reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Dobrze ze juz prawie wszystkie rozdwojone itrzymamy na rekach te nasze skrby.
Sliczne te nasze dzieciatka:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-).
 
reklama
to fakt, udaly sie nam dzieciatka :-D a jak ubieracie maluchy na dwor w taka pogode jak dzis (sloneczko ok 18-20 stopni).. u mnie wszyscy sie dziwia ze juz z malutka na spacery chodze..
 
Rany moj Maks tez mial kolke ... plakal chyba ze dwie godziny a ja nad nim:-(wreszcie dalam mu ten infacol i sie uspokoil ....i spalismy oby dwoje od 14 do 17... teraz znowu mu dalam to lekarstwo i chyba bede juz mu podawac co drugie karmienie........:-(bidulek moj maly:-(


KACHURKU ................IWUS SLICZNY

ADUS ............AMIREK BOSKI
 
Kasiu ta kolka jest okropna....a Infacol można spokojnie przed każdym jedzeniem....biedny Maksio...mój dziś w dzień w miarę ale nie chce mi bekac po jedzeniu i potem ulewa można go nosić w nocy to go noszę pół godziny i nic a potem położę i uleje ale położna kazała w takim razie kłaść go wyżej....książki pod łóżeczko....
 
Kurcze te nowe zdjęcia Amirka - bomba!!! Aduś, ale Ci się synuś udał - przystojniak jak ta lala, kobietki będzie wyrywał garściami jeszcze za młodu :))

Iwonuś - ja staram się codziennie ale czasem moja Pati śpi jak susełek i przesypia porę kąpieli a ja wtedy padam na twarz i nie daję już rady. To następnego dnia robię jej "szybki prysznic poranny" :)

A na dwórek ubieram ją w polarkowy lekki dresik, pod spodem body z krótkim rękawkiem i czapeczkę oraz skarpetki. Na to kocyk.

Moja Pati ma taką dziwną przypadłość - od razu jak tylko sobie beknie po jedzonku to natychmiast i za każdym razem "włącza" się jej czkawka... I znowu muszę jej cyca dawać, co by się nie męczyła. Czy Wasze pociechy też mają coś takiego?
 
reklama
Ada no cale szczescie Michaś po tych kropelkach na wzdecia i zmianie mleka juz lepiej bidulek odsypia dzisijsze zaleglosci ale zaraz go budze na kapanie....
Kasiu no ja niewiem co te nasze dzieciaczki tak ta cholerna kolka wziela:wściekła/y::no::no::no:
Ada my tez ukladamy wyzej na wszelki wypadek jakby mu sie ulalo i znalazlam dzis dobry sposob pod materac wlozylam jego kolderke zlozona i ma tak fajnie pochylo teraz w lozeczku:tak:
Ada a klepiesz po pleckach? bo ja klepie a jak nie pomaga to biore go na przewijak i klade i spowrotem biore pionowo i czasem pomaga:tak:

no to widze Kasiu ze dzis to my obie nad naszymi biednymi synkami płakalysmy:no::baffled::baffled:
 
Do góry