reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Lucky - moja Pati jak zasypia to nie lubi być przykryta, zakrywam ją jak głębiej zaśnie. A jak ma problem z zaśnięciem i płacze przemęczona to wsadzam jej łapki pod kołderkę i przytrzymuję, to chwilę popłacze, potem pomiauczy, pokręci głową, oczka jej klapią i za chwilę śpi.

Ada - skoro Amir na butli a dziadzio taki mądry to na Twoim miejscu bym sobie wyszła na kilka godzin na relaks a on niech się wykazuje. A ile swoich wychował?
Jak słyszę od Jarka, albo chłopaka szwagierki tego typu mądre rady to też bym najchętniej wyszła ale nie mogę bo jesteśmy na cycu. Ostatnio nawet DD zaczyna, że mam dać jej cycka bo płacze.
Dzisiaj w nocy obudziła się o 1 w nocy ale jadła wieczorem o 21 a poprzednią nockę przespała bez jedzenia. I nie płakała płaczem typu dawaj matka jeść, tylko zmęczona jestem chcę spać. A Jarek spod kołdry że mam ją nakarmić ghrrr, najlepiej utuczyć dziecko idąc na łatwiznę. W końcu zasnęła sama bez cyca i spała do 4, wtedy dopiero dałam jej papu.
 
reklama
kurdę dziewczyny zaczynam się niepokoic, mała nad ranem zrobiła rzadką kupkę i to tak, że całą musiałam przebrac, po same pachy i w kupce tej był znowu śluz. A przed chwilą jak ją przewijałam to poleciała z tyłeczka sama woda, zabarwiona tylko na żółto. cholera nie wiem, czy to biegunka i czy cos robic z tym.
 
IZA wiesz co by bylo jak bym zostawiła przepocony by leżałi przejedzony jak można dziecku nie pozwalac spac w dzien tylko siedziec i go nosic chce to nie dwulatek albo po 30 minutach snu jak sie kreci i przebudza to juz konic spania bo on niechcec ja go zmuszam i ciagle slucham zr robie cos zle....az chce sie wyc....


no a wracajc do tej wody to jaka najlepsza
 
Lene ja mam tak samo z kupa Mi, ale cyckowe tak mają, jak mowi moj pediatra. Moga tylko woda zolta kupac i jest ok. Zwyczajnie dobrze trawia nasze mliko i tyle z niego zostaje.

Aduniu ja polecam primawere i nate. Sa idealne:-)
 
Nie wiem co Wam poradzić odnośnie tej wody. Bo pierwsze słyszę o wodzie z tyłeczka... no i nie dopajam Pati niczym na razie.
Dzisiaj rano ulała samą wodą i to sporo, tak jakby mi ktoś ją potajemnie dopajał, ale to niemożliwe bo cały czas z nią byłam i bym wiedziała. Czy z mojego mleka w jej żołądku robi się woda?
 
Lucky kochana, dzieki za info, fajnie ze mamy tutaj na bb laski z takim doświadczeniem jak Ty:-):-):-) ja jestem trochę przwrazliwiona, jeskli chodzi o Hanię- wiadomo pierwze dziecko, ale skoro piszesz ze u karmionych cycem tak bywa, więc nie panikuję. Buziaki dla Mi.
 
Aduś a jak Amirek przetrwał Wasz wypad na miasto?
Bo z Pati jak byliśmy pierwszy raz na lodach to akurat miała gorszy dzień i troszkę płakała, ale z nią pochodziłam, pokolibałam w foteliku i zasnęła a potem grzecznie spała do końca.
Natomiast drugi wypad na kebaba przespała cały.
 
Ada ja nie dopajam, ale zdaj sie na rade Lucky :-) ona juz wyprobowala:-):-D;-)

Lucky za to ze go nie ma doczepisz sie;-) jak wroci:rofl2::-D

Lene Bartolini tez tak ma czyli z Hania wsio ok:tak:
 
Iza - ty to chyba masz jednak zamiast mleka kaszke w cyckach :-D
Ada - mi teściowa (pediatra) mówiła że dla dziecka to tylko "Kropla beskidu" no i dla matek karmiacych piersia też :tak: ale ja tam niuni nie dopajam wiec nie doradze w tym względzie
Lene - Natalka teżma same kupki rzadziusie i żółte :tak:
my po spacerku, mała pięknie spała i po 3 godzinach jak dopadła cycka to poszła znów w kimke :rofl2: ehh jak miło :-):-) mam nadzieje ze tak bedzie częściej :-)
poznalam na spacerkach w pareczku mamusie z dzieckiem, co prawda chłopak ma już 7 miesięcy ale przynajmniej mam do kogo sie odezwac i teraz sie bedziemy czesciej na pacerki umawiac :-) pogoda fajniutka, wiaterek mocny ale ciepły, dzis wraca mój kochany:rofl2::-):rofl2::-), jestem w dobrym humorku :-)
jutro wizyta u ortopedy i zobaczymy co z tymi bioderkami, mam nadzieje ze nie beda potrzebne te szelki :dry: ale jk powie ze tak to dostalam numer do prywatnego "ponoć bardzo dobrego" ortopedy i sie jeszcze z nim skonsultuje:tak:
powiedzcie mi na ile czasu kladziecie swoje niunie na brzuszki? bo moja juz z godzinke spi i ja bym sie kimnela na pol godzinki poki moge
 
reklama
To mam kupic krople beskidu czy primavere...hmmm bo nie wiem my po spacerku jesteśmy mały cały dzień spał prawie co bedzie robił w nocy i pewnie będzie cyrkował po kapeli....:baffled:
łeb mi peka dziś....za dużo powietrza na raz:-D:laugh2: prawie cały dzień na dworze....:happy:
 
Do góry