reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Hej kobietki :)

No piękne wieści z rana z przepiękny dzień :) Dobry dzień na wyjście ze szpitala wybrały sobie dzieci Ady i Lucky :)

Asiu - JAK TY TO ZROBIŁAŚ??? GRATULKI !!!

Wiecie - ja często widywałam rozkopane trawniki na osiedlu, ale nigdy dzika na oczy... aż do dzisiaj :) Ale dobrze że to ja wyszłam z psem a nie mój synek, pewnie by nie wiedział jak sie zachować. Od razu mu rano strzeliłam kazanie na ten temat :)) tak zachowawczo na wszelki wypadek tfu tfu...
Renia - przyjazne dla turystów bo podkarmiane pewnie :))
Silka - przed loszką wyrywałabym jeszcze szybciej, zwłaszcza jakby miała warchlaki :))
 
reklama
Ojejku, Masiu, tak mi przykro... Powiedz Leonkowi, żeby się nie wygłupiał i nie straszył rodziców i cioteczek... Niech szybko wraca do zdrówka...

O, uciekam bo mój smoczuś się obudził :) Do miłego... my na spacerek jak synek wróci ze szkoły.
 
dobry dzień.
jestem potwornie zmęczona, więc znowu na chwilę się melduję.
U Leonka żadnej poprawy.
dzisiaj w szpitalu mają zadecydować czy Leonek jedzie do warszawy..

cieszę się że u Aduni już lepiej.
Pozdrawiam wszystkie kwietniowe.

Masiek, buźki dla Leonka i dla Ciebie !!!!!!! Będzie dobrze, dacie radę, trzymam kciuki !!!!!!!!!

asia, to szybciutko Ci ta waga zleciała :tak: Gratki !!!!!!!!!! Ja mam jeszcze 6 kg do wagi sprzed ciąży i brzusio też brzydki, rozstępy :-( bleeee, trzeba się za niego wziąć :tak:
 
dzwonił W. bo teraz on czuwa przy małym, zadecydowali, że nie trzeba Leo wysyłać do wawy bo reaguje na sterydy:))
okazuje się, że te sterydy które dostałam w ciąży pomogły rozwinąć się płucom ale po urodzeniu ich nie dostał i proces rozwoju się zatrzymał.
W. mówi, że lekarka mu powiedziała, że jak będzie dobrze w poniedziałek wypiszą Leo do domu.
Jejku kobiety jak się cieszę, aż się poryczałam
 
Pati przewinięta, pocycała i dalej sobie drzemie :) Mały śpioch :)

Silka - lepiej się dzisiaj czujesz? Nadal się z Ciebie leje, czy przeszło?
 
Iza lepiej, dziękuję :-) Właściwie to tylko tak jednorazowo było, taki chlust i później już czyściutko :tak: Teraz tylko ząbek boli :baffled::angry::-:)no::wściekła/y: Idę się położyć na chwilkę, póki Alanek śpi, bo prawie całą noc przez tego zęba nie spałam :baffled:
 
reklama
hej moje kochane mamuśki :-) przepraszam ze tak dlugo nie pisalam ale rodzilam hihi:rofl2: mialam numery tylko do dziewczyn ktore tez akurat rodziły :sorry2:
mam malusio czsu wiec wybaczcie ale nie przeczytam o u was :-( chyba ze ktos napisze w wielkim skrócie :-p
a wiec [poki mala wisi na cycku i spi ] - Natalka urodzila sie 20. 04 o godz 14.25, wazyla 2870 i mierzyla 49 cm :tak: porod byl wzniecany od 8 rano i sie udało, mala jest kochana i piekna :-):-):-):-):-):-) mamy trosze problemow z karmieniem ale jakos sobie trzeba radzic :tak: ogolnie czujemy sie dobrze [poza moim pociachanym krocem :crazy: ]
buziam was moje kochane, tesknilam bardzo za wami ale niestety bycie mama nie jest takie bardzo proste i nie am zbyt wiele czasu :dry:
 
Do góry