reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Witam Was Kochane

Melduję się ponownie teraz częściej powinnam zaglądac jak Jeremi i czas pozwoli

Żyjemy i mamy się dobrze.
Poczytam co u Was choc pewnie nie wszystko bo dużo tego

pozdrawiam
 
reklama
Witam my po spacerze i po karmieniu teraz mała drzemie
Iza a co robicie po tym np jak mała nakarmiona po aktywności prześpi się godzinkę i już dalej niema ochoty co przez tą godzinkę robicie do karmienia bo niby nasz plan jest podobny bardzo jej to pasuje ale jak prześpi godzinkę to niebardzo wytrzymuje do jedzonka
Kiri witaj i zaglądaj jak najczęściej czasem trudno
nam się szykuje weekend odwiedzin kiedy to się skończy hihi
pozdrawiam wszystkich
 
Sila skaze ma bialkową tylko chyba o tym mi tylko wiadomo... nie nop faje ze babcia pojdzie na spacerek chodz powiem ci ze jak mi szla raz ale przy Dominiku to jak mi bylos jakos dziwnie jakos pusto i tak jakos zle sie z tym czulam ze nie jestem z nim tylko ktos... hahaha pamietam to do dzis...taka jakas pustka :)a poszedl tylko przeciez na spacerek i to z babcia :)hahaha
Lady, to jeżeli ma skazę białkową, to może to dostawać, Ali też ma... A jakie mleczko dostaje Sebuś, skoro ma skazę ?? Lady, no właśnie wyszli na spacer, a ja już myślę, już tęsknię i boję się, że się coś może stać, że będzie płakał, a mnie przy Nim nie będzie, żeby Go utulić, jeju.......... Chyba jestem zazdrosna :szok: I to o własną mamę :szok: Wy też tak macie ??
Dziołszki, mam pytanko, kurde od kilku dni mam plamienia ( tzn. bardziej śluz podbarwiony krwią, a zaznaczam, że już nie miałam ) a biorę tabletki i teoretycznie nie powinnam przecież krwawić, dopiero po odstawieniu tabletek... I tak jakoś mnie podbrzusze pobolewa... Hmmmmm... Nie wiem czy czekać, czy iść do ginki, niech sprawdzi... Jak sądzicie ?? może któraś z Was tak miała ??
Dobra, idę sprzątać, ale tak mi się nie chce... TĘSKNIĘ ZA MOIM SYNKIEM, buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:-:)-:)-:)-:)-( a wraca dopiero za godzinę :-:)-:)-:)-(
 
jestem znowu. faceci poszli na spacer z dziećmi i psami a my kobity kawka, laptopki i na tarasie:-):-)
przed chwilą była rozmowa do której szkoły podstawowej w Swarzędzu zapiszemy nasze dzieci. :-D niby daleka przyszłość, pozmienia się a człowiek już się zastanawia:laugh2:

wiecie co mam do was dziewczyny prośbę by na naszej klasie nie wspominać o moim synku czy Wojtku. Są niestety osoby które uwielbiają bruździć mi w życiu.
czasem nawet zastanawiam się nad zniknięciem z bb. ech. mam nadzieję, że mnie tu nie znajdą.
 
Silka ja bym ci radziła sprawdzić co to, pójście do ginki nie zaszkodzi. A tak jak ja zaczęłam krwawić i myślałam że to @ a to się okazało, że jakieś powłoki popękały. nie chcę straszyć ale jak coś dziwnego to lepiej sprawdzić.
 
Sila ja tez tak mialm i zostalo mi to do dzis ahhahahaha a jeszcze gorzej reaguje na tesciowa hahahahahahahahahahahah

a jesli chodzi o te krwawienia nie mam pojecia.. myslalm ze to juz okres ale jak Cie to niepokoi to lepiej idz sie przebadac...
 
Witam Was Kochane

Melduję się ponownie teraz częściej powinnam zaglądac jak Jeremi i czas pozwoli

Żyjemy i mamy się dobrze.
Poczytam co u Was choc pewnie nie wszystko bo dużo tego

pozdrawiam

An - super że wróciłaś, napisz jak tam Jeremiaszek, ile waży, ile mierzy, co porabia poza spaniem i jedzeniem :))

Witam my po spacerze i po karmieniu teraz mała drzemie
Iza a co robicie po tym np jak mała nakarmiona po aktywności prześpi się godzinkę i już dalej niema ochoty co przez tą godzinkę robicie do karmienia bo niby nasz plan jest podobny bardzo jej to pasuje ale jak prześpi godzinkę to niebardzo wytrzymuje do jedzonka

Anetko - Jak się obudzi i nie zaśnie dalej sama to albo ją zabawiam albo wsadzam w wózeczek, idziemy na spacerek i zazwyczaj dalej śpi :) rzadko kiedy muszę częściej ją karmić niż co 3-4 godziny. Częściej karmiłam jak miała tamten skok wzrostowy i po prostu się darła i tylko cyc ją zaspokajał.

Lady, to jeżeli ma skazę białkową, to może to dostawać, Ali też ma... A jakie mleczko dostaje Sebuś, skoro ma skazę ?? Lady, no właśnie wyszli na spacer, a ja już myślę, już tęsknię i boję się, że się coś może stać, że będzie płakał, a mnie przy Nim nie będzie, żeby Go utulić, jeju.......... Chyba jestem zazdrosna :szok: I to o własną mamę :szok: Wy też tak macie ??
Dziołszki, mam pytanko, kurde od kilku dni mam plamienia ( tzn. bardziej śluz podbarwiony krwią, a zaznaczam, że już nie miałam ) a biorę tabletki i teoretycznie nie powinnam przecież krwawić, dopiero po odstawieniu tabletek... I tak jakoś mnie podbrzusze pobolewa... Hmmmmm... Nie wiem czy czekać, czy iść do ginki, niech sprawdzi... Jak sądzicie ?? może któraś z Was tak miała ??
Dobra, idę sprzątać, ale tak mi się nie chce... TĘSKNIĘ ZA MOIM SYNKIEM, buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:-:)-:)-:)-:)-( a wraca dopiero za godzinę :-:)-:)-:)-(

Ja mam tak, że jestem zazdrosna że moja mama ma więcej cierpliwości, opanowania, ogólnie jest super babcią. Ale już zapomniałam że ja też swoje oberwałam po łapskach jak byłam mała. :)))
A plamienia mogą być w trakcie brania tabletek, tak mi ginka mówiła.

Ops Masiu, za późno, ja chyba wspomniałam, co prawda nie z imienia, tylko że masz Hrabiego w stópkę pocałować.... ale już nie będę, przepraszam...
 
Dziewczyny jak myslicie czy po witaminie d3 moze byc dziecko niespokojne????? bo ja odkad wrocilam ze szpitala to nie podawalm mu az do dzisiaj bo lekarka nie kazal ze wzgledu by wrazie czego po antybiotykach uniknac biegunki.... a dzis mu podalam i jakos ciezko z jego snem i usypianiem....i nie wiem czy taki ma dzien czy to moze tez miec cos wspolnego z ta d3
 
reklama
Sila a moj maly dostaje nutarmingen czy jakos tak kurde za cholere nie naucze sie tej nazwy hahahahaha A Twoj Alanek jakie ma mleczko?i co ile go karmisz czasowo?
 
Do góry