reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Witam!
Nie mam siły na tyłku usiedzieć przy kompie więc na razie tylko się odmeldowuję że 13 kwietnia w niedzielę o godzinie 8.30 urodziłam Synka waga 3780g, 56cm.

Relacji z porodu chyba nie zdam przynajmniej na razie bo to był horror o którym chcę zapomnieć.

A tu widzę że rozmowy na tematy dzieciakowe. Już się nie mogę doczekać kiedy na pupie będę mogła wysiedzieć i do Was dołączyć!

Pozdrowionka.

KASIENKO WITAJ .... NAPEWNO NIE BYLO TAK ZLE:-) kuruj sie i wracja na do NAS:-);-)
 
...CHCIAłAM POINFORMOWAC żE 17 KWIETNIA 2008 ROKU NA śWIAT SIłAMI NATURY PRZYSZEDł NASZ SYN JEREMIASZ.WAGA 4KG 59 CM :-D:-D:-D
An moje gratulacje:tak::tak::tak: ale duzy i śliczny ten twój synuś;-):-)
Witam!
Nie mam siły na tyłku usiedzieć przy kompie więc na razie tylko się odmeldowuję że 13 kwietnia w niedzielę o godzinie 8.30 urodziłam Synka waga 3780g, 56cm.

Relacji z porodu chyba nie zdam przynajmniej na razie bo to był horror o którym chcę zapomnieć..
Kachurku witaj:tak: twój Iwo to też duzy chłopczykmto jak dojdziesz do siebie to czekamy;-):tak::-)

Adunia no wkoncu Amirek jest po drugiej stronie brzuszka:tak::tak::tak:moje gratulacje dla Was:tak:;-):-):-):-)
 
AN , KACHUREK WITAJCIE Z POWROTEM I PRZEOGROMNE GRATULACJE:-)!!!



ADUNIA GATULACJE, AMIRKU WITAJ PO DRUGIEJ STRONIE BRZUSZKA!!! WRACAJCIE DO NAS SZYBKO!!!

Kachurek chyba nie bylo az tak zle:-(, czekam na relacje

no to jeszcze wiesci od Asi i Iwonki:blink:

I zostala Lene i Lucky:happy:

aaaaa zapomnialabym:-)

stawiam flaszke pepkowa wlasnie odpadl:-)
 
GRATULACJE DLA KACHURKA I ADUNI PRZEOGROMNE:-):-):-):-)

Kachurku znam ten ból mam to samo-masakra wielka i też piszę na leżaka.
Odzywac się bedę jak mąż poda lapa.
Buziaki
 
Hej :-)

Mój Mały terrorysta w końcu śpi w łóżeczku :-D Dziewczyny, ja jednak myślę, że to brzuszek Go boli, bo jak się tak pręży, to słyszę jak Mu się tam przelewa w tym malutkim żołądeczku :-( Też sobie pomyślałam, że może jest głodny, bo moje cycki też od 2 dni jakoś miękkie, dałam Mu butlę i wypił 3 łyczki, więc to nie głód... Uspokaja się kiedy kładę Go na piersi w pozycji pionowej i zasypia, ale co jakiś czas się wybudza i pręży... Mam nadzieję, że już Mu przeszło, bo teraz ładnie zasnął :-) Piotrek przywiezie w razie co herbatkę z kopru włoskiego :tak:

A My dziś już drugi raz byliśmy na spacerku ( pierwszy wczoraj ) i Alanek spał jak aniołek całą drogę :-)

AN, KACHUREK WITAJCIE I GRATULACJEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!

ADUNIA GRATULACJE, AMIRKU WITAJ SKARBIE
:-D
 
Kachurek, Aniu - witajcie z powrotem na łonie cioteczek BB :) Jeszcze raz gratulacje z okazji narodzin synków !!! Życzę szybkiego powrotu do pełni sił i dobrego samopoczucia! I czekam na relację z porodów... tylko skoro było tak strasznie to może opiszcie jak już wszystkie nasze babeczki porodzą. Bo się jeszcze wystraszą i im się dzieciaczki zasiedzą...

I gratki oczywiście także dla Ady i Amirka :) doczekała się swojego syncia kochanego :)

A my dzisiaj aż dwa spacerki zaliczyłyśmy z Pat.... taka piękna pogoda. Za drugim razem dumny braciszek pchał wózeczek :) Gdybyście jego minę widziały :)) Mój synek kochaniutki....
 

Załączniki

  • pat.jpg
    pat.jpg
    92,3 KB · Wyświetleń: 15
20.04.08 ok 14 Iwonka urodziła córeczkę Natalkę.

Dzisiaj widziałam sie z Iwonką. Szczęśliwa mama czuje sie swietnie. Córeczka ważyła 2800 :-).
:-):-):-):-):-):-)
 
reklama
Do góry