedziesz miecjeszcze bardziej okrojoną bidulko:baffled:
 
A u mnie dupa:baffled: Poszłam tym samym tropem co wczoraj w nadzieji na dluzszy sen i co? spał 45 minut:blink:
Kurde o co chodzi z tym czasem?:confused: Nie kumam tego:baffled:

I teraz szczeliwy zasysa piastkę u siebie w łozeczku , a kolejne karmienie o 13:nerd: nie wiem jak on dotrzyma do tej pory:confused:

Dobra jezscze raz zatem: dziewczyny jak wyglada Wasz dzień plisssssssssssssssssss:-p
Ania co Ty taka uparta z tym planem:-D....co chcesz osiagnac? to moze wszytkie cos pokominujemy i doradzimy:tak:
Bo ja osobiscie mowiac nic nie kumam ...........

Mojego syna dzien wczoraj wygladal tak..ze od 16 spal non stop do 7 dzisiejszego dnia .. zjadl o 15 poszedl spac o 16;10.. pozniej przebudzil sie 18 zjadl i znowu poszedl spac ....obudzilam go o 22: 30 chyba.....przewinelam nakarmialm i chlopaczek poszedl spac ....a juz pozniej to juz nie wiem jadl w nocy 2 razy wstal po 7 rano..........:-D
 
kurcze An to faktycznie mieszkasz na drugim końcu :szok: zresztą Asia tez nieblisko :sorry2: ale jakos poradzimy... A czym wy dziewczyny sie poruszacie w takim razie po miescie jakbym nie zajechala po was autkiem? :-p
 
Iwonka - ja autobusem a potem na tramwaj lub pieszo, w jedną stone moze maz podwiezie.

zła na siebie jestem (auto pod blokiem) a ja sie cykam (mogłam bym gdzie pojechac) ale cykam sie jeździć strasznie
 
ASIU wszystiego Najlepszego dla córeczki!!


Dzień dobry!!!


Maju widze,że nasze dzieci śpią w dzień jednakowo...:-):-)

jak Wam minęła nocka.....mój czort mały zasnął szybko....
 
reklama
Hej Adzia:-) U nas fajna noc. Młody spał od 19 do 3.30:szok: wiec ekstra. Potem zjadł i do 6.15 spał jak zabiy, ale potem juz troche się krecił bo Michaał wstawał do pracy:tak:

Zauwazyłam, ze Marcelowi wydluza sie czuwanie. Po pobudce porannej czuwał prawie 2h:szok: Duze te nasze dzieci sie robią.

Jak zajrzałam w swoje notatki jak Max był mały to wyszło na to, ze jak skończył 3 miesiace dałam mu juz soczek jabłkowy, trochę potem jabłko a za chwile kleik:szok: Jezu nie moge uwierzyc, ze to za chwile:rofl2:

Byłam wczoraj na siłowni i dałam ostro czadu. Czuje sie dziś zajebiscie:tak: Jak wróciłam moja druzyna piłkarska popadala:-D wiec miałam czas na długa kapiel i wmasowanie tysiaca pieciuset balsamów:-p
 
Do góry