reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Dzień dobry!!!!:-)
Moje szczęscie w nocy to w ogóle nie chciał spać niespokojny wiercił się w końcu go wziełam do siebie i jakos usnął.....czy dzieci muszą przechodzić kolki....teraz go sprzedałam tatuńciowi niech se poleżą nim myknie do pracy....

RENIU twój Bartuś jest ślicny....

MAJU KASIU jak maluszki po nocce miały koleczki?????

A jak reszcie minęła nocka z szkrabami?????

Czesc
U nas noc minela spokojnie ale wieczor za to mielismy kolkowy:-(ciekawa jestem co nam dzisiejszy dzien przyniesie wrrrryyy;-).
Ada ... Maksio tez sie dzis krecil w nocy stekal mruczal , chrzakal ale wszytko to z zamknietymi oczkami:-D
Dzis mam wszytkie dzieci w domku .. dziewczyny maja wolne:-)

Renia Bratolini sliczny:-)ciarny:-)
 
reklama
No KASIU mój tak samo....teraz też nie chce mi spać ale dostał 40ml wody przegotowanej i może usnie....

Wiecie co mi położna powiedziała,że z małym moge wyjść dopiero jak mu pepek odpadnie :nerd: serio????Co ma pępek do spacerku????
 
Reniu Baruś ślicznusi i juz podrósł:tak: i widze ze mamy wózki w identycznych kolorach bo ja tez mam zielono-czarny;-):tak::-D
MAJU KASIU jak maluszki po nocce miały koleczki?????
u mnie Michas po kąpaniu przespał nocke ladnie o 0:30 wstał na papu i poszedl spac ale juz od 3 sie wiercil i stekal i krecil glowka i wkncu wstalam o 4 zrobilam mu papu bo myslalam ze glodny ,zjadl i tak lezal u mnie na rekach bo znowu mu sie tak chlustajaco ulewalo:baffled: no i o 5 wlaczyl syrene zanim budzik P zadzwonil i dalam mu kropelki bo znow sie prezyl ałć:crazy::baffled: i tak mi co przysnie to go zaraz bol budzi i teraz dopiero mi przysnol zobaczymy na jak dlugo....
Ada a jak pracujecie nad gazami? bo ja mu nozki do brzuszka przciskam przed jedzeniem.... i teraz bede przed kazdym jedzeniem dawac mu letniej wody do picia zanim butle dostanie...
Asiakow to musisz zmniejszyc sobie troszke rozdzielczosc zdjec np. programem IrfanView;-):tak:
ps. juz niespi:baffled::baffled::baffled:
 
co??? nam pepek odpadl po ponad 2tyg i bylismy juz wtedy na spacerze kilka razy:dry::sorry2::tak: moja polozna nawet kazala nam isc na spacer bo byla ladna pogoda....
aleco polozna to inne zdanie;-)

edit
Kasiu ale Maksio sie pucaty zrobil;-);-);-);-)
 
dzieki Maja, zobacze ale ja z takich rzeczy to noga straszna

co do gazów to ja pije koperek i ten expresowy i herbatke dla niemowląt, mała ma po tym wiatry ze szok,:baffled::baffled::baffled: a szczerze toja już nie moge na te zapachy koperkowe ale trudno
 
Ada każda położna na swoje (inne) wersje moja to 10 dniach pozwoliła, ale pediatra powiedziała ze po 3 tyg. ja sie wkurzyłam i polazłam do przychodni i sie pytam innej pediatry a ta mówi ze mozemy wychodzić jak powyzej 10 stopni po 10 dniach tylko żeby sie dobrze ubrać. a i wcześniej werandować ze 2 -3 dni
 
Moje szczescie spi od 30 mniut:-)dalam mu Infacol (chyba mu nawet smakuje ) nakarmilam i odlozylam do lozeczka za chwile patrze spi:-)

Adus mi sie dzis myslec nie chce ..wiec ci nie powiem co ma pepek do spacerow dla mnie to tez dziwne:rofl2::-D.. a...przypomnialo mi sie Madziujki Martynka pomimo ze jutro konczy miesiac dalej ma pepek... mysle ze nie namieszalam :rofl2:chyba Martynka??? zreszta Madzia chyba gdzies o tym pisala najdalej wczoraj albo przed wczoraj.. wiec chyba pepek nie ma nic do rzeczy...bo Madzia lata z karoca:-D

Ale zapytaj bo ja zaspana jestem a moze mi sie cos przysnilo:-D
 
MAJU ja się zastanawiam co ma pępek do spacerku....ale fakt nie wyjdziemy bo i tak brzydka pogoda jest....masuje mu brzuszek jak jest na sztucznym to mi kazano duzo dopajać pomiedzy posiłkami dobrze,że mój póki co pije wodę przegotowaną....podciagania nóżek i w kąpieli masaż i ciepłą pieluszke na brzuszek....boże kiedy to sie mu skończy...pediatra powiedział parę dni i mu się ustabilizuje nim alergen wyjdzie całkowicie z organizmu a Nutramigen pije dopiero półtora dnia...boże a jak te kolki już mu zostana do końca 3 miesiąca:nerd:
 
KASIU ja też nie kumam czaczy....o co jej biega....:-D nie wnikam i tak zrobie swoje....ona kaząła mi codziennie werandować na balkon a potem na spacer....boże przeciez jak ciepło to po co mi werandowanie i tak byłam z nim u lekarza już....

Mój też dostał wodę i chyba usnął....tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tu....:-)
 
reklama
Renia ale słodziak misiek!!!

ja ja mam ciągle problem z fotkami za duża rozdzielczość czy coś...:no:

Ja za rada naszej Sili wstawiam przez fotosik, trzeba sie alogowac ale pozniej jest ladnie wszystko wyjasnione i masz wielkosc zdjec do wyboru, program akurat dla takich informatykow jak my;-):tak::-D- sprobuj:-), ja tez dopiero wczoraj sie nauczylam:-D takze moge was zasypywac zdjeciami;-)

Fotosik.pl Darmowy Hosting na Fotki Zdjęcia i Obrazki

Maju to pochwal sie bryka:-)

Dzieki za wszystkie komplementy

U nas nocka spokojna, teraz Cieciunio tez spi:-), ale sie zaczyna charakterny robic:baffled: i juz za dlugo sam na czuwaniu nie polezy:-p, chyba mi sie dziecko rozpiescilo;-):baffled::-D

no to poki spi to trzeba chatke ogarnac:tak:, zajrze za troche

A jaka u Was pogoda bo u mnie powtorka z wczoraj:crazy:

Ada pepek i spacery? Dla mnie bzdura:baffled: (myslalam ze tylko tutaj maja dziwne pomysly;-))
 
Do góry