reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Ha ha bo slonko przylazlo do nas:-)
Wal smialo jak w dym;-), co wiem to powiem bez bicia:-D

To teraz my sie szykujemy na dwor:-)
 
reklama
hello:-)
no ja teraz rzadziej sie pojawiam bo albo niechce mi sie pisac albo niezdaze nic napisac bo Maly zaczyna wyc;-) kurcze wiecie co on chyba strasznie nerwowy jest bo od jagiegos tygodnia ma takie akcje ze najczesniej rano wyje i wyje i co go uspokoje to sie usmiechnie i zaraz spowrotem na nowo:baffled: dzis jak wstal po 7 to dopiero o 12-ej zasnol a tak to drzemal po 15min i arie, myslalam ze go moze brzusio boli ale to nie to, bo da sie uspokoic .... moze zlosci sie jak nie moze zasnac?? sama niewiem :rofl2:
kurcze to ja mojego tez musze wiecej na brzuszku trzymac a niebardzo to nam ostanio wychodzilo bo albo spi albo mu sie ulewa i nie bardzo jest jak:baffled:
we wtorek bylam u lekarza to P mial z nim cyyrki nie mogl go uspokoic:nerd: dalej mam nogi jak beki i lekarz przepisal mi jakies tabletki ale za kilka dni mam isc do kontroli i przyniesc wyniki badan z koncowki ciazy i wypis ze szpitala bo podejrzewa u mnie gestoze - czyli zatrucie ciazowe:nerd::szok::szok::szok: no rychlo w pore jak sie okaze ze rzeczywiscie je mialam i w szpitalu mi o tym nie powiedzieli jak bylam 1-szy raz bo robili mi badania w tym kierunku to bedzie super.....
Kasiu odcisk palca:szok: ale normalnie zabezpieczenia wymyslaja:tak:;-):-D:-D:-D
a co do fajek to mowilas ze pierwsze co zrobisz jak urodzisz to se zapalisz i chyba ci przeszlo kozo co??:-D:-D:-D:-D
ja sprobowalam z czystej ciekawosci czy mi beda dalej smakowac i wzielam od malza mietusa ale nawet polowy nie wypalilam odrzucilo mnie:szok::szok::-D:-D:-D:-D
Reniu jak tam po spacerku??
 
Hej :-)

My dziś na spacerku prawie 2 godzinki byliśmy i musieliśmy zaliczyć karmionko na dworze, bo Ali syrenę włączył :szok::sorry2: Dziś w nocy Synek troszkę dał popalić... Budził się co 1,5 godzinki na jedzonko, a od 4-6 w ogóle nie spał :nerd: Za to później zasnął i ja też do 11 pospałam ( oczywiście z przerwami na karmionko )

Masiu, cieszę się, że Leoś już lepiej się czuje !!

Dziewczynki, pisała do mnie Ada... Jest załamana :-( Amirek w ogóle nie chce jeść, dużo spadł na wadze, podają Mu kroplówki. Ada, ma problem z pokarmem, nie dość, że ma mało, to Amirek nie potrafi ssać :-( I na dodatek jest sama, bo Jej mąż pracuje od rana do nocy i nie ma się komu wypłakać :-( Biedna Adulka :-( Pisałam do Niej, próbowałam podtrzymać troszkę na duchu... Nie wiem, czy mi się udało, ale strasznie mi Jej szkoda :-(

Zaczęłam pisać tego posta chyba godzinę temu i nie mogłam dokończyć, bo nagle poczułam jak się ze mnie "leje" :szok: Dziewczyny ja na serio się wystraszyłam, bo dosłownie chyba z pół szklanki świeżej krwi poleciało :-( I słabo mi... Nie wiem, czy jechać do szpitala sprawdzić co jest, czy to norma :sorry2: KUR**
 
kurcze biedna Adunia:sad::sad::sad: wiem co ona czuje bo ja tez mialam dolka w szpitalu jak maly niechcial jesc i spadal z wagi ale mnie tylko straszyli kroplowkami i butle mu dali i to pomoglo......
Silka kurcze nie wiem czy to norma bo ja po cc wiec u mnie to inaczej wyglada.... ja juz 4tyg po porodzie a dalej mam jaks wydzieline:baffled::baffled::baffled:
moze zadzwon do ginki to sie poczujesz bezpieczeniej jak ona ci powie czy to norma:tak:
 
Wlasnie Ada napisala ze z malym juz lepiej...:tak:

dziewczyny ta wydzielina to do 6 tyg . potrafi sie saczyc..
Sila to zupelna normalka nie denerwuj sie ja mam podobnie a juz po porodzie prawie 4 tyg.
 
Silka - ja dzisiaj rzuciłam się pieszo do Gdyni i z powrotem i też mnie zalało ostro... Tak więc nie martw się, to pewnie po tym spacerku z Alankiem o którym pisałaś.

A Aduni strasznie mi żal i Amirka.... Niech te konowały coś zrobią i im pomogą!

Ja od dzisiaj jestem słomianą wdowa... mój men wyjeżdża na drugi koniec Polski. Jak ja sobie dam radę wieczorami to nie wiem...

Maja - pozytyw za niepalenie :))
 
Silka ze mnie się leje najczęściej po karmieniu, bo wtedy oksytocyna się wydziela i macica się obkurcza. I to też sporo. No dopiero usiadłam do kompa a tu grzdyl robi awanturę w poszukiwaniu cyca.
 
Hejka

No my tez po spacerku i to dluuuuugim:-), ale na wieczor sie pogoda zrobila:tak:

Biedna ta nasza Adula, dosc ze sie nameczy to jeszcze sama:no:

Do mnie Lucky pisala, zostaja w szpitalu do jutra bo malnka ma zoltaczke:-(

teraz idziemy kolacyjke robic:tak:

 
reklama
Do góry