reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Kira ładna córeczka:-):-):-)

Alunia mój ma kolke po d3 dostawał devikap i vigantol i kolkował po tym okropnie....darł się w niebogłosy....

wiecie co nie dałam mu wody jak kazała ta peditra tylko mleko a ten zjadł przed 18 potem przed 21 znowu i puścił pawia po tym dodatkowym karmieniu i mam nerwy bo pewnie się w nocy wcześniej obudzi nooooooooooooooooooo i co....ech spróbuje od jutra dać mu co równe 3 ale mniej wyjdzie 5 karmień a tak jadł więcej co 3i pół dla mnie to bez sensu ale co by nie było że nie słucham poleceń spróbuję a nie dostanie wody tyle tylko mniej.....na razie śpi po szczepienu tempertury nie ma...ale dałam viburcol na noc zoabczymy jak to będzie.....

NiaNiu wszystkiego najlepszego dla synusia!!!!!

KASIU ty kozo gdzie znikłaś znowu.........
 
Kira ładna córeczka:-):-):-)

Alunia mój ma kolke po d3 dostawał devikap i vigantol i kolkował po tym okropnie....darł się w niebogłosy....

wiecie co nie dałam mu wody jak kazała ta peditra tylko mleko a ten zjadł przed 18 potem przed 21 znowu i puścił pawia po tym dodatkowym karmieniu i mam nerwy bo pewnie się w nocy wcześniej obudzi nooooooooooooooooooo i co....ech spróbuje od jutra dać mu co równe 3 ale mniej wyjdzie 5 karmień a tak jadł więcej co 3i pół dla mnie to bez sensu ale co by nie było że nie słucham poleceń spróbuję a nie dostanie wody tyle tylko mniej.....na razie śpi po szczepienu tempertury nie ma...ale dałam viburcol na noc zoabczymy jak to będzie.....

NiaNiu wszystkiego najlepszego dla synusia!!!!!

KASIU ty kozo gdzie znikłaś znowu.........

Czesc

Jestem Adunia tylko mi sie nie chce pisac.
u Nas wszytko oki Maksio rosnie jak na drozdzach ..jest grzeczny strasznie (odpukac w niemalowane)jutro napisze wiecej bo dzis juz ide spac ...kiss kozy;-)
 
Alu Ja daję małej już długo d3 rano odrazu na języczek 1 kropelkę nie każdego dnia bo jak jest słoneczko i wychodzimy na spacer to pediatra nie kazał podawać wtedy zwłaszcza jeżeli jest się na dworze więcej jak 2 godzinki i nie zauważyłam jakichś zmian w zachowaniu
Kiri córeczka słodziutka jak malinka
dziewczyny a jak wy sę odnajdujecie na naszej klasie?
 
Ala Sebcio moze dlatego je tak mało bo to mleko jest nie dobre a moze sie przyzwyczail do słodkiego, bo nan był słodki....
nam lekarkakazala mieszac najpierw mleko, jedna miarka bebilonu potem dwie zeby maly sie przyzwyczail do innego smaku bo gdyby odrazu zaczalpic bebilon to moglby niechciec go jesc bo jest niedobre (tak jak nutramigen).... i teraz zjada po 120ml 5 razy czasem 6....
 
Witam się z ranka!!!!!!!!!:-)

Ami po szczepieniu ładnie spał nie miał gorączki wstał o 1.30 zjadł na papu potem 6.00 no i śpi jeszcze....a ja wpadłam na chwilę i lecę pospać,bo wczoraj to ja bardziej byłam przejęta ty szczepieniem niż sam synuś i poszłam spać dopiero po nocnym karmieniu po 2.00 także mam oczy teraz na zapałeczkach:nerd: a mały przed 9.00 się pewnie obudzi to trza korzystać........

Majeczko a powiedz mi jak Misio teraz z refluksem....lepiej już???Mój po Nutritonie dostał wysypki takiej,że wyglądał jakby miała poparzenie na całym ciele:nerd::baffled: odstawiłam przeszło...ludzie jakiś delikatny on jest:baffled:

ALUNIU a propo tego co pisze Majeczka o nutramigenie,że nie dobry i sebcio mało je go może spróbujesz dać mu troche tam glukozy do mleczka....???Spytaj się dziś pediatry ale myślę,że można...

KASIEŃKO to czekam na Cię,bo tu smutno bez Cię.....mój też grzeczny odpukać....nie chwalę....buzi dla Maksika...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kiri widac ze dziewczynka nawet nie zagladajac w pieluszke ) fajniutka

Kira ładna córeczka:-):-):-)

Alunia mój ma kolke po d3 dostawał devikap i vigantol i kolkował po tym okropnie....darł się w niebogłosy....

a teraz co mu Adus podajesz zamiast d3?podajesz cos wogole? a co grozi jak sie d3 nie poda?

Ala Sebcio moze dlatego je tak mało bo to mleko jest nie dobre a moze sie przyzwyczail do słodkiego, bo nan był słodki....
nam lekarkakazala mieszac najpierw mleko, jedna miarka bebilonu potem dwie zeby maly sie przyzwyczail do innego smaku bo gdyby odrazu zaczalpic bebilon to moglby niechciec go jesc bo jest niedobre (tak jak nutramigen).... i teraz zjada po 120ml 5 razy czasem 6....

Maju moze masz racje.....napewno ja masz! bo to mleko ochydne bleeeee

Adus pewnie zxe mozna glukoze dawac ja ja kuopilam po wyjsciu ze szpitala i zapomnialm o niej calekiem rzucilam do szafy i znikla mi z pola widzenia wiec o niej cholera zapomnialam wlasnie teraz jak czytam Ciebie to se przypomnialam by podawac troszku tej glukozy do tego mleka o matko....co za skleroza....i na poczatku dodawalm glukoze do herbatki ale ze nie pil i tak to odstawilam i zapomniaalm ze mleko lekarka mowila by dosladzac lekko cholera....co kilka glow to nie jedna hahaha

A gdzie reszta dziewuszek....

Ka32sia a ja myslalam caly czas ze Ty na imie masz Kasia hahahah ale Marta tez ladne imie ;}:-DMaksio naprawde rosnie jak na drozdzach Ci )

A gdzie reszta kwietnioweczek ? Pobudka ...ptaszki cwierkaja szkoda dnia hahahaha:-D


Tak wogole to Dziendobry Wszystkim ):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja już nie śpię bo mały kwili.....:baffled: to se pospałam dzis aż całe 4 godziny...

ALUNIU póki co nie podaję nic bo mamy duże słońce więc w lato w ogóle powinno sie ograniczyć podawanie witaminy d3 skoro dziecko może przebywać na słońcu....konsultowałam to z innym pediatrą i kazał nie podawać bo nie mam sesnsu męczyć dziecka bo to nie na tym polega...a tamta mimo,że rzyga i kolkuje dawać co za sens jak wyrzyga...bzdura dostję w mleku w lato na słońcu a potem może będzie mniej mu szkodzić(organizm może teraz za wrażliwy) i wtedy spróbować dać....ja sie bałam,że nie podaje ale on sprowadził mnie na ziemie i kazał nie panikować....a mój codziennie po 5 godzin na podwórku więc co za sens....już się nie martwię tym....
 
Do góry