reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Dziękuję że mi zwróciłyście uwagę bo bym nawet nie zauważyła że to już 9 okienko! Hura!!!:-D:-D:-D Jeszcze żebym tak nie zauważyła kiedy urodzę.;-)
Luckymama ja mam hemoglobinę coś koło 14 - i widać to po mnie, rumiana na mordzie jak Jagna! No na arystokratkę to bym się nie nadawała.
 
Witam,
Gratuluję dziewiątych okienek - ostatnich prostych.
Jutro 9 m-c zaczyna Asiakow a pojutrze ja. Ale się cieszę, pamiętam jak marzyłam, żeby chociaż do 7 m-ca dotrwać.
Niektóre kwietnióweczki już mogą rodzić bez oporów, skończyły 37 tc (Silka, Maja, Ka32sia i chyba jeszcze ze 2) więc zabierajcie się za tych swoich mężów, niech Wam pomogą trochę.
 
wróciłam.
No na razie trzymam. Ciśnienie trochę niskie. Ale nie skacze, więc jest dobrze.
No i porobiłam wszystkie wymazy. W prawdzie nie będę rodzić naturalnie, ale jakoś bezpiecznie będę się czuła.
A i z tego co ocenił doktorek przed 31 raczej się nie rozpakuję. Więc raczej nie będę w ścisłej czołówce/chyba:-D
kachurku gratuluję 9okienka!!!
O Asiakow widzę, że do Dmocha jutro. Przygotuj się na spotkanie z dużym misiem:-D
No i odsiadką pod gabinetem. Do niego, to nawet jak na konkretną godzinę umówiona jestem, to nigdy, no chyba, że nagły przypadek, ale tak to się trochę czeka:sorry2:
 
Masiek - super, że są dobre rokowania tylko dlaczego taka rozbieżność informacji, poprzednio lekarz powiedział Ci, że 31 urodzisz najpóźniej a teraz, że spokojnie wytrzymasz!?:confused: I dlaczego będziesz miała CC?
 
guglag odstawiłam wszystkie leki na serce i się uspokoiło.
Cesarka już dawno umówiona. Już tyle razy pisałam o tym....
 
reklama
Ale zmęczyłam się dzisiaj jak bym spory trawnik wygrabiła:tak:
Zaraz zjem z moim kochanym kolacyjkę i spać.

chyba, że mnie dzisiaj znowu na wspomnienia weźmie. Wczoraj powyjmowałam albumy i przeglądałam. aż się wzruszyłam i rozryczałam.

Z tym płaczem, to u mnie ostatnio jak z miną. Byle co i już chlipię. Wystarczy, że oglądam zdjęcia usg mojego małego i chlipię.
albo jak gadam do brzuszka a on się tak porusza jak by chciał powiedzieć "słyszę cię mamusiu"
 
Do góry