reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
my po szczepieniu wzieliśmy skojarzone i miala 2 wkłucia. jejuś jak płakusiała i ja z nia...normalnie serce sie kraje:-:)-:)-( ale dostała zaraz cycusia i się uspokoiła. W aucie zasnęła wiec przenieślismy ją do domku w foteliku i tak sobie kimie..mój Cudek.
Dostaliśmy debridat i nystatyne na cholerne plesniawy mam nadzieję że odejda na zawsze. Mam również nadzieje ze brzuś się uspokoi i Cudek będzie szczęśliwszy.
I naważniejsze waży 4640 :biggrin2::biggrin2::-D cieszę się ogromnie!!!! w niecały miesiąc 1260 :-)I pochwalono mnie za cycusianie ze bardzo ładnie przybiera a nawet za ładnie ;-):laugh2:i ma jeśc tak często jak chce czyli nadal wisimy :laugh2:

Masiu Silko ciesze sie z Wami!!
SIla ale dorodny synuś!!!!! WOW ze skazy wyrośnie!
Masiu widze że Ciebie cieszą te kilogramiki jak i mnie :-)



Ściskam Was
 
dziewczynki napiszcie proszę, jak nazywają się te czopki, których używacie ( Maju, Adziu i Masiu ) żeby dzieci się spokojnie zasnęły ?? Te na V ?? Bo Ali po tym szczepieniu baaaaaaaaaaaardzo niesopkojny, ma gorączkę ( dałam Mu już paracetamol w czopku ) i co zaśnie to się wybudza z płaczem, a nigdy tak nie robił !! HELP
 
ocho. na chwilę bo zaraz mykam na Narnię:-)
widzę, że dzień na szczepienie. bry. Leoś o dziwo spokojny jak na moje oko to aż dziwnie spokojny. choć po wisiał sobie na cyckach bo jadł prawie godzinę. Ale mam przynajmniej cycki opróżnione.
Mam nadzieję, że wytrzymam trzy godziny (a może i więcej) bez karmienia:sorry2:

oki zmykam do jutra:-):-):-):-)
 
Mój gigancik kochany biedny po tym paracetamolu zasnął spokojniej, ale już wysłałam sms Piotrkowi z nazwą Viburcolu ( madziujko dziękuję ) tak na wszelki wypadek, bo boję się, że noc będzie dla Niego zarwana ( o mnie już nie wspomnę, bo ja jakoś przeżyję ) Szkoda mi Go strasznie, nie wiem co mam robić, kiedy patrzy na mnie takim smutnym wzrokiem :( buuuuuuuuuuuuuuu :(
Myślicie, że jak ma gorączkę, to mogę Go wykąpać ??

Masiu, udanego seansu !!

A gdzie Ada dziś ?? Ciekawe jak Nasz Książę Amir ??
 
Masiu,Madziukja, Silka pięknie te wasze szkrabiki przybrały :tak: Moja dziewuszka waży narazie 3740,rośnie ale nie za szybko, ale ważne że przybiera :tak: tylko mam nadzieje ze nam pediatra nie każe dokarmiać :dry:
My dziś jak sie kimnęłyśmy razem w łóżku o 11 to dopiero o 14 sie zwlokłam i od razu na spacerek bo piękna pogoda :-)
Dałam Natalce tej herbatki z kopru, byla po cyckach a wypila jednym machem 50 ml, zobacze co sie bedzie dzialo, czy bedzie lzejsza nocka i ranek :tak:
Wasze niunie tez mają kilka razy dziennie czkawke? I co wy wtedy robicie?
 
Czesc laski,
Iwonka, Aga- ja po zakupach, dokupiłam dodatkowo kotlety sojowe, myślicie, ze mozna je jesc?:dry:
Reniu- zakupiłam na allegro ten Twój lezaczek, ogladałam z tej samej firmy, ale do 18 kilo i tansze, ale ostatecznie wybrałam ten, który Ty masz- chyba przewazyły te 12 melodyjek i więcej zabawek. Ciekawe czy spodoba się mojej pannie.
dzis była u nas położna ostatni raz i po ogledzinach stwierdziła, ze hania ma niewielką przepuklinę pepuszka i muszę ją układac na stole na brzuszku, a jak to nie pomoze to wtedy lekarz jej go wepchnie do srodka i zakleją plastrami, mam nadzieję, ze do tego czasu uda nam się w domowych warunkach zlikwidowac tą przepuklinę. Mówiłam jej tez o tym refluksie i kazała zakupic lacidofil, który mam podawac małej i sama mam brac i to niby ma pomoc, zobaczymy. Poza tym Hania wciąz robi kupki ze sluzem, ale o tym tez mówiłam poloznej i stwierdziła, ze Hania bardzo ładnie przybiera na wadze i nie ma się co zbytnio przejmowac tym sluzem. Zresztą we wtorek mamy pierwszy bilans i wtedy pogadam z pediatrą na ten temat.
Pytałam jej o szczepionki, bo ja słyszałam,ze lepszy jest "pentaksim"-nie wiem czy dobrze napisałam nazwę- w kazdym razie to jest ta szczepionka 6 w 1 i połozna stwierdziła, ze ta jest lepsza od tej 2-giej, której nazwa zaczyna się na i- nie pamiętam:baffled:, poza tym ta 6 w 1 jest sporo tansza, -u mnie kosztuje 89 zł, więc się raczej na nią zdecyduję,. Uf, to chyba wszystko co chciałam Wam napisac.
a to moja panna w czasie rehabilitacji przepukliny na naszym kuchennym stole
 
reklama
Silka, gratuluję takiego dużego Alanka!!!, musimy się cieszyc naszymi dzidziusiami malusimi, bo rosną nam w oczach i już niebawem nie będą takie malusie i słodziusie;-)
Połozna po dzisiejszej wizycie jak wzięła moją córcię na rączki to stwierdziła, ze waży ponad 5 kilo jak nic, a dopiero we wtorek konczy miesiac, wiec mysle, ze tez ładnie przybiera.
Nie mam pojęcia czemu ona jest taka niepokojna, mało spi w dzien, a jak nie spi to płacze, cholera nie mam pojęcia o co chodzi, tak od kilku dni juz jest. Może to ta moja dieta, zobaczymy, bo dzis zaczynam się katowac i mam tylko nadzieję, ze małej to pomoze.
Odnośnie czkawki to chyba normalne jest , ze takie maluszki często męczy. hania potrafi miec 6 razy w ciagu dnia. Mozecie się śmiac, ale ja mam sposób od mojej siostry na czkawkę- przykrywam małej główkę, pieluszką albo kocykiem i przewaznie zaraz przechodzi- nie mam pojęcia jak to działa, ale działa!!!
 
Do góry