reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

...ksiadz zamówiny, tyle że nie wiem ile sie płaci za msze - ponoc co łaska ale to jest ile?? bedziemy mieli osobną msze w małym kościóku na wsi (blisko domku letniskowego teściów - wiesz zabita dechami ale kościół fajowy)
Ile płaci sie za chrzciny?? koleżanka płaciła 500 i wg to dogo ale sama nie wiem...
my daliśmy 150zł ;-):tak: tylko my nie mieliśmy specjalnie osobnej mszy:-)

A co do plci to jakos pare dni temu ogladalam w tv jak plec zaplanowac i bylo wiele porad:sorry2:ale ja zapamietalam tylko :laugh2:ze jak sie bz bz po okresie to sa szanse na dziewczynke, a jak sie strzela w okresie owulacji to na chlopaka:tak:, tylko czego wczesniej mi tego nie powiedzieli:-D;-)
Reniu trza sie było młodszej kolezanki spytac;-):-D:-D:-D ja mierzyłam tempki i wiedzialam kiedy była owu takze na 99,9% była przekonana ze bedzie chłopczyk:tak: i jest Michał:tak::-D:-D

...co do uspakajania to my już z hrabim też mamy często niezły zapieprz, jego nie rozprasza otoczenie ale on, jak zasypia musi być otulony tak by nie mógł wierzgać nogami i machać rączkami.
wspomaganie czopkami jest niestety u nas częste, ale nerwusa kazali tak lekarze uspakajać.
u nas tez czesto viburcol pomaga:baffled: a wy jak czesto dajecie Leo czopka??


Ada my teraz kupiliśmy Krople beskidu:tak:
 
reklama
Asia - do nas ksiądz przyszedł do domu chrzcić i daliśmy chyba 200 zł, chyba bo nie wiem dokładnie bo u nas taka tradycja że ojciec chrzesny płaci :tak: ale sądzę że 500 zł to stanowczo za duża rozpusta :-p
Ada - mysle że nie zaszkodzi jak spróbujesz najpierw jedną, później drugą :-)
właśnie przyszedł leżaczek fisher price , na dzień dziecka teściowa kupiła :-) fajniutki i dobrze wykonany i dużo opcji, tylko że na 4 baterie a ja nie mam ani jednej :sorry2:
mała wykąpana, zjadla i myslalam ze pospi a tu w lozeczku placz a na raczkach spi :baffled:yy a ja chce sie wykapac i wysmasmarowac ladnie cialko bo dzis o 23 maz bedzie to trza pieknie pachniec ;-):-D no i co tu z ta moja maruda zrobic?
 
No właśnie MAJU ja nie wiem którą wodę....może tą primavere spróbuję cholera jasna.

apropo czopków to ja dałam dziś wczoraj i przedwcoraj ale juz jutro nie dam bo często nie wolno co???????A jak wy często dajecie....
 
Iwonki juz nie ma to pewnie sie balsamuje dla męzusia hi hii iiii:tak::-D:-D:-D
Ada mysle ze zbytnio nie ma znaczenia jaka woda jesli ja przegotujesz 5min.... dawnij nie bylo takiego wyboru i dzieci pily taka co leci z kranu;-) i zyjemy;-):tak::-) my kupowalismy nałeczowianke ale teraz kupilismy krople beskidu bo była tansza:zawstydzona/y::tak:;-)
co do czopków.... to tylko tyle zeby nie dac wiecej niz 2 dziennie, my sie do tego stosujemy:tak:;-) czasem kilka dni z rzedu nie musimy dawac, a wczoraj dostal i dzis tez zeby mi poszedl spac bo juz mam dosc marudzenia po całym dniu:baffled:
a i u nas znowu zmiana ............ Michał teraz je Bebilon pepti zageszczony Nutritionem, bo po samym wymiotowal co 5 min:baffled:
 
Aha to mi się zdarzyło dać 4 razy z rzędu wieczorem tylko...ale raz dziennie 4 dni pod rząd a swoją drogą ile dni pod rząd można dać najwięcej...jestem ciekawa....

Maju mój ma dni,ze uleje a ma dni,że nie...dziś i wczoraj tak ładnie odbija i ulewa mimo to niby nie dużo...ale mu się to jedzenie podnosi muszę pogadać z pediatrą...masz rację co do wody....zgadza się ale u nas pod warszawą z kranu okropna ja po niej wymiękam a co dopiero bambino me malutkie....:tak::-)
no myślałam,że usnął,bo zaglądałam i niby spała go słyszę:baffled: budzi się czy co....
 
my daliśmy 150zł ;-):tak: tylko my nie mieliśmy specjalnie osobnej mszy:-)

Reniu trza sie było młodszej kolezanki spytac;-):-D:-D:-D ja mierzyłam tempki i wiedzialam kiedy była owu takze na 99,9% była przekonana ze bedzie chłopczyk:tak: i jest Michał:tak::-D:-D


u nas tez czesto viburcol pomaga:baffled: a wy jak czesto dajecie Leo czopka??


Ada my teraz kupiliśmy Krople beskidu:tak:

Majuto gdzie ty bylas od stycznia do lipca tamtego roku jak sie o Zuzie staralam??? ;-):-D To nie wiedzialas ze ja sie tak mecze:-D:-D:-D;-);-)???



Asiu u nas tez ksiadz mowil- co laska, po czym dodal-ale minimum 50zl........(ale to bylo 8 lat temu) i wtedy sie dowiedzialam ze "laska" ma minimum...hehehehe
 
reklama
Do góry