reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
NiaNia - ile ja bym dała żeby Natalka dziś w sumie tyle pospała, a to od 5 mi fika i tylko teraz na spacerku może z godzinke sie zdrzemnęła ale tak co chwile sie budząc :baffled: kupiłam se meliske i ciasteczko i musze se wyluzować bo załamki dostane :nerd:
zdrzemnęłabym sie... tylko ten mój brzdąc znów coś kombinuje jakby tu ani spać ani sie bawić tylko marudzić :baffled:
 
Laski witam ja też stwierdziłamze en plan to o kant d.... potłuc już isę do niego nie stosuję mala niech je kiedy chce w miarę odstepy czasu około3 godzin żeby nie za często ale dzisaij to mi marudzi cały dzień i nic jej nie jest może pogoda albo ten skok wzrostu jeju , w każdym bądz razie teraz śpi a powinna jeść i co zrobić ona lepiej wie czego chce niż ja to zacznę ją obserwować i ułożyć jej plan nie swój hihih

a oco chodzi z tym cukrem i tymi zdrobieniami aż cholercia kijowo się to czyta nie kumam bo niemam jak nadrobić ale moze coś poszperam jak mnie nie olśnicie

Alu co do tego katarku jeżeli mały ma już długo i niewidać końca to mam pytanie jaki masz materac do spania bo czasami podobno te gryka czy kokos to uczulają i warto wymienić na piankowy aby dziecka nie męczyć jeżeli nikt ci nie uzasadni tego kataru i pisz czego się dowiedziałś u pediatry
 
ANRUSKU ja słyszałam,że nie tyle gryka co kokos może uczulić dzieciaczka.....ale to by dosatł od razu a nie po czasie tak myślę....ale trza szukać przyczyny czasami tak jest im więcej ściągasz tym więcej produkuje ja bym zrobiła posiew z noska może to bakteria....i machłabym ogólne badania zwłaszcza,że mało je.....
a widzisz mój też dziwny już 3 dzień a dziś to już w ogóle ale może ma faktycznie skok wzrostowy bo to 8 tydzień wiec...a poza tym my byśmy chciały,żeby to były aniołeczki jadł spały jadły spały...:-):-)

IWONKA zobaczysz,że będzie tak,że twoja córeczka sie uspokoi a nasze aniołki zaczną cyrkować....
 
Aduś może i masz rację że to na kokos dokładnie niewiem ale tak słyszałam , aniołeczki to i tak są czasami tylko muszą dać znać zę żyją :-), a moja własnie przesypia jedzonko już 30min zasnęło jej się i niech śpi
i zastanawiam się czy to marudzenie dzisiejsze ma coś wspólnego ztym żę wczoraj zjadłam kotlety mielone smażone nie gotowane :(
A jak ja mam sprawdzić ile moje maleństwo zjada bo kurcze czasami mi się wydaje ze za mało bo ssie tylko 3 min i więcej nie chce a czsami 6-7min i bądz tu mądry ile zjada
 
ANRUSKU ja słyszałam,że nie tyle gryka co kokos może uczulić dzieciaczka.....ale to by dosatł od razu a nie po czasie tak myślę
....ale trza szukać przyczyny czasami tak jest im więcej ściągasz tym więcej produkuje ja bym zrobiła posiew z noska może to bakteria....i machłabym ogólne badania zwłaszcza,że mało je.....

a widzisz mój też dziwny już 3 dzień a dziś to już w ogóle ale może ma faktycznie skok wzrostowy bo to 8 tydzień wiec...a poza tym my byśmy chciały,żeby to były aniołeczki jadł spały jadły spały...:-):-)

IWONKA zobaczysz,że będzie tak,że twoja córeczka sie uspokoi a nasze aniołki zaczną cyrkować....

Adula wlasnie po czasie alergeny musza sie nagromadzic....

Aduś może i masz rację że to na kokos dokładnie niewiem ale tak słyszałam , aniołeczki to i tak są czasami tylko muszą dać znać zę żyją :-), a moja własnie przesypia jedzonko już 30min zasnęło jej się i niech śpi
i zastanawiam się czy to marudzenie dzisiejsze ma coś wspólnego ztym żę wczoraj zjadłam kotlety mielone smażone nie gotowane :(
A jak ja mam sprawdzić ile moje maleństwo zjada bo kurcze czasami mi się wydaje ze za mało bo ssie tylko 3 min i więcej nie chce a czsami 6-7min i bądz tu mądry ile zjada

Anrus jak Ci przybiera na wadze.. to co ty chcesz sprawdzac .... pewnie malutka po kotlecie marudzi ..
 
hej laski no dobra ja to po krotce bo nerwy mna szarpia......

