reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

mój poród był tak błyskawiczny, ze nawet jak przyjmowali mnie na oddział liczyłam że nic nie bedzie i bede czekać na oxy, a nie dali mi nawet znieczulenia bo nie zdążylli, ankiety szpitalne wypełnialiśmy pomiędzi partymi, troche wyzwałam położną że czemu nie gada z meżem bo ja RODZE a ta sie mnie pyta o wykształenie itp.

Helenka cudowna, śpi i cyca i strzela mini, gówką kreci i piekna jak nie wiem

Jak znajde czas to opisze wszystko.

Teraz naciesze sie malą i mezem :)) (tj ma wolne!!!)

A niestety jestem troszke poszyta ale nie boli, kobitki mnie tak poszyły, ogólnie pięknie poród mi prowadziły !!! :-D:-):-):-)
GRATULACJE DLA WAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To ja nie musze opisywac swojego porodu ,bo poszlo prawie tak samo tylko meza po torbe wyslali,a on biedny nie zdazyl wrocic na porod bo bylo po wszystkim.:-)
IWONKO DLA CIBIE TEZ GRATKI I KACHURKA
Znajde chwilke to opisze moj porod, dzis wysylam rodzinke do Grecji spakuje ogarne mieszkanie i opisze.
 
reklama
Ja dzisiaj zamówiłam sobie tą książkę w Empiku bo nie mogę się doczekać, żeby mi ją mąż druknął w szkole... Przeczytałam ją raz w ciąży w wersji internetowej ale to chyba za mało, lepiej mieć wersję pisaną, można sobie co ważniejsze rzeczy zaznaczyć, podkreślić, mieć pod ręką w razie czego... i odświeżyć wiadomości gdy pamięć jak sitko :))
Niestety dopiero odebrać będę mogła 28 kwietnia...

Moja Pati to ziewa prawie natychmiast po karmieniu i odbiciu.... i nie jestem pewna czy to jeszcze zaspanie poprzednią drzemką czy już zmęczenie :) Za to wieczorem po kąpieli - sukces - zasypia sama bez smoka, bez noszenia, ewentualnie jak kwili to ją troszkę poprzytulamy....

Katja - napisz i tak... będzie fajna pamiątka :))
 
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Już mam dość:angry::angry::angry::angry:
Ja też chce urodzić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Póki T jest w domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cały dzień dziś mam bóle kręgosłupowe, mała pręzy się w brzuchu jak wariat, wszystko mnie boli i wogóle jestem do wyplucia:dry::baffled:


Wielkie gratulacje kochane mamunie!!!

Zdrówka dla nowo narodzonych maleństw.:happy:

Lene jak Ty:confused:
Kochana Lucky mama nie denerwuj sie i przestan o tym myslec to ja pisal ze trzeie rodzi sie na ogol ok,tygodnia przed terminem ,a nie po terminie pomysl o czyms innym ,ja zaczelam skrecac zakupione biuko do coruni starszej pokoju bo facet ze sklepu meblowego zarzyczyl sobie 100 zl:szok:i postanowilam w nocy o 11 skrecic to biurko o 7 rano wziely mne bole do zniesienia 130 km pokonan do kliniki 1,5godz o 10:30 ktg 11:)05 urodzilam moje trzecie cudenko.Takze eoszke luz i poleci wiem ze dobrze tak muwic jak mam dzidzie przy sobie,ale to dziala.Trzymam kciuki i czekamy na wiesci
 
chyba tak:-):-D pierwszy jest okolo 3 tyg, pozniej 6 tydz...3 miesiac, 9 miesiac......

