reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Kasieńko bedzie git:-)
Solarke na buziaka i jak najwięcej na dwór w celu naładowania światełkiem;-)
Oj dobrze że wszystko ok.
Ale jednak i tak Ciebie brak:-p
 
reklama
Kachurku może popuściłąś poprostu? maluszek tak naciskał napierał ze może nie wytrzu\ymało ... ma nadzieje..ale i tak leż dużo odpoczywaj i pije wode!! Bdzie dobrze musi być!
 
Kachurku Trzymaj sie kochana, idz do lekarza tak w razie "w", bedziesz spokojniejsza

Kasia Ty chanderki nie lap bo mi sie znowu udzieli a wiesz ze mam blisko do ciebie to mnie szybciej chyci;-):-D

Silka no to rzeczywiscie super duzy chlopaczek z Alanka, ciesze siesze sie ze wszystko ok, tez bym chciala miec tyle zdjec i informacji na temat mojego maluszka:-(

Lucky:-)
Lady:-)
masiek:-)
madziujka:-)
Shir:-)
Bratka:-)

a Adus gdzie??:szok:
 
Nie poszłam do lekarza , ale leżę plackiem. Jutro będę miałam te testy na płym owodniowy to sobie w gatki wsadzę. Ale czuję się ok, na szczęście żadnych skurczów już nie mam. Pójdę w piątek do ginki to zrobię znowu usg żeby sprawdzić poziom wód. Chociaż ostatnie usg miałam tydzień temu w szpitalu. No ale chyba trzeba teraz zrobić żeby się uspokoić.Oj Silka fajnie że Twój Alanek już taki duży, to się nie masz co martwić bo dziecka o masie 2,500 to już nawet do inkubatora nie muszą wkładać. Mój bobas ma teraz około 1800. Dobrze że się często rusza i podaje mi rączki i nóżki przez brzuszek, tak że można je prawie wziąć w rękę. No i ma często czkawkę, dzisiaj już z 5 razy.
 
Witam kwietnióweczki z wieczora, długo się nie odzywałam bo komputer mam totalnie szwankujący, mnóstwo wirusów, aż się go włączać nie chce, ale czasem wchodze na bb i czytam Was sobie i raźniej mi na duszy.
Kachurku rzeczywiście uważaj na siebie, ja bym chyba spanikowała w takiej sytuacji ale widzę że trzymasz się dzielnie i nie tracisz zimnej krwi więc wszystko będzie git!
Silka faktycznie synuś duuży moja mała waży jakieś 1900 i też mi termin wskoczył na marzec tyle że na końcówkę ale słyszałam że przy takim trybie jaki ja aktualnie prowadzę, czyli przeważnie siedzę w domku i nie przemęczam się dzidzia może urodzić się raczej po terminie niż przed, tak powiedziała mi pani doktor ale jak to będzie to się zobaczy.
Dziewczyny najbardziej zazdroszczę Wam tego, że większość z Was jeśli nie wszystkie macie już wybrane piękne imionka dla dzidziusiów a ja jestem niezdecydowana tak bardzo, że nie mam nawet jeszcze w planach żadnego imienia :-( tak wiele jest ładnych imion, że nie mogę nic wybrać :baffled:
Poza tym to smutki mnie ciągle dopadają, jakaś chandra czy coś na dworze pogoda wiosenna się zrobiła przez chwilę żyć się zachciało teraz to dopiero spacery sprawiają przyjemność a mimo to czasem tak mi smutno, to chyba przez to, że przez większość czasu siedzę sama w domu..
A z dolegliwości ciążowych to chciałam podpytać czy Wy też może macie tak jak ja, mam od paru tygodni bóle w kroczu, takie przy chodzeniu i przekręcaniu się na łóżku :confused:
pozdrawiam cieplutko chyba teraz będę częściej zaglądać bo w kupie to zawsze raźniej :-)
buziaki
 
A wiec tak Dobry wieczór ;) Miś Uszatek kłania się Wam hihihi

Ada Ada tak nie wypada wcielo Cie dzis widze albo odpoczywasz intensywnie po wczorajszym albo znowu zabiegana jestes :baffled:

Sila no właśnie ja szukam te reczniczki z kapturkiem one są najlepsze tylko szukam takie które szybko wchłaniaja wode....

Kachurku nie no mnie tez wystraszyłaś.... te skurcze...te plyny...moze za duzo na chodzie jestes?przemeczyłas sie??w takich przypadkach warto wziasc nospe odrazu i zobaczyc czy przechodzi i pozostaje tylko obserwacje....wiec uwazaj na sibie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bo to nie są żarty kurde.... godzina 0 coraz blizej.....jak bedziesz po wizycie daj cynka!

Lucky Mama no jutro niby kompa mam mieć zrobionego tazke juz sie ciesze gorzej ajk mi koles powie ze jeszcze nie zrobił ale poki co komp jest u fachowca....zobaczymy jutro jak tylko wpadnie w moje rece zajade go chyba na amen ten konfort swoboda ajjjjjj juz to czuje....

Renatko :-D

Kasia jak tam z mężysiem coś nowego? hihihi

Bratka to jest normalnie jak jakaś hipnoza wpada sie w trans przegladania rzeczy i odejść nie można i nie wazne ze oglada je sie w kolko nie mal ze to samo ale dalej sie siedzi hihihi

Iwonka teraz to wypoczywaj... juz jestes w domku ..podroze mecza nieziemsko i jeszcze takie.....

