reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Zmykam bo coś czuję, że mój zamówiony kurczaczek już chyba zaraz do mnie przyleci:-p:-p:-p kolacyjka idzie

dobranoc kwietnióweczki
 
reklama
Hej wy pewnie myślicie,że ja szpitalne łóżko okupuję a tu sporajs....:-):-):-):-):-) JESTEM:-)
odebrałam dziś wyniki i sama jestem w szoku....mocz ok zero czegokolwiek....morfologia trochę słaba ale ostatnio miałam hemoglobinke 9 a teraz 11.00 jestem hepi jak mi się podniosła nie wnikam....mam tylko lekko podwyższone PLT,WBC,NEUT,HDW...ale nie dużo podwyższone a co ozancza nie wiem ogólnie powiedzieli,że dobre....miałam robiony jonogram,magnez,cukier i niczego mi nie brakuję....tylko zastanwiam się nad tymi PLT itp....co to oznacza czemu lekko podwyższone....:confused: ale powiedzieli,że gdybym czuła się dalej osłabiona mam przyjechać dz szpitala....ale póki co trzymam sie ok....może sama za dużo od siebie wymagam....

No i pisała LADY eska:
"muszę tu być jakis czas,mam anemię podłączyli mnie pod kroplówki,Tętno SANDRY spadło do 104,lekarze szybko mnie nie wypuszczą...boję się i ryczę całuję was mocno mam nadzieję,że wy i wasze niunie macie się dobrze....ciągle mnie kłują i jestem załamana...":-:)-:)-:)-(

LADY trzymamy kciuki aby było wszystko dobrze z Tobą i Sandrunią....:-(


KACHURKU IWONKO GRATULUJĘ 9 OKIENKA....
 
Poszukałam se w internecie bo musiałam se zitnerpretować se wyniki sama hehehe i wychodzi mi niedobór żelaza....KACHURKU POWIESZ MI JAK WPADNIESZ
WBC-11.77
NEUT-9.18
RBC-4.66
HGB-11.00
HCT_35.1
PLT-480
HDW-3.7
MPV-7.6
PDW-38.1
i co oznacza hypochromia +++:confused::confused::confused:
 
Czesc
Ada norma na hemoglobine z tego co sie nie myle wynosi 11.5 wiec nie wiele ci barkuje .. popraw diete przez 2 tyg i bedziesz w normie:-)... fajnie ze jestes i ze cie nie polozyli..
oki ja zmykam bo jakos ostatnio nie mam ochoty na pisanie KISS
 
Hypochromia: Obecność nadmiernie dużego przejaśnienia środkowego w erytrocycie, powyżej 1/3 jego całkowitej średnicy, wynikająca z niedostatecznej hemoglobinizacji


cos takiego znalazlam w necie:-)

ide pa
 
No wiem KASIU to się cieszę właśnie ale ja myślę o tych pozostałych raczej bo nie znam się....a wydaję mi się że ginka szybko spojrzała bo spieszyła się na CC i mam schizę,że może czegoś nie dopatrzyła.....:confused: wiem głupie to ale co poradzę martwię się....
KASIU mam nadzieję,że wsio ok u Cię....kasiu też to znalazłam a za cholerę nie wiem co to oznacza:-)
 
Lady trzymaj sie dzielnei!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dobrze że jesteś w szpitalu szybko zareaguja jak trzeba bedzie!!
 
No wiem KASIU to się cieszę właśnie ale ja myślę o tych pozostałych raczej bo nie znam się....a wydaję mi się że ginka szybko spojrzała bo spieszyła się na CC i mam schizę,że może czegoś nie dopatrzyła.....:confused: wiem głupie to ale co poradzę martwię się....
KASIU mam nadzieję,że wsio ok u Cię....kasiu też to znalazłam a za cholerę nie wiem co to oznacza:-)


Nie przejmuj się wynikami, skoro ginka powiedziała, że OK. W ciąży lepiej nie szukać interpretacji wyników w necie- wiem to z autopsji. Na początku sama szukałam wszystkiego i wyszło mi, że mam białaczkę wg. informacji jakie znalazłam w necie, a to był normalny podwyższony parametr w ciąży, który w innej sytuacji mógłby wskazywać na podejrzenie białaczki.
Lekarka napewno niczego nie przeoczyła, przy ich wprawie, złe parametry same rzucają się w oczy, poza tym większość złych wyników jest zaznaczana na karcie wyników już w laboratorium (zazwyczaj gwiazdkami *)
 
Gulgag skoro tak mówisz to pozostaje mi uwierzyć a z tą białaczką to dobre ja też tak wyszukałam ale się uśmiałam ale wiesz jak to jest człowiek się głupi i się boi no cóż bywa....wiem,że dla kobiet w ciąży to inaczej się patrzy....ale muszę popracować nad hemoglobinką i reszta wsio ok a masz rację lepiej nie szukać.....bo człowiek wyszuka tylko bzdury....:tak::-) aha i nigdzie nie mam gwiazdki chyba,że panie laborantki nie uznają tego typu wskaźnika hehehe :-) :-)
 
reklama
Hej Kobitki

Witam wieczorową porą. Melduję się dopiero dziś bo miałam bardzo ciężką niedzielę i poniedziałek-lekko się rozłożyłam. Na szczęście juz dziś lepiej i małż odebrał mnie z Kalisza. Dopadła mnie grypa jelitówka i hemoroidy-masakra:( a teraz idę poczytać co u Was.
 
Do góry