reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

MASIU mam nadzieję,że z Leonkiem będzie wsio ok...dużo zdrówka dla niego.....ściskam Was....:-)


masiu no właśnie ta idotka tak powiedziła....no niby w normie ale on nie ma ciałka to co mam go tuczyć bo jak gruby to zdowy...sama tego nie kapuję....
 
reklama
Iza ale postrzegawcza pilna uczennica bylas pewnie kiedys:)Marcelu wsiego naj:)No wlasnie moj maz wychodzi juz buuu sama bede buuuuu jednak nie zawinelam manatek do mamuski nie chcialo mi sie hahaha az to do mnie nieprawdopodobne hahahaha:) Moj Aniolek spi sobie slodko zjadl po 3:30 70ml i kima :)z raczkami do gory :)cholera probowalam mu podac prz sen te herbate wypluwa ja albo jezykiem wypycha butelke tak tez od rana jak bylo 30ml tak na tym stanelo chyba mi sie nie odwodni co?jeju jak ma swiadomosc ze sam w domku bede od teraz do rana to jakos mi dziwnie...Domino lata z kumplami po ogrodzie...maluch spi a ja?? co mam biedna ze soba zrobic....buuuuuuuu
 
Heh jaka tam pilna uczennica.... jak mnie coś interesowało to byłam pilna... a z matmy noga :) tylko nie wiem dlaczego teraz tak zwracam uwagę na liczby, prawie podświadomie.
A NiaNia już dzisiaj pisała posta i jakoś nie zwróciłam uwagi, dopiero teraz jak napisała o wieku swoich dzieci i dzieci Kiri to mnie olśniło ;) nic wielkiego...

Lady, zapakuj następnym razem Sebcia w wózio i na dłuuugi spacerek :) dobre dla zdrowia i urody :)
My już byliśmy na jednym mniejszym, na poczcie i u wujaszków na inspekcji jak im remont idzie. A zaraz drugi dłuższy, przymusowy :) bo dzisiaj w kościele msza za rodzinę i mamy obecność obowiązkową.
 
jutro bede u lekarki to sie o to zapytam...bo moj niby to alergik jest i nie wiem czy moze? a poza tym kolek Twoj nie ma?po tym? bo Ada cos pisal o tym ale nie skumalalm co to bylo..pewnie to syte jest:)
Ja na chwilke, bo zaraz babcia przyjdzie i zabierze Alinka na spacerek ( pierwszy raz pójdzie beze mnie, mam taki stres, że szok, boję się, że się zatęsknię ;-) ) a ja się biorę za sprzątanie, bo bałagan okropny....
Lady, ale na co jest uczulony ?? Ma skazę białkową, czy co ? Bo Alan ma i pije i nic Mu nie jest, brzuszek Go nie boli, wsio jest ok.
 
Iza nie wiem nie chce mi sie spacerowac nie wiem czemu nie chce mi sie samej gdybym miala moze jakies tu kolezanki albo inne mamy z dziecmi tak chodzily to pewnie bym czesciej chodzila a tak to wychodzimy do ogrodu albo na taras i se siedzimy....nie mam jakiejs mobilizacji zadnej n...choc powiem ci ze jak jestem u rodzicow to chodze tu i tam na obwodnicy sobie po sklepach a tu... lipa...i moze nie uwierzysz ale ja jutro mam taka msze moi rodzice zamowili msze za babcie i dziadka jutro na 20 i chyba nie pojade bo za pozno raz ze mieszkaja na 2 koncu wrocka a dwa ze zanim msza sie skonczy i dojade na chate to chyba kolo 23 bedzie... a poza tym bedzie za chlodno dla malego...
 
reklama
Sila skaze ma bialkową tylko chyba o tym mi tylko wiadomo... nie nop faje ze babcia pojdzie na spacerek chodz powiem ci ze jak mi szla raz ale przy Dominiku to jak mi bylos jakos dziwnie jakos pusto i tak jakos zle sie z tym czulam ze nie jestem z nim tylko ktos... hahaha pamietam to do dzis...taka jakas pustka :)a poszedl tylko przeciez na spacerek i to z babcia :)hahaha
 
Do góry