reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Masiu nie wymiękaj! Bo jakbyśmy miały znaleźć taką co po porodzie będzie miała dużo czasu to się forum zupełnie rozsypie.
Chyba że któraś planuje jeszcze z pół roku pochodzić w ciąży, co??????????
Ja nie zamierzam! Ja tak jak Ada i Renia chyba sobie zaraz sama wyjmę, noooo!;-)

Katja to aż w izolatce będziesz musiała leżeć, bidulko!:-(
Nio pewnie tak a co mnie nabardziej smieszy to kazdy mowi co innego jesli chodzi o dzidziusia jeden mowi zeby podac immunoglobine drugi zeby nie panikowac to ostatn tdzien ciazy,a ja zadnych zmain nie mam tylko z doboci poinformowalam swojego ginka.Jakby nic nie powiedziala to ciekaw jakby sie skonczylo.:crazy:
 
reklama
Hej. Ja już jestem po ktg, i matko czy u Was też tyle to trwa? Spędziłam 3 dłuuugie i nudne godziny w poczekalni, no a samo ktg też do przyjemności nie należy bo na wznak to ja najbardziej nie lubię akurat leżeć :baffled: Ale przeżyłam no i...tak jak się spodziewałam w najbliższych dniach (lekarka powiedziała o tygodniu) się nie zanosi :no: Szyjka długa i zamknięta, maluch wysoko... No nic, spodziewałam się tego więc aż tak strasznie mnie to nie wkurzyło, trzeba uzbroić się w cierpliwość, no nie..? :sorry2: Najważniejsze, że z małym wszystko dobrze, waży ponoć 3250, zapis akcji serduszka bardzo ładny. Dla pewności po przejściach Lady po raz 1000 zapytałam się czy na pewno chłopak i lekarka powiedziała, że na 100% i pokazała mi na monitorku całkiem pokaźne jajeczka i siusiaka :-D
Ciekawe swoją drogą jak tam u Lady dziś po wizycie, może jednak...? No i co u Iwonki, zniknęła gdzieś na tym ktg, może Ją już zatrzymali :blink:
Pozdrowionka.
 
LUCY w sum9ie masz rację najważniejsze,że z dzidzią wsio gra ja idę jutro ale nie wiem po co mi znowu nic nie wykaże ani minimalnego skurczyka i też pewnie rzeknie rodzi pani za miesiąc:crazy:


LADY daj znać oczywiście po wizycie....będe czekać.....
 
Hej!

Lucy ja tez źłe znosze leżenie na wznak - wymiotuje, tak tez mi sie zdarzyło jak miałam ktg :baffled: no ale gdzieś czytałm że można troche na bok sie przekręcić i wtedy zakładają co trzeba i robią badanie, myśle że nie u mni e w szpitalu - łżko jest przystosowane by leżec na wznak :((

Iwonki coś dzisiaj mało - moze to ktg, albo rodzi
 
Mi jak robili ktg to leżałam bokiem i trochę na wznak ale pytali mnie czy dam radę na plecach.....

dziś nas mało....wczoraj humorki dopisywały dziś tragedia:baffled:
 
An kochana ja mam nie planowana:-), jak to konca tygodnia nie urodze to se ja sama rozplanuje:tak::szok::crazy:, juz mam doc bolesci, ostatnich nudnosci i w ogole nie lubie narzekac:laugh2: ale no szlag mnie juz trafia, i w ogole i bleeeee:rofl2:

Lady ja czekam (jak i reszta) z niecierpliwoscia na Cie

Masiu moze "dorobic";-) jeszcze jednego moderatora zeby bylo Ci lzej ale nie rezygnuj (ja nie pomoge bo ja zdjec dobrze nie umiem wstawic:-( a co dopiero zarzadzac), ale moze Madziujka albo Silka, no Ada tez nie glupia w tych sprawach, co Wy na to dziewczyny?:-):-)

Ja ide z dzieciaczkami do parku na rowery (ja nie jezdze:-D) i jak wroce to zajrze:tak:
 
Ale RENIU jak dobrze pamiętam naszym drugim moderatorem miała być SILA tylko ona się zgłosi albo ją Masia nasza zgłosi....ja chyba idę spać...może wstanę z lepszym humorem....:-)
 
Ja pierniczę nie opanuje emocji.....dostałam esa od naszej SILI

"....Nasz synek przyszedło na świat o 17.15 i waży 4.130 i wielki 57 cm...."

SILA GRATULUJĘ!!!!!!ALANKU NASZ KOCHANY SKARBEŃKU WITAMY CIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no nie mogę aż sie poryczałam.....weźcie...no....
 
Ja pierniczę nie opanuje emocji.....dostałam esa od naszej SILI

"....Nasz synek przyszedło na świat o 17.15 i waży 4.130 i wielki 57 cm...."

SILA GRATULUJĘ!!!!!!ALANKU NASZ KOCHANY SKARBEŃKU WITAMY CIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no nie mogę aż sie poryczałam.....weźcie...no....


aduś dziękuję za cynka;-):tak:

Silka gratuluję!! Alanku witaj po tej stronie.
 
reklama
Jejku, jakie tu dziś pustki...co się dzieje? Wszystkie pojechałyście rodzić???:laugh2:

Silka, serdeczne gratulacje!:-D

(aaależ Ci zazdroszczę:-p)
 
Do góry