reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

dziewczynki napiszcie proszę, jak nazywają się te czopki, których używacie ( Maju, Adziu i Masiu ) żeby dzieci się spokojnie zasnęły ?? Te na V ?? Bo Ali po tym szczepieniu baaaaaaaaaaaardzo niesopkojny, ma gorączkę ( dałam Mu już paracetamol w czopku ) i co zaśnie to się wybudza z płaczem, a nigdy tak nie robił !! HELP
Silko viburcol mozesz spokojnie dacmu cto bedzie lepiej spal:tak: moj po szc\zepieniu i czopku przespal nocke do 5:30:tak:;-):-)
a moze Alan po tej szczepionce 6w1ma goraczke bo my mielismy 5w1 i nie bylo tempersatury

Pytałam jej o szczepionki, bo ja słyszałam,ze lepszy jest "pentaksim"-nie wiem czy dobrze napisałam nazwę- w kazdym razie to jest ta szczepionka 6 w 1 i połozna stwierdziła, ze ta jest lepsza od tej 2-giej, której nazwa zaczyna się na i- nie pamiętam:baffled:, poza tym ta 6 w 1 jest sporo tansza, -u mnie kosztuje 89 zł, więc się raczej na nią zdecyduję,.
a nam pediatra mowila ze pentaxim wycofali zesprzedazy:szok::szok: i my bralismy infanrix:tak:

Ada odezwij sie czy wszystko u was oki? bo sie martwie o was....

dobra ja ide sie pakowac bo jutro rano jedziemy do moich rodzicow na 4dni :)
 
reklama
Maju, z pentaximem niby było cos nie tak, wycofali go na jakis czas, ale okazało się, że wszystko jest ok, i na dzien dzisiejszy to ponoc infanrix jest jakis trefny- tak mówiła olozna dzisiaj, a jak jest w rzeczywistosci , cholera wie. ja w kazdym razie kupię pentaxim.sory za byki, ale karmie małą wlasnie
 
hej :)
u nas nocka super!! maly jak zwykle pobudka okolo 2giej na jedzenie i dalej kimono do 6:30... Zjadł i teraz znowu zasnal, ale u mamusi na raczkach, bo plakal sam w loeczku, wiec stwierdzilam, ze to pewnie przez to szczepienie ( piel. mowila, ze 2 doby moze byc nie swoj )
kurde, maja mowila, ze do rodzicow jedzie, a ja mam do niej pytanie... moze jeszcze zajrzy :) maju Michalek tez tak czesto robi kupe po bebilonie pepti i zageszczaczu ?? bo alan robi doslownie 5-6 kupek dziennie ( tzn.wczoraj i dzisiaj juz 2 ) mi sie wydaje ze to po tym zageszczaczu, bo jak wczesniej pil bebilon AR ( wlasnie zageszczony ) to tez tak mial... napisz prosze czy u was tez tak czy powinnam sie martwic... dodam, ze kupka nie jest rzadka, tylko papka.

DZIEN DOBRY WSZYSTKIM !!!!!!!!!
 
witam i ja z M na cycusiu ;-) jak zwykle...

jak narazie debridat nie pomaga gazy masakryczne i meczace :-(

po szczepionce oki tylko pod wieczór była niespokojna płakusiała i przez sen pojekiwala jakby ja bolało.
 
DZIEŃ DOBRY!!!!!!!

Mój tygrysek jeszcze kima....papu za godzinkę więc może prześpi aczkolwiek cos tam stęka ale od wczoraj nie robił kupki więc może....
wczoraj cały dzień bylismy na dworku i w rozjazdach z małym i wieczorem po kąpieli padł po 20.00 wstał o 2 i jeszcze potem o 5.30 i pewnie za godzine znowu....na papu....

SILA ja też mam ten zagęszczacz ale dopiero podam mu za godzine piewszy raz i ja mam NUTRAMIGEN ale to w sumie to samo co pepti ta sama baza a i jak kupka papkowata to ok taka powinna być mój robi raz dziennie no wczoraj nie robił i dziś jeszcze nie było...więc myśle,że się nie martw każdy dzidź robi inaczej nie które robią raz na 3 dni i jest to w normie o ile jest właśnie papkowata więc myślę,że ok....a jak twój zaaeragował na zagęszczacz bo mi pediatra powiedziała,że dużo dzieci po tym brzuszek boli i mam uważać jak będzie bolał to mam odstawić....i obserwować.....

MADZIU debridat nie działa chyba od razu dopiero po 3 dniach widać jakieś efekty tak mi mówiły mamy co podawały
 
Silko mecza ja w brzuszku slychac na odleglosc..purta tez ale przy tym spina sie az buraczek sie robi. straszne cale swe dnie spedza na tym praktycznie

moja robi kupki raz dziennie czasem raz na 2 dni (zdarza sie i zadziej) ale za to od pepka do kosci ogonowej i na udach tyz :szok:
 
Wiecie co mój dostaję wścieku pupy jak go tylko położę na brzuszku a przecież musi ćwiczyć jakiś leniwy i wczoraj to mu się nawet główki nie chciało podnieść.....a i najważniejsze jak leży na bezuszku to tak śmiesznieprzebiera nóżkami i gulgać zaczyna i odgłosy wydawać ale to ciudowne i mam jeszcze jedno pytanie mój książe robi zeza to znaczy czasami zezuje to normalne..................................:baffled::baffled:

madziu u nas podobnie z kupkami raz na dzień albo dwa dni ale pożądna po pachy:-)
 
reklama
Ada, Alanka nie boli brzuszek po zagęszczaczu, a jest super, bo nie ulewa i jest zadowolony i przez to ma mniej czkawek, bo zazwyczaj, jak mu się ulewało, to zaraz miał czkawkę, a teraz tylko jakieś 2 razy dziennie ;) Także myślę, że Książęcy brzuszek też nie będzie bolał :) No i co do kupek Ada, to widzisz u Nas się zmieniło, bo jak pił Bebilon HA, to też robił 1 kupę dziennie, ale znowu ulewał dużo, więc zmieniłam na Bebilon AR i nie ulewał, ale 5 kup dziennie... No i teraz po Pepti z zagęszczaczem też tak ma, więc to pewnie od zagęszczacza... Poczekam jak Książę zareaguje, albo może Majeczka odpisze... P.S. stęskniłam się wczoraj za Tobą, tak długo Cię nie było ;)
 
Do góry