reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

no proszę MAJU to porada ja chcę się starać o dziewuszkę:laugh2::-D

a serio dziś widziałam kobitę z brzuchem i nie mogłam wzroku oderwać...aż ona sie na mnie patrzyła...pewnie myślała wariatka się gapi...ale zaczęło mi sie marzyć....nie wiedziałam,że tak mnie dziwnie nachodzi ochota....:baffled::nerd: na drugie bambino:-)
 
reklama
Aha to mi się zdarzyło dać 4 razy z rzędu wieczorem tylko...ale raz dziennie 4 dni pod rząd a swoją drogą ile dni pod rząd można dać najwięcej...jestem ciekawa....

Maju mój ma dni,ze uleje a ma dni,że nie...dziś i wczoraj tak ładnie odbija i ulewa mimo to niby nie dużo...ale mu się to jedzenie podnosi muszę pogadać z pediatrą...masz rację co do wody....zgadza się ale u nas pod warszawą z kranu okropna ja po niej wymiękam a co dopiero bambino me malutkie....:tak::-)
no myślałam,że usnął,bo zaglądałam i niby spała go słyszę:baffled: budzi się czy co....
hmmm..... niewiem ile dni pod rzad ale myśle ze to czopki homeopatyczne i nie majazadnych skutkow ubocznych i niema dlatego na nich ograniczenia ile dni pod rzad mozna je podawac;-)
Ada mowisz ze mu sie podnosi? moze tez ma delikatny refluks? moze zapytaj pediatre o rade i czy moglabys mu zageszczac mleczko nutritonem, jesli duzo ulewa albo mu sie podnosi cały czas..... bo tak było u nas i dzis po tym zageszczaczu ani razu nie ulal i nie podnosilo mu sie;-):tak: wiec to dla nas ogromny sukces:tak::tak:

Maju to gdzie ty bylas od stycznia do lipca tamtego roku jak sie o Zuzie staralam??? ;-):-D To nie wiedzialas ze ja sie tak mecze:-D:-D:-D;-);-)???
Reniu no ja żem sie w tym czasie tez starala o małe bambino;-) a ze mielismy problemy to juz sie nie zastanawialismy jaką płec chcemy tylko staralismy sie non stop... az do skutku;-):-)

no proszę MAJU to porada ja chcę się starać o dziewuszkę:laugh2::-D
Ada to jak sie juznamyslisz na tak to daj znac to ci wszystko wytlumacze co i jak;-):-) zebyscie sobie dziewuszke machneli:tak::-D:-D:-D:-D
dobra ja mykam lulu bo pewnie kolo 2 głodomor wstanie na papu:tak:
o i wiecie jeszcze jaki sukces to tej zmianie zageszczacza? Misio padl po kapieli w lozeczku a nie u nas w wyrku;-):tak:
do jutra buziolki kozuchy;-):-)
 
Hej babeczki słodkie

Iwonka - jak tam po nocce? rozanielona? :))

Majeczko, Misiaczku - gratuluję dnia pełnego sukcesów.

Ale paskudna pogoda dzisiaj, szaro buro i ponuro - przyszły do nas w końcu te deszcze z dawna zapowiadane. A mnie głowa nawala i się czuję jakbym spała 3 godziny. Chyba jestem homeopatką (dobrze piszę?).
Pati miała dzisiaj całkiem niezłą nockę, co prawda w nocy 2-3 razy się obudziła ale też sama zasnęła, dopiero o 4:30 ją nakarmiłam. No i śpi do teraz :)

Mój men ma jutro egzamin na prawko (znooowu) i z tego powodu strasznie nerwową atmosferę wprowadza. Muszę chodzić na paluszkach, żeby nie było afery.