Faktycznie u nas 3 tydzien i własnie piję herbatke na laktację, bo mam wrazenie że cycki jakies miękkie:nerd:
;-)

Masiu on sie konczy dopiero jak maluchy dowod odbieraja:-D:-D:-D;-)

dokładnie, o tym samym pomyślałam :-D:-D:-D

Hej :-)

Mój Mały terrorysta w końcu śpi w łóżeczku :-D Dziewczyny, ja jednak myślę, że to brzuszek Go boli, bo jak się tak pręży, to słyszę jak Mu się tam przelewa w tym malutkim żołądeczku :-( Też sobie pomyślałam, że może jest głodny, bo moje cycki też od 2 dni jakoś miękkie, dałam Mu butlę i wypił 3 łyczki, więc to nie głód... Uspokaja się kiedy kładę Go na piersi w pozycji pionowej i zasypia, ale co jakiś czas się wybudza i pręży... Mam nadzieję, że już Mu przeszło, bo teraz ładnie zasnął :-) Piotrek przywiezie w razie co herbatkę z kopru włoskiego :tak:
[/SIZE]:-D

A co jadłaś Sila?
Podobno dziecko odczuwa to ca jadłysmy po jakis 6 h.

Wiecie co jest jezscze coś takiego na allegro:
Owieczka z bijącym sercem 5 zł wys. + GRATIS !! (343901833) - Aukcje internetowe Allegro
Ja to kupiłam. Ta owieczka reaguje na płacz dziecka i włacza się automatycznie imitując odgłosy , które dziecko słyszało jak było w brzuszku (czyli bicie serca i szum wody). Fajna rzecz :tak:

Lece budzić misia na karmienie:-p
 
czesc

NiaNia widze ze ty tez budzisz na karmienia.... ja tez czesto tak robie ... systematycznosc musi byc
fajna ta owieczka .. dzis pomarudze mojemu malzowi ze synek potrzebuje owieczki:-D


KATAJA .... witaj... no wiedzisz strach ma zawsze wielkie oczy...gratki za szybkie plummm:-D:-D:-D


SILKA ..gdzie ty sie podziewasz??? .. pewnie wsadzila Alanka w karoce i gdzies pomyka:-D:-D


RENIA te wizyty poloznej beda trwaly wiecznosc:-D:-Dprzynajmniej u mnie w IE. trwaja bardzo dlugo.. nie wiem jak u Ciebie.. hahahh.. ja tam tej starej ropuchy w zeszlym tyg nie wpuscilam:-Ddo domu udalam ladnie ze mnie nie ma.. przyszla za 2 dni ale zadzwonila wczesniej .. teraz tez na nia czekam powinna byc wczoraj ale jeszce sie nie doczlapala.. u mnie z ta polozna szopki byly bo ona strasznie duzo gada zamiast zrobic swoje ..moj R. sie wscieka bo dzieciak rozebrany a ona zamiast go wazyc to gada.. i oststnio nawciskal jej po polsku.. z usmiechem na twarzy oczywiscie... myslalam ze padne ze smiechu



LUCKYMAMA nic sie nie martw i na Ciebie przyjdzie kolej byle w momencie takim jak masz swego T. przy sobie ... trzymam kciukasy .. jak tam chlopaki???


dobra spadam bo dzecko spi a ja klikam zamiast obiad jakis zroic i rozgardiasz w kuchni ogarnac;-)

do pozniej kozy;-)
 
3,04,08 o 11:50 urodził sie nasz synuś Tomeczek. Ma 50 cm i 2910g. Sliczny chłopolek cycunia(to jego ulubione zajecie), uśmiecha sie, patrzy ślepkami i chce sie porozumiec ale jeszcze nie umie. Urodził sie przez cesarskie ciecie. dostał 9 pkt Apgar gdyz był obkrecony pepowina (szyja i prawy bark). Jest zdrowiutki i ładnie lezy w łóżeczku.Brachol go kocha i chce pomagac mi przy nim. Co prawda ma zaledwie 2 latka ale przeciez jest starszym bratem :p
 
No to wielkie gratulacje niunia - nie tylko maluszka ale i starszego brata :) rośnie Ci mały pomocnik, widać, że dobrze go wychowałaś i stanowicie szczęśliwą rodzinkę :)

No ja kuchnię już odgruzowałam, obiadek zrobiłam (czeka tylko żeby go wstawić na ogień jak wróci mąż), lekcje z synem odrobiłam, zajęłam się troszkę sobą a teraz czekam aż się mój śpioszek obudzi... bo niedługo jej pora (już mi cycuszki pęcznieją). A jej się spokojnie i smacznie śpi po tym spacerku na świeżym powietrzu wiosennym :)
 
reklama
Do góry