reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Od 2 tygodnia mozna podawac Plantex - bardzo polecam. Daję duża ulgę dizdzisowi. Mi przy Maksie się bardzo sprawdziło:tak:

Ja od poczatku Marcelka odkładam do łozeczka albo na kocyk. Dzieki temu sam zasypia. Wiem, ze to bardzo procentuje :tak: Mimo, ze czasem mam ochotę uśpić go na rekach ie robię tego:happy:

Bardzo polecam tez owijanie maluszka w "becik" tak zeby miał unieruchomionę rączki:tak: Dzieci do 6 tygodnia boją sie swoich rączek i lubia być w pozycji płodowej unieruchomione:happy:
To wazne zwłaszcza kiedy dzidziuś idzie spac:tak:



Kochanie mi jezscze zostało 11 kg:baffled: do zrzucenia. To tylko zdjęcie i w dodatku w wielkiej dresowej bluzie:-p

A i polecam pas poporodowy:-) oj warto warto go uzywac :tak: Na allegro np. Pani Teresa:-)

waga chm, no mi zostało jakieś 3kg do wagi z przed ale to jakaś ściema bo mi została fałdziak:nerd:

o tak pas pomaga by brzuszek ładnie wyglądał, ale ja go zakładam jak wychodzę w domu jestem mniej atrakcyjna:laugh2:


dobra zmykam juz na dobre bo nie wyjdziemy:rofl2:
 
Renia - wielkie dzięki za odpowiedź!!!


Ja od poczatku Marcelka odkładam do łozeczka albo na kocyk. Dzieki temu sam zasypia. Wiem, ze to bardzo procentuje :tak: Mimo, ze czasem mam ochotę uśpić go na rekach ie robię tego:happy:

Bardzo polecam tez owijanie maluszka w "becik" tak zeby miał unieruchomionę rączki:tak: Dzieci do 6 tygodnia boją sie swoich rączek i lubia być w pozycji płodowej unieruchomione:happy:
To wazne zwłaszcza kiedy dzidziuś idzie spac:tak:

Niania - odkładasz do skutku, aż sam zaśnie? Nawet jak musisz latać co minutę do łóżeczka bo maluch płacze? Bo ja chwilami wymiękam... nie mogę słuchać jej płaczu i uciekam się do różnych sztuczek, żeby ją uśpić. I czy używasz smoczusia?

A Pati uwielbia swoje raczki, strasznie lubi je ssać, uspokaja się w ten sposób i pociesza.... wystarcza łapka przy buzi i pełnia szczęścia :))
 
w 3tyg nie zauważyłam:sorry2: 6 tydzień to w czwartek się zacznie:blink:

dzieci urodzone np. 2 tyg pozniej przechodza swoj skok 2 tyg wczesniej i odpowiednio dzieci urodzone wczesniej przechodza to pozniej. Wszystko zwiazane jest z rozwojem mozgu dziecka

to fragment art. z bb

W wieku około 2-3 tygodni, 6 tygodni, 3 miesięcy i 6 miesięcy mają miejsce skoki rozwojowe, kiedy to gwałtownie rośnie zapotrzebowanie dziecka na pokarm. Częstsze i dłuższe karmienia pobudzają wydzielanie mleka - dzięki temu ilość pokarmu szybko stabilizuje się na odpowiednio wyższym poziomie i liczba karmień wraca do normy


Tu jest inaczej opisane

https://www.babyboom.pl/forum/dzieci-urodzone-w-lipcu-2007-f127/skoki-rozwojowe-12723/
 
Moja tez się preży strasznie to wygląda bo męczy się a ja z nią :-(
Spróbujemy plantexu.
Co do pasa nosiłam ale ta rana cholernikowata tak mnie rwie i szczypie błe...

Ja mam do zrzucenia 14kg i brzuchol 4 miesieczny plus biodra jak u krowy.
 
Hej Kobitki

Witam się serdecznie po nieobecnosci.
Jestem na chwilkę

CHCIAłAM POINFORMOWAC żE 17 KWIETNIA 2008 ROKU NA śWIAT SIłAMI NATURY PRZYSZEDł NASZ SYN JEREMIASZ.WAGA 4KG 59 CM :-D:-D:-D

Relację zdam później.Oboje czujemy się dobrze tyle że ja muszę dojśc do siebie bo było ciężko.

Buziaki dla Was.
Jeśli coś dowiecie się o ASi lub Iwonce dajcie cynka.
pozdrawiamy:-)
 
reklama
Witam!
Nie mam siły na tyłku usiedzieć przy kompie więc na razie tylko się odmeldowuję że 13 kwietnia w niedzielę o godzinie 8.30 urodziłam Synka waga 3780g, 56cm.

Relacji z porodu chyba nie zdam przynajmniej na razie bo to był horror o którym chcę zapomnieć.

A tu widzę że rozmowy na tematy dzieciakowe. Już się nie mogę doczekać kiedy na pupie będę mogła wysiedzieć i do Was dołączyć!

Pozdrowionka.
 
Do góry