reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Silko ogromne gratulacje dla Ciebie i dla Piotrka:tak:;-):-) Alanku witaj po drugiej stronie brzuszka:tak::tak::tak:

Lady, to ja chyba cos przegapiłam:baffled::baffled: jednak czekasz na synka tak?? ale na 100% to sie okaze jak sie urodzi czy bedzie dziewuszka czy chlopczyk:tak:

Tak Majeczko juz czekam na synka uswidomil mi to kilka dni temu lekarz swoje przezylam ale sie otrzsnelam i nastawiam juz na synka nadzieji juz sobie nie robie no jaja juz mu chyba nie znikna....
 
reklama
Sila GRATULACJE!!!!!!

Ale nas zaskoczylas:szok:, kurcze kiedy Ty to zrobilas:-D, no i nie wiem czy zdajesz sobie sprawe z tego ale Alanek sie urodzil w tym dniu co moj synek:-D, razem bedziemy imprezki robic:-D, ale sie ciesze (zaraz po tym jak se pobeczalam:-().


My juz po spacerku, pomeczeni:-) ale zadowoleni

Lady no to gratuluje synka Sebastianka, po porodzie pogratuluje jeszcze raz:-)
 
SILA GRATULUJE! BRAVO KOBITKO!!
ALANKU WITAJ !!!!!!!!!!!!!!!

Lady o kurka.... Sebastianek...niech Ci będzie słodką pociechą!!
 
LADY wydaję mi się,że ci chyba wcześniej kiepsko zrobili USG jak narządy w 26 tygodniu nie są wykształcone tak bardzo mi się wydaję że są tylko kiepski lekarz robił USG....choć słyszałam,że co do dziewczynek częściej idzie się pomylić... będziesz miała synka SEBASTIANKA.....najważniejsze,że wsio ok......i tu mi sie wydaję,że lekarze jak nie są pewni płci to nie powinni w ogóle mówić choć pewnie 100% gwarancji nie dadzą.....Lady a znalazłam twój jeden stary post jak pisałaś że miałaś sen że śniło ci się że urodziłaś chłopaka ( a już wtedy wiedziałaś,że będzie córa) i się pytałaś czy to znak......
 
Alunia nic sie nie martw, najwazniejsze zeby dzidzia była zdrowa i tak jabedziecie bardzo kochac bez wzgledu na to czy to bedzie chlopiec czy dziewczynka:tak:;-) a z tym usg to lekarze sie czasem mylą siostra mojego P miała miec chlopca a urodziła sie ddziewczynka ..... wiec moze malenstwochce wam zrobic niespodzianke i plec ujawni dopiero jak sie urodzi:tak:;-):tak::tak:
 
No ruszyło coś u naszych kwietniowych mamusiek!! dziewczyny niech któraś na mnie poczeka, bo do 28 jeszcze daleko a ja i tak czuję, że będzie później:-:)-:)-(Więc za jakiś czas zostanę sama na tgym forum, buuuuuu
 
Sila GRATULACJE!!!!!!

Ale nas zaskoczylas:szok:, kurcze kiedy Ty to zrobilas:-D, no i nie wiem czy zdajesz sobie sprawe z tego ale Alanek sie urodzil w tym dniu co moj synek:-D, razem bedziemy imprezki robic:-D, ale sie ciesze (zaraz po tym jak se pobeczalam:-().


My juz po spacerku, pomeczeni:-) ale zadowoleni

Lady no to gratuluje synka Sebastianka, po porodzie pogratuluje jeszcze raz:-)


Reniu dziekuje dziekuje....przez chwile sobie wyobrazilam jak to bedzie jak urodze Synka i sie wam pochwale ze juz jestem wtulona w niego ajjjjj i te Twoje gratulacje hihihi :)

Wszystkiego najlepszego dla Twojego synka starszy juz o roczek sto lat sto lat :)Buziak od Cioci Ali hihihi:-)

Wysłałam smska do Iwonki ale narazie cisza, jak cos sie dowiem dam znac.

An to my czekam y na wiesci....dzieki....

LADY wydaję mi się,że ci chyba wcześniej kiepsko zrobili USG jak narządy w 26 tygodniu nie są wykształcone tak bardzo mi się wydaję że są tylko kiepski lekarz robił USG....choć słyszałam,że co do dziewczynek częściej idzie się pomylić... będziesz miała synka SEBASTIANKA.....najważniejsze,że wsio ok......i tu mi sie wydaję,że lekarze jak nie są pewni płci to nie powinni w ogóle mówić choć pewnie 100% gwarancji nie dadzą.....Lady a znalazłam twój jeden stary post jak pisałaś że miałaś sen że śniło ci się że urodziłaś chłopaka ( a już wtedy wiedziałaś,że będzie córa) i się pytałaś czy to znak......

No pamietam wlasnie ale jakos nie dpuszclam tej mysli za bardzo do siebi bo sie zawsze mowi ze sny sa przeciwienstwami do rzeczywistosci tak tez ja sobie potem usilnie tak myslalam.... tylko jeszcze snilo mi sie plakalam trasznie jak mi pokazali dziecko aj....

Alunia nic sie nie martw, najwazniejsze zeby dzidzia była zdrowa i tak jabedziecie bardzo kochac bez wzgledu na to czy to bedzie chlopiec czy dziewczynka:tak:;-) a z tym usg to lekarze sie czasem mylą siostra mojego P miała miec chlopca a urodziła sie ddziewczynka ..... wiec moze malenstwochce wam zrobic niespodzianke i plec ujawni dopiero jak sie urodzi:tak:;-):tak::tak:

I znowu sobie zaraz zaczne sobie robic nadzieje hihihii Majuuuu :-D

No ruszyło coś u naszych kwietniowych mamusiek!! dziewczyny niech któraś na mnie poczeka, bo do 28 jeszcze daleko a ja i tak czuję, że będzie później:-:)-:)-(Więc za jakiś czas zostanę sama na tgym forum, buuuuuu


Lene spoko ja poczekam na Ciebie lekarka mowla jeszcze ze brzusio wysoko.... tazke ja mama termin na 22 kwiecien :)hihihi:-)
 
reklama
Ada, 40-sty tydzien konczy się 28.04. Ale podświadomie czuję, że sięprzeciągnie to w czasie o jakiś minimum tydzien:baffled:
 
Do góry