reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Iwonka - mnie tez brało na słodkosci, ale Pati po nich dostawała totalna dawke energii i nie mogła zasnac. A teraz spi jak niemowle :)) Sory za byki ale mam ja na rekach.
 
reklama
Natalka zassała cyca i znów śpi :-) tylko jakoś ona mi narazie ssie z jednej piersi bo jakoś drugą cieżko jej złapać i ie denerwuje...
Ada - u mnie świeta byly, teraz chrzcina wiec mama dużo dobrych rzeczy narobiła, ale ja sie jakoś powstrzymuje i dostaje troszke inne dania niż wszyscy :baffled: ciacho jedno lub dwa kawałki dziennie bo już nie moge wytzymac :zawstydzona/y: :sorry2: ale bede brala witaminki te co w ciąży tak dla wzmocnienia :tak:
Teściowa znów mi nazwoziła mnóstwo ubranek :rofl2: już w szafie komandor mi sie nie mieszczą :sorry2: ale są śliczne, tym bardziej ze dostaliśmy też mnóstwo od babci ze stanów a tam są fajne te rzeczy :tak: do 3 roku zycia jestesmy z ubrankami ustawieni haha :-D
 
Aha i mam pytanko: w czym śpią wasze maluszki? bo ja karmię w rożku bo tak mi najłatwiej i tak już kłade Natalkę do spania, a ubrana jest w cienkie body z długim rekawkiem i ciut cieplejszy pajacyk, nakładam tez jeszcze niedrapki jak mala ma zimniejsze rączki :nerd:
 
slodkie:-p:-p:-p jezu ja musze sie pilnowac, wczoraj mialam sprobowac po malym kawalku tortu a na koncu zjadlam caly jeden kawal bo byl pyszny :-p:sorry2::laugh2: cale szczescie ze hrabia sie nie uskarza na brzuszek.
gozej z karmieniem teraz tez wisi na cycku, niby cmoka ale tak jakos bez wczucia jak odstawie ryk. nosz jak ja pojade na przymirke jak ten tak sie przyssal:nerd: ma jeszcze pol godziny
 
aaa hugo :) właśnie zrobiłam jabłecznik z kruszonką na kruchym cieście - i pewnie się nie powstrzymam jak dojdzie w piekarniku :) uwielbiam zwłaszcza na ciepło z lodami... a lody są w zamrażarce :) pokusa nie do odparcia - komu kawalątek? :))

Ja Pati ubieram w bodziaki same bo u nas ukrop - w południe temperatura dochodzi do 27 stopni a mam zasłoniete rolety i okna pootwierane.... uciekamy wtedy z domu na spacerki.... bo słońce daje prosto w okna, a wszystkie od południa. Co dopiero będzie latem... na noc zawijam ją w rożek to jej cieplutko... rano się spocona obudziła... chyba nigdy się potówek nie pozbędziemy...
 
Aduś, Kachurek, Lady - słodkie te Wasze dzidźki :))) A u Kachurka dodatkowo fajna pościel, taka męska :)
To ja się też pochwalę :) a co :) mam czym no nie? :)))
 

Załączniki

  • isia1.jpg
    isia1.jpg
    120,9 KB · Wyświetleń: 28


Kachurku śliczny Iwulek :tak: Ps. Skąd ja znam tą pościel ?? :tak::-D

Hej dziewczynki :-)
Lady witaj :-) Sebcio śliczny :tak:
Iza, Pati prześliczna i Ty też świetnie wyglądasz.
Iwonka, księżniczka pierwsza klasa :-D

My dziś prawie cały dzionek na dworze byliśmy. Pogoda superowa :tak: Aż mnie nogi bolą od chodzenia :-D Fajnie, może w końcu schudnę;-) Zostało mi jeszcze 5 kg do wagi sprzed ciąży....
U Nas problemów cycowych ciąg dalszy... Mleka mam coraz mniej :-( Dziś 2 razy Ali dostał butlę :-( Trochę pocyca i się wkurza, bo Mu nic nie leci... A nie mogę przecież Go głodzić :-( Eh... Duuuuuuuuuuuuuuuuupa :sorry2:
 
reklama
SILA moze to chwilowy kryzys tylko....słyszałam że tak jest w 3 i 4 tygodniu więc głowka do góry.....

KACHURKU ale fajny chopa se leży...:-)

IZA ślicznie wygladasz razem z Pati...
 
Do góry