reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

witam

Masiu widze ze mamy podobnie ale Ty jeszcze znajdujesz czas na net...
U nas gazy masakra gorzej ze wiekszosc w brzuszku siedzi i nerwy okropne mało snu..

Za to coraz wiecej gada i opowiada i pieknie sie smieje do mnie ;-)i uwielbia tanczyc z tata ;-) coraz wiecej ja ciekawi...
 
reklama
No wróciliśmy z dłuugiego spacerku... ubrałam ją jak eskimosa bo jak wychodziłam to chmurno było i bałam sie że nas zleje i wiatr zimny... a tu niespodzianka - ledwo wyszła to słoneczko też, jakby tylko na nas czekało haha. No ale za to pospała pięknie 4 godziny od karmienia i nadal śpi... zobaczymy jak długo.

Ada - Ty łobuzico chcesz nam wysyłać, żeby i nasze dzieci wysypało hihihi. Ja maluszka mojego parafinką nadal smaruję bo Nivea coś brzydko na nią działała. A parafinka plus woda przegotowana i nawet z potówkami jest lepiej. Juz nie ma tareczki :) Na dupci ani śladu odparzeń, czasem tylko coś tam pod szyjką albo paszkami ale wtedy idzie w ruch mączka ziemniaczana i od razu lepiej.

No Madziujka to pięknie że takie rezolutne dzieciątko Ci rośnie, w końcu niedługo 2 miesiączek jej stuknie :) Może podeślesz jakieś foto z uśmieszkiem dla ciotek?
 
Mam pytanko do Mamusiek posiadających leżaczki-bujaczki? Co takowy powinien posiadać, np. czy wibracje się przydają? Czy są takie co się same bujaja czy trzeba je ręcznie napędzać? (Bo ja taka leniwa, haha):-D. Może jakieś typy?
 
Dziendoberek

Ada slij do mnie, Bartolini twardziel i zadne Oilatum go nie powali;-), a na serio- ja caly czas uzywam, na zmiane 1 dzien kapie 2 smaruje, i odpukac nic niema:baffled:, i nie slyszalam jeszcze zeby Oilatum uczulal:baffled:, no ale co sie dziwic Leos - hrabia, Amirek - ksiaze;-);-):-D:-D

Kachurku ja mam z wibracjami-przydaja sie jak Cieciunio ma dobry humor albo jest pora spania;-), ma 12 melodyjek i to jest fajne, bo nie zepoli w kolko to samo i maly sie uspokaja przy tym:-), bujac trzeba samemu ;-)ale jak sie dzidzia dobrze rozfika to tez sie rozkolysze, no i jest kolorowe, ruszaja sie malpki, papugi to go interesuje:tak:, ale to wszystko jak ma dobry humor:baffled:, bo jak wstanie lewa noga to nic mu nie pomoze:crazy:;-). Moj to FISHER PRICE-dokladnie ten

FISHER PRICE - RAINFOREST - NAJTANIEJ - LEZACZEK (366412895) - Aukcje internetowe Allegro






I wlasnie wstal lewa noga:no:- ide:-(
 
RENIA ja mówię serio daj adres to ci wyślę bo mi się ma zmarnować...no właśnie Reniu sprawdzłam to dwa razy co by nie było że se ubzdurałam,ale dwa razy dostał to muszę odstawić a mam też krem do buzi i co mam zrobić dawaj adres to ci wyślę....:-)
 
MADZiU a bierzecie cos na gazy bo mój też ma zazwyczaj od 4.00 rano zaczyna niby przysypia ale się wybudza....miałam Infacol to było tylko gorzej:baffled: i nie wiem co wziąść innego zmienię wodę też i już nic mi do głowy nie przychodzi....niby popierduję ale.............
 
LUDZIE mój miał właśnie jakis atak kolki pomogłam mu termometrem ale normalną kupke zrobił a darł się w niebogłosy tak płakał ostatni miałam takie akacje jak dostał alergii no i po czym aż się popłakałam nie wiem co się stało dodałam mu tylko vigantol do mleka witamine d po devikapie wymiotowała nie wiem co jest znowu aż mi się wyc chce
 
reklama
Miałam tyle napisać ale juz teraz nie pamietam, bo czytałam rano a teraz dopiero odpisuje:tak:

To mam kupic krople beskidu czy primavere...hmmm bo nie wiem my po spacerku jesteśmy mały cały dzień spał prawie co bedzie robił w nocy i pewnie będzie cyrkował po kapeli....:baffled:
łeb mi peka dziś....za dużo powietrza na raz:-D:laugh2: prawie cały dzień na dworze....:happy:

Mój tez wczoraj spał prawie cały dzień :tak: i tez bała się o noc, ale była normalna:-puff
Nasze dzieci robiły nam wczoraj prezenty na dzień matki moze?:rofl2:

Aduś jak ci pisałam my używaliśmy Olilatum Soft i to co wyskoczyło na plecach a potem na pupie okazało się być uczuleniem na to.
Pediatra poleciła nam płyn do kąpieli Nivea i odpukać po3kąpielach nic nie wyskakuje.
udało mi się hrabiego namówić na smoka, teraz siedzi na leżaczku i coś kombinuje pewnie takie piękne puf bo cały czerwony na buźce

Kurcze u nas tez było od tego uczulenie:szok: a to niby dla alergików. Przeszłam na zwykłe mydełko bambino i wszytsko wróciło do normy.

Nic nei chce mówic, ale chyba wróciło mi grzeczne dziecko:rofl2: tfu tfu
 
Do góry