reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
No ja chcialam ta swoja niunie o 20 kapać, ale ona mi ciagle przesypia tą godzinke, no wiec chyba poczekam, bo maz i tak 20.30 wraca :sorry2:i bede musiala pore witaminki k przelożyć...
 
MAJU mi położna właśnie kazała tak zrobić z tym podniesieniem... A mój synek po kąpieli zjadł trochę sie znowu pręży po jedzeniu boziu żeby mu się to po tym mleczku uregulowało w końcu te kolki to tragedia on płacze a ty nad nim taka bezsilność okropna....:-( takie maleństwo to takie niesprawiedliwe że one tak cierpią....
 
:-)No to ja sie witne wieczorkiem:-)

Kachurku Iwo sliczniusi:-)
Adus ale kawal chopa;-):tak:
Iwonka, Iza Ksiezniczki pierwsza klasa :tak::-)

A u nas pogoda do doopy, leje jak z cebra:angry: caly dzien w domu siedzielismy:wściekła/y:

Teraz jestesmy po kapanku i Cieciunio wisi na cycu:rofl2:

Iza Moj ma to samo, czkawka:no:, probowalam podac mu wody na ta czkawke ale pluje smokiem:baffled: i nie chce:dry: i tak walczymy po cycu ulewanko, czkawka, cyc, ulewanko i tak w kolko;-):tak::-)

A teraz ide se na serialik;-)
 
Mój znowu miał kolkę:crazy: ale popracowaliśmy nad gazami dostał viburcol i na razie śpi a co będzie potem w nocy zobaczymy....położna i pediatra powieziała nim się oczyści oragnizm po tamtym mleczku to troche czasu minie....a cały dzień było miarę bidulek mój słodki....
 
Dzień dobry!!!!:-)
Moje szczęscie w nocy to w ogóle nie chciał spać niespokojny wiercił się w końcu go wziełam do siebie i jakos usnął.....czy dzieci muszą przechodzić kolki....teraz go sprzedałam tatuńciowi niech se poleżą nim myknie do pracy....

RENIU twój Bartuś jest ślicny....

MAJU KASIU jak maluszki po nocce miały koleczki?????

A jak reszcie minęła nocka z szkrabami?????


 
reklama
Do góry