reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Adus sodkie te gadanie nie? ja z nia nawijam ile wlezie ona takie minki strzela i gada po swojemu i smieje sie super uczucie!!!!!

moja tez nie lubi na brzuszu ale musi i juz
 
reklama
bo my cały dzień na podwóreczku bo nas dziadek rtak dobił że szok pokłocilismy się powiedziałam swoje i dziś pojechał rano obrażony..... mam to gdzieś to mój książe....ale mój się na mnie gniewa bo mówi,że on wie,że mój ojciec cięzki w pożyciu i moja rodzinka ale mogłam byc cierpliwa kuźwa odkąd urodziłam każdy mi się wtrąca i mnie krytykuje i powiedziałam wczoraj DOŚĆ!!!!wszyscy na mnie obrażeni cała rodzina...:-):-) a ja mam za to spokój jak się nie odzywają...:-)

SILUNIA a mi się wydawało,że po zagęszczaczu będzie problem z kupką bo to geste no nie wiem tak jakoś myslałam:sorry2: zobaczymy a i mój na zewnątrza to mało uleje no chyba że go ruszę to wtedy ale tak zadarzy mu się raz dziennie on ma refluks ukryty podnosi mu się pod gardło i stoi...i przez to tak rzuca główką na boki i macha rączkami jak chce spać bidulek malutki mój pocieszające że to minie....mój dużo ulewa po normalnym ale dlatego,że ma skaze właśnie chlustało z niego po nutramigenie nie tylko refluksik męczy go....ale 6-9 miesięcy przechodzi


 
Ada bo ludzie nie wiedzą co my czujemy...mają nas za te kobitki co kiedyś..silne emocjonalnie i wogóle..a my jesteśmy zakochane w swych dzieciach...patrzymy tylko przz pryzmat dobra dla nich..zapominając o sobie i swoich potrzebach ..chwiejemy sie jeszcze emocjonalnie..niestety zwalic znow trzeba na hormony..bo ich praktycznie nie ma
 
MADZIU siuper słodkie to jest a jak fajnie zaczyna nóżami pzrebierać jakby chciał podskakiwać i gulga przy tym i się zaczyna świadomie uśmiechać super....tylko czemu mi zezuje czasami nie daje mu nic blisko coś mi załapał to 3 dzień i zezuje:baffled:
 
MADZIU no taka prawda masz rację ale cały połog miałam tylko nerwy i stres od niech i powiedziałam DOŚĆ!!!i jestem zadowolona mam spokój....:tak:
 
Ada, mój też leniuch straszny i nie chce na brzuszku... Poleży z 5 minut ( na maxa ) i się wkurza i stęka i marudzi... Ale na początku też gada :D i też przebiera nóżkami :) A główkę jak Mu się chce to podniesie, jak nie, to za Chiny nie podniesie :baffled:
Ada, ja też byłam pewna, że po zagęszczaczu będzie problem z kupką, a tam na pudełku napisane, że rozmiękcza kupę :tak: I bądź tu mądry i pisz wiersze...
Madziu, biedna Martynka :( może przejdzie po tym leku ( Ada mówiła, że po 3 dniach dopiero działa ) trzymam kciuki za Naszego Cudka :)
 
MADZIU ja też awaryjnie dostałam Debridat ale też mi peditra powiedział,że efekt nie od razu nawet po 5 dniach może być dopiero ale słyszałam ogólnie dużo dobrych rzeczy o nim całuski dla Ludka Cudka i dla Ciebie dzielna mamusiu....


SILA rozgeszcza....muszę iść doczytać....no faktycznie w zyciu bym nie pomyślała....
 
Ada, a ja Ci powiem, że dobrze zrobiłaś stawiając się im. Kurde, przynajmniej masz odwagę, ja też bym czasem chciała, ale nie potrafię i jak to się mówi... Kto ma miękkie serce, musi mieć twardą dupę... Ja tak mam, muszę się nauczyć wyrażać swoje zdanie, w końcu to moje życie i moje dziecko :)
Aha... Mój też zezuje :baffled:
Madziu, wiem co czujesz... Mi też wczoraj serducho się krajało jak patrzyłam, jak synek się męczy po tym szczepieniu... A Ty bidulko masz to na codzień :( Tulam !!
 
reklama
SILA wiesz bo ja i moi rodzice to dwa fronty burzowe....mają trudny charakter moja cierpkliwość sie skończyła byłam w 7 miesiacu ciązy jak pojechałam do nich do domu i mi dali popalić bo ich dom:baffled: a jak przyjechali do mnie to to samo bo są goścmi i maja prawo :dry: o nie....dość ja pękłam a zbierało się że cho cho....ma pupa już nie chce wiecej kopniaków....od nich....

chyba księciunio się zaczyna budzić zaraz papusianie i dam ten zagęszczacz zobaczymy....


 
Do góry