Kasia dzwonilam tam i mi babka w rejstracji mowila ze musialbym tam zlozyc deklaracje i musialaby miec jego karte szczepien i pesel i ze na jutro bo dzis juz sie nie da a ze nie goraczkuje wiec ... no wlasnie mozem se czekac nie?!!!:crazy: wiec nie chcialm czekac do jutra pojechalam do szpitala na korczaka we wrocjku tam lekarka mi sie nawinela pediatra i pogadalm z nia i powiedziala mi ze powinnam isc do siebie do lekarza pierwszego kontaktu z malym aja na to ze laze i bez skutku niedoswiadczona lekarka dyba sobie... i dala mi swoj numer telefonu i byla juz u mnie prywatnie niedawno wyszla zbadala go od a do z... i niby opdluuchowo czysto... kazal oklepywac go ..brac na kolanka glowa w dol i klepac .... i tak kilka razy dziennie.... przepisala mi krople do nosa takie na zamowienie robione specjalnie... i nic poza tym... a i mowila zeby isc do laryngologa z malym ze moze ma jakis stan zapalny ucha srodkowowego od tego katarku ze tak slabo je... bo ona nic nie widzi mowila ze nie ma sprzetu...ja dla mnie to on by byl niespokjny strasznie i by plakal bo nie oszukujmy sie jak ucho boli to raczej spokjnie sie nie lezy...a u niego jest ze raz je tak a raz tak... wieice co zaplacilam za wizyte 70 zl i chyba ta lekarka nic mi nie wniosla...zobaczymy co po tych kroplach....

A tak poza tym ja kuzwa po wizycie kolezanki i jej paczkach kuzwa az dwa zjadlam bo ta nawiedzona przynioslaaz 10 i co mialam tak na nie patrzec? hahahah

dzis mi je odpukac po 80 90 i 100 i 120 ml tak karmienie wyglada od rana... odpukac rzecz jasna...

Niania co to za avatar ????To Ty czy nie ty ale tak czy siak fajan am babka haha

Ada to moj ma dzis rowno 9 tygodni moze tez przeszedl jakis skok

Anrus no wlasnie nie lezy an niczym takim ....nawet posciel ma kuzwa hypoalergiczna nooooo
 
LEDYty dupo blada trzeba bylo z tymi głupimi babami w rejestracji nie gadać( to ci poradziły)..tylko poprosic Kwarte...i ona spewnoscia by ci kazala przyjechać czy przyjechała by do Ciebie...eeehh zla jestem na ciebie:-(
masz racje przy uchu byłby nie spokojny strasznie

biedny Sebus...:-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej Kobitki

witam się i ja wieczorową porą

Dziękuję w imieniu Jeremiaszka który bardzo dziękuje cioteczkom z bb za pamięc:):-)

Ja tak Was podczytuję odnośnie planu dnia i powiem Wam że u nas to nie ma takiej kontroli co do godziny, jeśli Jeremi śpi to ja Go nie wybudzam, sam się budzi i wtedy karmię. Teraz zwiększyłam Mu już porcję i w tej chwili każde karmienie to 150. Budzi się różnie nieraz po 6 nieraz po 7 wtedy je, potem zasypia czasami i je ok 10-11, czasami 12 potem 15-16 no i potem 19-20 przeważnie bliżej 20 po kąpieli i jak uśnie to pobudka ok 2-4 w nocy zależy jak sobie uśnie:-)

Dziś piękna pogoda była więc od 12 na dworze byliśmy do 19 w międzyczasie karmienie i spacerki. Spotkałam się z kumpelami z rodzinnych stron mogłyśmy się nagadac do woli:-)

no a mój małż już dziś wrócił ze swojej wyjazdówki do domu do Poznania bo stwierdził że skoro po operacji nie może pic wódeczki to nie bedzie tam siedział bo budowa czeka i już dziś wracał a jutro jedzie na działkę z rana. Po mnie przyjedzie jakos w weekend.

A za tydzien 26 znów jedzie i bedziemy sami.

A jutro zamierzam iśc do fryzjera a co..poszłabym na solarkę ale mam mega@ więc muszę czekac:-(

no buziam Was
 
Do góry