reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
mamy kwietniowe wybierzcie nowego moderatora nie dam rady zajmować się wszystkim
bede z wami ale trochę mniej niż wcześniej
 
Ada, Reniu- widzę, że planujecie cesarkę!!! ja ostatnie ktg miałam w szpitalu na porodówce i tam laski chodziły z kroplówkami z oksytocyną. Powiedziałam do lekarza, zeby mnie lepiej tymi pasami do łóżka przypiął, bo ja się zaraz sama do tej oksytocyny podłączę, bo nie mam zamiaru do konca życia w ciąży chodzić:baffled:!!!! spojrzał tylko na mnie jak na nawiedzoną i tyle:angry:
Spadam kochaniutkie ugotować kapuśniaczek, bo ostatnio nawet mi wyszedł i mój małż sobie zażyczył na dzisiaj.:sorry2:
 
Dziewczyny widzę że kolejne do planowanej cc, ale czy macie zalecenia bo już nie pamiętam a doczytywac mi się nie chce czy chcecie się dogadac z lekarzem?
Ta moja gin to taka tajemnicza jest, mój mąż twierdzi że już wiadomo że bedę miec cc i dlatego jak pytamy o to gin ona nie mówi za ile a ja wciaż się stracham że jednak nie i to że mam nadciśnienie to nic nie znaczy...ehhh
 
Masiu nie ma co się dziwic że nie zaglądasz tu tak jak dawniej bo przecież dzieciątko wymaga wiele poświęcenia i brak czasu na inne przyjemności a przynajmniej nie yle co było przed urodzeniem. Teraz to zapewne każda z nas niedługo będzie tu mniej zaglądac.
 
Masiu nie wymiękaj! Bo jakbyśmy miały znaleźć taką co po porodzie będzie miała dużo czasu to się forum zupełnie rozsypie.
Chyba że któraś planuje jeszcze z pół roku pochodzić w ciąży, co??????????
Ja nie zamierzam! Ja tak jak Ada i Renia chyba sobie zaraz sama wyjmę, noooo!;-)

Katja to aż w izolatce będziesz musiała leżeć, bidulko!:-(
 
Masiu nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! Nawet jak zajrzysz 1 na tydzień to luz. Forum nie zubożeje;-)
LAdy odliczam doliczam:tak: juz ze stresem.:baffled:
Kachurku za nic w świecie. Czekam max do końca tygodnia:-p
Shir wielkie wielkie gratulacje!!! Opisz poród:happy:
 
AN ja nie mam zaleceń do CC mi chodzi,że sama se ją zrobię jak mój syn nie wyskoczy zaraz:crazy: wiem,że mam do terminu 8 dni ale i co z tego.... kuźwa dość....


MASIU PRZYKRO MI ALE TWA PROŚBA ZOSTAJĘ ODRZUCONA nawet jak wpadniesz raz na tydzień jak mówi LUCKY to damy radę....a bez Cię ani rusz....o nie:no:
 
No tak jak sobie nie doczytam to dopowiem oczywiscie zakręcona jestem na maksa z tą cc ehh
Siedzę nad rozliczeniami kumpeli za cały 2007 rok wyobraźcie sobie że od marca nie miala wyprowadzonych dokumentów z działalności ciekawe jak funkcjonowała.. teraz siedzę i dłubię.
Plecy mnie nawalają że szok już chcę rodzic...:-)
 
reklama
No hej Laski kolezanka juz pojechała....takze fajnie mi popoludnie minelo jako tako ale spiaczka jakas mnie meczy co sie ze mna dzieje nie wiem.....poczytam co ta u Was do poludnia sie dzialo :-D no ja nie wiem co ja mama z tym katarem ponad trzeci tydzien mnie meczy jeszcze niedawno taki gesty sie robil myskallam ze juz koncowka a tu dalej jak woda przezroczysty nooo ..przez to oczy mi lzawia.... cholera noooo......

Kolezanka przywiozl mi pare ciuszkow z Irlandi sliczne sa..wsio na dziewczynke... jeju tak bym chciala miec szanse ubrac moejmu dzieciatku....bo ja chlopczyk bedzie to az zal ze przeleza w worach......


o 15 bede sie powoli szykowac do lekarki mojej stresa mam jak nie wiem co.... serce mi wali na mysl ze sie dowiem co naprawde bede miala co mi powie to tym razem nie bede l;iczyc na cud tylko trzeba sie serio bedzie na to nastawic.....musze jeszcze podjechac po wyniki badan...ale pierw wanne wyszoraowac musze bo glupi pies wlazl do niej i gabke znowu ukradl ...i zasyfil mi ja....


Dzis obiadu nawet nie robilam....kurde nakupywałam tyle slodyczy ze juz jesc sie nie chcialo...a kolezanka w 4 miechu ciazy i jak mi opowiada jak ja przechodzi to se mysle...i to ma byc ciaza ktorej sie nie odczuwa poza wzrostem wagi i przyrostem masy brzucha ? szok....zero dolegliwosci....gdyby nie brzsuszek jej sie zaokraglal to w zyciu by nie woadla ze w ciazy jest....takie to maja farta....
 
Do góry