reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

wróciliśmy.
Boziu jaka jestem szczęśliwa, że moje słonko zdrowo rośnie.
No więc wyobraźcie sobie, że hrabia waży całe 4290g. tu na siatce centylowej pani pediatra ma taką specjalną dla dzieci urodzonych pomiędzy 35a 37tc i według tej siatki Leoś według wagi jest pomiędzy powyżej75centyla. wzrost Leośka 56cm:-) i tu też jest wysoko bo90centyl i główka 37cm.
Po przeglądzie, osłuchaniu było szczepienie Leo dzielnie zniósł kucie zakwilił przy drugim wkuciu. Trochę nie zadowolony był po. Ale jak zobaczył babcię na korytarzu zapomniał, że było szczepienie:-):-):-)

No i mogę się pochwalić idę dzisiaj na 19 do kina, na Narnię, dostałam zaproszenie na pokaz premierowy, zostawiam moich chłopaków i idę z psiapsiłą:-) ciekawe jaki będzie pierwsza część bardzo mi się podobała.
Na razie przerwa muszę iść umyć podłogę na tarasie bo jakiś żółty nalot na niej się zrobił.
 
reklama
No to gratuluję takiego dużego i dzielnego Hrabiego :))
I fajnie masz że idziesz się rozerwać... tylko błagam nie pisz nic o filmie, bo chcę sama obejrzec, napisz tylko ewentualnie jak się ma do 1 części i czy warto wydać kaskę :)
 
zobaczymy wieczorkiem jaki dzielny Hrabia, ale babcia się nim zajmuje więc mam nadzieję, że zapomni o okropnym szczepieniu.
a o filmie nic nie wspomnę:tak: bo sam bym nie chciała żeby ktoś mi opowiadał, zresztą z Narnią jak z Potterem jednym się podoba innym nie. Mi się Narnia Iczęść filmu podobała, przyznam, że książki nie czytałam. Może kiedyś z Leonem będziemy razem czytać. Na razie mamusia zapewniła mu zbiór wszystkich tomów Pottera :-) a tatuś zapewnił zbiór przygód Tomka:)
choć teraz będziemy kupować takie książeczki z materiału, albo gumowe piszczące.
Ostatnio czytałam, że dobrze jest czytać dzieciaczkom już takim małym jak nasze, bajki rymowanki. Babcia nam dzisiaj przywiozła książkę z wierszami Tuwima:))
 
Masia - macie rewelacyjną biblioteczkę, same moje ulubione pozycje. Warto uzupełnić Narnią, naprawdę super seria, często do niej wracam. Tak samo jak do Braci Lwie Serce. A dla Leonka polecam jeszcze książkę "Sto Bajek" Brzechwy, super wydanie, mnóstwo wierszyków i piękne kolorowe ilustracje :)
 
dziewczyny podpowiedzcie czy wiecie coś o książce Jerzy i tajny klucz do wszechświata? Chce ją kupic miśkowi na dzień dziecka i nie wiem czy ciekawa pozycja MOże Iza coś o niej słyszałaś? Moj duży lubi ksiazki z półki fantastyki: Harry Potter, Bursztynowa Luneta, Eragon, mam nadzieje że trafię
 
no i wróciliśmy...
Masiu, cieszę się razem z Wami, że Hrabia zdrowo się rozwija !! Buziaczki dla ślicznego Leosia !!

No, a u Nas jest niestety skaza białkowa, czyli Bebilon Pepti i zagęszczamy Nutritionem, bo ulewamy dosyć mocno ... No, ale to na tyle złych wiadomości :) Alinek waży ( UWAGA ) 6120g :-), klatka 60cm, główka 40cm.Szczepienie zniósł baaaaaaaaaaaaaardzo dzielnie i jestem z Niego dumna !!!!!

A teraz uciekam, bo o jedzonko woła.... Jak nakarmię, to wrócę:)
 
reklama
Wow, nasz kochany gigancik :)) Chyba największe dziecko kwietniowe :) I tyle ciałka do kochania, łaskotania, całowania... i wszystko Twoje Silunia :)
 
Do góry