A jak Wam kochane cioteczki noc minęła?
miłego dnia, buźki.
 
dobry.
my po dniu i nocy, że nie daj się...
Leoś uznał, chyba że cyc to dobre miejsce na awantury. Przystawiam go wnerw, no to do pionu i koniec wnerw. Jak go otuliłam i tuliłam nerw. Bo nie chodziło mu o tulenie, on chce cyc, tylko sam nie wie czy chce. W końcu z głody ssał , ale tak szybko, że musiałam na siłę robić mu przerwy i raz już po odbiciu i ululaniu jak chciałam zmienić pieluchę okropnie mu się ulało. I oczywiście wnerw.
Po kąpieli i karmieniu dostał czopka to był w miarę spokojny do 4rana:nerd:
Najadł się i złość na wszytko. Bo czapkę mama założyła (bo tak tu duszno, że na noc okna otwarte) bo pielucha uwiera, bo śpioch za luźny. W końcu po 7zrobiłam butlę nakarmiłam i śpi.
trochę odsapki. ale już nie mogę. to nie sprawiedliwe, że Pati taka spokojna.

I żeby było przyjemnie gin kazał mi odstawić pigułki....:baffled:

japit.:wściekła/y: już japa w użyciu. nie ma kwilenia jest oczy otwarte i ryk:wściekła/y:
 
MAJECZKO zapytam o to za tydzień mamy szczepienie:baffled: bo widzę,że mu się ewidentnie podnosi i to go wybudza czasami tak przy tym odgłoś oddaje jakby miał zwymiotować ale mu przechodzi po chwili podniesie się i śpi dalej i my mamy drugi poważny problem mały nie chce odbijać za cholerę :-(to też może go męczyć...

u nas nocka hmmm...mały nawet w miarę szybko zasnął....ale od drugiej często się budził....nad ranem o 7 walnął dwie kupy może to go męczyło ale tak już jest drugą noc zawsze robił wieczorem teraz rano....ech....ważne że robi....:tak::-)

A teraz mały płakał płakał mama nie dobra sprzątała w końcu wzięła się za odkurzanie i mały przysnął nie dobla mama....

wiecie co robiłam test po czym ma wysypke alergiczną bo pisałam kiedyś,że ma pediatra powiedział ,że na bank od kosmetyków...więc nowe było wprowadzone tylko OILATUM pediatra twardo,że to nie od tego to ja ok ale myslę swoje....odstawiłam to od kąpieli i wysypka zeszła podałam ponownie przedwczoraj,zeby sprawdzić co by nie było że se wymyśliłam i znowu ma:dry: i dlaczego no szkoda bo mam cała butlę.....może któraś chce to wyślę bo mi już nie potzrebna jest....;-) a skoda,żeby się zmarnowała....chyba nasz Leonek używa spytam Masi...:happy:

no i poczytałam o wodach i niewiedziałam,że Zywiec to takie feeee woda serio:nerd: zakupie dziś Primavere....zresztą jak ją kiedyś pijałam bo lubiałam bardzo...:-)
 
długo spał,aż 20 minut:baffled: i ksycy no to idę polulam

MASIU mój to średniaczek jak spokojny to spokojny ale jak się rozedrze to lepiej uciekać i ewakuacja wtedy...
 
Aduś jak ci pisałam my używaliśmy Olilatum Soft i to co wyskoczyło na plecach a potem na pupie okazało się być uczuleniem na to.
Pediatra poleciła nam płyn do kąpieli Nivea i odpukać po3kąpielach nic nie wyskakuje.
udało mi się hrabiego namówić na smoka, teraz siedzi na leżaczku i coś kombinuje pewnie takie piękne puf bo cały czerwony na buźce
 
reklama
Szkoda MASIU....mój właśnie też dostał uczulenie po tym OILATUM a mam też krem do twarzy i kupa nie może...wysypany był,że szok wstrętnie taka pokrzywka okropnie to wyglądało....


To która chce OILATUM do kąpieli bo mi się zmarnuje mówić to wyślę...raz dwa:-) co będzie mi zalegać...

mojemu nie dość,że coś tam się podniesie to go męczą gazy nie duże ale męczą ludzie jak nie urok to sraczka:sorry2::baffled: może mu coś kupię na gazy lezy pręży się i pierdzi ale kupa były dwie więc nie robi...a ja myślę,że to przez to,że łapczywie je a zamówiłam butelki tego dr browns ale nima jeszcze:nerd:
 
Do góry