reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Zastanawiam sie jak Wasze maluchy sa wstanie wciagnac 150+5:szok: U mnie nie ma takiej opcji.Marcel zjada ostatnio max. 120+4 (czasem troszę zostawi).

Dlatego u nas nie bardzo jak jest karmic do 4 h:happy:
 
reklama
Czesc

Moj czorcik znowu zasnal o 16 a obudzil sie o 7 rano .. oczywiscie miedzy czasie zjadl.. nie wiem co z tym dzieckiem;-)teraz juz znowu spi pogugal godzinke i kimacza ucina ......................


Iwonka gdzie jestes??? jak postepy z Natalka??

NiaNia co u Ciebie ???
 
Czesc

Moj czorcik znowu zasnal o 16 a obudzil sie o 7 rano .. oczywiscie miedzy czasie zjadl.. nie wiem co z tym dzieckiem;-)teraz juz znowu spi pogugal godzinke i kimacza ucina ......................


Ale lot :-D Twój synio to niezły spioszek:-)

A u mnie gra muzyka:-p Dziś przyjezdzają moi starzy wiec bedzie grill i wodeczka..i meczyk bo dziś chyba ćwierćfinały:tak:
 
Zastanawiam sie jak Wasze maluchy sa wstanie wciagnac 150+5:szok: U mnie nie ma takiej opcji.Marcel zjada ostatnio max. 120+4 (czasem troszę zostawi).

Dlatego u nas nie bardzo jak jest karmic do 4 h:happy:


hehe dokladnie moj Maksio tez zjada 120+4 i tez zostawia cos na dnie..

A co do karmiania to ja uwazam ze czym pozniej tym lepiej .... po co dziecku tak szybko obciazac wątrobe....teraz nie widac skutkow takie rzniwo szybkiego dokarmiania i obciazania za wczesniej organizmu zbierze dzzicko zazwyczaj jako dorosly czlowiek;-)


EDIT

ladny mi to spioch.... ja sie zaczynam martwic ze on mi juz drugi dzien zasypia tak wczesniej .. zebys widziala normalnie nie tomny.. nie wim moze to kwestia pogody .. ostsnio duzo pada..........albo moja przekleta tesciowa rzucila urok bo go ogladala przez skypa hie hie hie i od tamtej pory dzieko jakies takie spiace sie zrobilo
 
Ostatnia edycja:
hehe dokladnie moj Maksio tez zjada 120+4 i tez zostawia cos na dnie..

A co do karmiania to ja uwazam ze czym pozniej tym lepiej .... po co dziecku tak szybko obciazac wątrobe....teraz nie widac skutkow takie rzniwo szybkiego dokarmiania i obciazania za wczesniej organizmu zbierze dzzicko zazwyczaj jako dorosly czlowiek;-)

hihihih yes yes yes bo chyba tylko my dwie tak karmimy jezscze :-p:rofl2:;-):-D
 
Hej dziewczyny
U nas wczoraj dzień był spoko, wieczorem coś mała marudziła i z zamkniętymi oczami taka zmęczona ale ciągle wołała mamusie :baffled: nie wiem czemu tak długo zajmuje jej zasypianie... obudzila sie jak zwykle 3 razy, koło 1.00, 3.30 5.30 no i od tej pory to sie tylko od 8.00 do 8.30 zdrzemnęła, więc Natalka jest chyba rekordzistką w czuwaniu :szok: podliczyłam wczorajsze 3 drzemki to w sumie w dzien spała 3,5 godziny no i coś mi w nocy po karmieniu nie chciala od razu zasnąć tylko z pol godziny sie wiercila i mnie wołała :baffled:
 
HEJ NiaNiu

no mój zje około 130-140 czasami 120 ale je co 3 i pół godziny w nocy ma dłuższe tylko mi ostatnio peditra rzekła,że jak chce moge w 3 dać mu sok z jabłka ale zetrzec i wycisnąć przez gazę ale z kleikiem to poczekam chyba....



KASIU twój Maksio ma melodię do spania.....niech śpi na zdrowie....mój też wstał przed chwilą dałam mu ten syropek i se kimnął ale zaraz papu tylko musiałam odczekac po syrokpu pół godzinki.....ale mu ładnie schodzą te pleśniawy po syropku a to drugi dzień ale za to kicha jak szalony
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry