reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Hej babeczki, śpiochy jedne :)

Witam się z rana i zaraz znikam. Jedziemy z Pati zawieźć dziś szefowi do Gdyni jej akt urodzenia, bo musi do zus-u zanieść.
Wczoraj piękna pogoda a ja na spacerku z Małą nie byłam bo czekałam cały dzień na faceta od wodomierzy a ten szczaw się nie pojawił, ghrrr. Dzisiaj mają sprawdzać instalację elektryczną w godzinach 10-19, ale z tego powodu nie zamierzam kolejnego dnia w domu się kisić z córcią. Niech przyjdą w godzinach mojego urzędowania :)) heh.

Czy Wasze dzieciątka też są już takie silne, że leżąc na brzuszku na Waszym brzuchu potrafią pod szyję same podpełznąć? Kurcze moja Pati nogami się zapiera i za chwil kilka już mi robi malinki na szyi hihi. Zuch dziewczyna :))

Masia - nadal trzymamy kciuki mocno za Leonka, ale dobre wieści przynosisz... niech się trzyma nasz kochany, dzielny Hrabia :)) Ty też się trzymaj zabiegana mamuśko.

No miłego dnia dziołszki, teraz tylko czekam aż mój promyczek się obudzi, przewijanko, karmionko, odbijanko i lecimy w tango :))
 
Buziaczki z rana dla wszystkich mamusiek!!!
Iza- Pati jest przesliczna, mogłabym ją zjeść:tak::tak::tak:
Reniu, dzięki za słowa otuchy, bardzo mi miło, ze we mnie wierzysz, bo ja sama mam duze wątpliwosci i zastanawiam się, czy nie pogadać jutro z moim ginem na temat cc, chociaz wiem, ze ostateczna decyzja i tak nie bedzie nalezała do mnie. Najgorsze jest to, ze na dobrą sprawę to nie wiadomo kiedy urodzę, a Hania cały czas rośnie jeszcze.Kurdę, stracha mam dziewczyny jak nie wiem co.
Poza tym nic się u mnie nie dzieje, mam tylko wieczorem skurcze przepowiadające, które pomału zaczynają mnie wkurzac, bo nic się z nich nie robi i same przechodzą, a ja jak głupia za kazdym razem jak zaczyna mi twardniec brzuch to nastawiam się, ze to moze to!!! a tu nic, :no::no::no::no:
 
Hejka

Kasiek u mnie nic nie slychac:-), Bartolini dokazuje:rofl2: ale pozytywnie, ja czuje sie dobrze. tylko pogoda dobija ( u Was tez taka do d....):wściekła/y:, Zagladam tu "w wolnym czasie" ale nie ma do kogo geby otworzyc:-D;-), wszyscy gdzies sie pochowali ze swoimi skarbami:tak:. No i od dzisiaj mam legalne dziecko:-D, zarejestrowalismy bobasa:-)
Kasia kiedy Ty Maksiowi to zdjecie robilas ze on tak glowke sztywno trzyma:szok:?

A Ty jak tam? Dajesz rade;-)?
 
Lene ja tam za cesarkami na zyczenie nie jestem:no:,ale nie popieram tez przymusowego porodu naturalnego, bo tak trzeba, pewnie ze tak porozmawiaj ze swoim lekarzem, skoro ona taka duza, to po co masz sie meczyc 20 godz a potem i tak ci ja zrobia:tak:, chyba ze masz warunki i lekarz nie ma obaw,ze spokojnie mozesz rodzic:tak: . A i Ty sie lepiej do tego nastawisz wiedzac ze dasz rade (bo dasz:tak:), lepiej miec jakies opcje i prawo wyboru, w koncu to ma byc ta chwila na ktora czekasz z utesknieniem a nie ze strachem:tak:, no nie? Pogadaj i podziel sie informacja co ustaliliscie:tak:.
 
Renia to zdjecie bylo robione jakies 5 dni temu.. fakt maly trzyma glowke ladnie, od jakiegos tyg .. klade go codziennie na brzuszku i cwiczymy.. juz mu sie udaje polampic przez jakis czas z podniesiaona glowa.. a najlepiej mu wychodzi lezac na moich piersiach .. to dopiero glowe zadziera smyk jeden:-)
u mnie od wczoraj pogoda dosc ladan zaraz ubiore gagatak i niech idze przed dom....
przed chwila byla u mnie kolezana w 31 tyg ciazy.. palaca fajki:-(tragedia

ja tez zagladam co jakis czas na bb .. pisac mi sie nie chce ale z checia poczytam co u dziewczyn slychac.. czekam wreszcie jak sie reszta pojawi ...Adunia.. Kachurek..Iwonka...Maja tez cos zadko ostatnio zaglada czesciej ja mozna zlapac na zw.;-)musze mojego spiacha na spiocha ubrac.. i na dwor wystwic niech chlop odetchnie swierzym powietrzem

Renia ja swojego wczoraj chcialam zarejstrowac ale akt slubu wcielo.. musz mi go z Polski przeslac przetlumaczony.. a tu jeszcze potwierdzony przez notariusza.. u was tez taki cyrk??

LENE nic sie nie martw dasz rade .. jak ja to mowie strach ma wielkie oczy.. a szczegolenie przed samym rozwiazaniem .. ma wtedy ogromne oczyskaaaa:-D


ide ubierac pierdka:-)
 
Kasia a jestes pewna ze to potrzebujesz:baffled:? U nas wszystko na slowo:happy:, nawet oboje nie musielismy byc bo malzenstwo, popytala i tylko pouczyla ze jezeli informacje podane sa nie zgodna z prawem no to aty aty;-):-D, nic nie wymagali, ani aktu slubu, ani ksiazeczki zdrowia:happy:, a Wy tez macie na zarejestrowanie 42 dni? bo jak tak to troche cie czas goni:baffled:, w sumie Wy bardziej jak UK niz IE nie?:happy:
 
u nas cyrk jakis odcis palca pobieraja.. juz sie zabezpieczaja bo ta babka z urzedu mowila e przyjezdzali i rejstrowali nie swoje dzieci:szok:....no nic musze czekac do 7 maja moj tato przywiezie ten akt.. u nas 3 ,miesiece na to wiec zdzarze.. jeszcze musze zlozyc o te becikowe to tez 11 tyg przed albo do 3 miesiecy po tak??
 
reklama
Wiem co i jak..chyba jaby co to uderze do ciebie z zapytaniem oki?
u mnie po ladnej pogodze.. wlasnie zaczelo padac .. to sie nabyl na dworze moj maly men:-)
 
Do góry