Maju czy już tydzienminol mialas byc dzis? czy mi sie cos pochraniło:confused:
Mirelko ja mam to samo i to chyba kazda juz z nas ma w tym stadium ciazy hihihi


Ja juz w sumie musze mykać ...znacie te bajke mój mąż bla bla bla...itd. itp hahahahahahahahahaha no ale oby do jutra ;) całuje Was mocno wszystkie milego wieczorku buzka papapappa
 
Dobry wieczer!!!!!

Hejka hejka kochane.....:-D:-D:-D:-D

SILA kochana gratuluje dużego ALANKA kochana ty już zaczynasz 33 tydzień więc Alanek dwa tygodnie większy brawo niech chłopak rośnie na zdrowie i lęki mamusi przed porodem....:-):-):-):-) to już prawie dzidzia donoszona super.....ale czas leci....

LADY sesja zdjęciowa hmmmmm....a może jakiegoś modela mi dokombinujesz bo mój to niby twarzowy ale chudy to weż jak będzie wyglądał obok mnie nie nie nie wolę jakiegoś modela....:-D:-D:-D:-D

GRYZELDO najważnijesze,że się odezwałaś i już nam nie uciekaj i pisz co u ciebie?Jak się czujesz i co w ogóle u cie????

KASIU a co to za spadki nasrtoju?????nu nu nie wolno kochana nie smutaj się....fakt pogoda dobija ale już nie długo aby do wiosny....

KACHURKU bidulko trzymaj się raz ja też tak miałam ale mi dzidzia na pęcherz nastąpiła i tyci poleciało ale to było siusiu:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: mam nadzieję,że będzie wsio ok

MASIEK torba super....bardzo mi sie podoba....

LUCKYMAMA mój humorek gra dziś mam nadzieję,że u cie też:-D:-D:-D

RENIU :-):-):-):-) jestem jeszcze kochana....

BRATKA mi nałogowe oglądanie ciuszków na allegro przeszło trochę ale i tak jak wróce to wybieram się na zakupy....

IWONKO nie martw się z dzidzią na pewno gra mój synuś biedny 3 dni był spokojny az tak się martwiłam a dziś od rana disco robi w buniu:-D:-D:-D:-D:-D

MIRELKA zaglądaj częściej jak tylko możesz....no i pewnie każdą z nas chandra dopada bo jesteśmy powoli zmeczone ciążą i ciągłym zamartwianiem się czy u dzieciaczków wszystko gra...a jeśli chodzi o krocze to mnie łupie od piątego miesiąca teraz niby mniej ale śa dni ze jest tragedia to przygotowania do porodu...także nie martw się....
 
masiek - no to rzeczywiście lepiej przez cc. Ale cc jak usłyszałam dzisiaj od lekarza "to komfort dla kobiety" i żadna kobieta rodząca przez cc nie powinna czuć się gorzej niż ta która rodzi siłami natury. Mnie siostra moja podsumowała że jestem masochistką bo chce rodzić naturalnie - ona miała cc. :-D Będzie dobrze ;-)

Kachurek - ja taką akcję miałam przez cały weekend i poniedziałek a na dodatek byłam przez weekend na uczelni. Wystraszyłam połowę wykładowców że zaraz im urodzę, ale co mi tam :-D Mój mąż miał większego pietra niż ja - wczoraj wymusił na mnie spakowanie torby do szpitala :-D A ja wychodzę z założenia że jak się młodej tak na ten świat spieszy to niech przychodzi - to ona się rozczaruje, nie ja :-p:-D Będzie dobrze, jak będziesz się stresować to może Ci się tylko pogorszyć, a jak ty się stresujesz to dzidzia też się stresuje i oboje się nawzajem nakręcacie. Trochę optymizmu, więcej uśmiechu na buzię i zobaczysz że zacznie przechodzić ;-):tak:
 
Shiranee wzorowe podejście zero stresu :-):-):-)


a wiecie co mój małż dzwonił,że samochód chyba jutro zrobią więc może jutro wieczorem przyjedzie a w czwartek rano byśmy wracali ale się nie napalam już zadzwoni jutro jak wróci od mechanika czy jedzie więc czekam....
 
reklama
Witajcie drogie koleżanki:-):-):-):-):-):-)
Czy ktoś tu mnie jeszcze pamięta:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
Miesiącami się u was nie pojawiałam....................................ale chciałam zameldować że u mnie i dzidzi wszystko w porządku:-):-):-):-) Jestem teraz w 29 tygodniu ciąży i czekam na urodzenie ślicznego syneczka:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Strasznie długo was nie słyszałam bo prowadzę wariacki żywot...........w czasie mojej nieobecności zdążyłam się przeprowadzić, zmienić pracę - zostać dyrektorem rodzinnego domu dziecka, urządzić ten dom, poznać i przyjąć 4 nowych dzieci:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D i zacząć kurs na prawo jazdy:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D No doprawdy mówię wam dziewczyny - ciąża to najpiękniejszy okres w życiu kobiety:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Normalnie czuję jakby z 5 lat minęło...........................tyle się dzieje wokół mnie:-):-):-):-):-):-):-):-):-) tyle szalonych wyzwań naraz
 
Do góry