reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Oj Silka u mnie tez widać, zwłaszcza ze ta nadwaga spora. Ale trudno. Moj gin za każdym razem jak robi usg to mowi: "no widzi Pani, mimo niesprzyjających warunków wszystko widać" :-D

U nas impreza właściwa w sobotę mimo ze urodzinki Tymusia dzisiaj. Od jutra zaczynam szaleć. Jak tort wyjdzie zrobię zdjęcie i się pochwalę ;-)

A co do brzucha to moj bardzo urósł, dobrze ze nie przytyłam za dużo, ale dowiedziałam się, ze w drugiej ciązy brzuch rośnie szybciej bo mięsnie są już rozciagniete... Ostatnio nawet zostałam przepuszczona w kolejce w sklepie :-D

Spadam, trzymajcie sie Babeczki. Papa
 
reklama
Witam was dziewczynki!!
SILKA kochana ja na końcu z życzeniami pszeplaszam że po czasie ale prosto z serduszka.Niech dzidzia rośnie zdrowa!!!

MAJU gratuluje dzidzi!!:-);-)

MADZIUJKA jak tam się dziś się czujesz??

U mnie ok humorek dopisuje oby taki pozostał do końca ciąży:-)
LADY jak tam włoski zrobione??

 
EUFUNIA ja też ostatnio miałam fory choć powiem szczerze że u mnie to raczej brzuszek kaloryczny bardziej się odznacza niż ciążowy.:-D:-D Ale zdąże sie nim nacieszyć jeszcze.
 
Sila Ja też składam spóznione ale szczere życzonka :) By uśmiech z Twojej buzki nigdy nie znikał,życie było usłane różami,w okól Ciebie masa ludzi,rodzina:) Dzidziuś niech Ci się slicznie rozwija!Ciąże znoś jak najlepiej.Samych radosnych chwil w życiu,i sukcesów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mam pytanko a nawet kilka
-powiedzcie mi laseczki dlaczego nie można się kąpać w wannej pełnej wody ja tak ciągle robie nie umiem się kąpać tylko pod pryśnicem....???

-jakie stosujecie samoopalacze? jakich firm? hja nigdy tego nie stosowałam..i chciałabym zaczą bo powoli przypominam nieboszczyka...pfuu i czy po tym samoopalaczy śa plamy jakieś?po jakim czasie schodzi? mam nadziej że mi o tym co nie co opowiedziecie

Wiecie? jestem wsciekla jak nie wiem.... wyobrazcie sobie że po powrocie od fryzjera nie byłam zadowolona wrecz mi sie plakac chcialo... ja mama bardzo jasny blond wiec zawsze babki mi robią rozjasniaczem... i zawsze jest cacy a jak byłam to odrosty wyszły mi zólte nałozyły mi jakieś szampony potem pukanke do włosów a opne dalej były żółte i inne niż reszta.... boże czy to wciąży tak mogło wyjśc? jeju wróciłam do domu kupiłam sobie puknake do włosów to nie przeczytałam jak ja stosowac i wylałam na włosy a patrze za chwile a one fioletowe myłam jej chyba z dzieciec razy jak nie lepiej...az cio nie co zeszło to te moje były białe a odrosty juz lepiej no ale róznice widac załamana jestem.... jakies te wlosy takie szorstkie... nie wiem co sie dzieje... po takim dniu pocieszył mnie tylko fakt moich nowych ciuszków... super puder dobrany niezle tylko szyja blada haha musze na nia tez juz ładowac...i dzis i włoski sama sobie umodelowałam ubrałam się w nowe szmatki makijaz boze ale inna dziewczyna ze mnie .jednym słowem hmor straciłam ale go po całkowitym zakonczeniu upiekszania odzyskałam.. tylko te włosy jak snieg u babci starej ....a nic nie moge ich farbowac tak bo mam za bardzo zniszczone bo one mi robia wiecznie rojazniaczami by uzyskac taki kolroek jak chce... ale przynudziłam. no nie?? mi to zawsze coś się przydaży....

Nie wiem jak Wy ,ale jak ja stoje za długo na nogach..to mnie brzuch ciągnie na dół po nospie pomaga...ale tak dokucza mi to....ze czekam na ten 8 listopad wizyte mam wtedy....

A jak Wy się czujecie?jak samopoczucie dzisiaj? buziaczki miłego dnia :)




 
LADY mojej bratowej powiedziała,że może to wywołac przedwczesny poród kazała jej sie nie kąpać ale ja do końca nie jestem pewna może inne dziewczyny coś wiedzą.Wiesz moja koleżanka rozjaśniała włosy w ciąży raz jej nawet sama robiłam zawsze były ok

 
LadyLajla, to co wyczytałam na temat ciepłych kąpieli, to, po pierwsze, to samo co napisała Ada04... tzn. ciepła woda może spowodować poronienie, przedwczesny poród, krwotok, bo rozszerzają sie wtedy naczynka i krew szybciej krąży... A druga sprawa, że w ogóle siadanie w wannie nie jest za bardzo wskazane w ciąży, gdyż sprzyja infekcjom, bo ph w pochwie jest inne i łatwo się łapie różne paskudztwa, no chyba, ze się przed każdą kąpielą umyje wannę jakimś detergentem... Ale pewnie i tak lepiej zapytać lekarza, bo jak się ostatnio przekonałam, nie wszystkie "ludowe mądrości" ;-) są prawdziwie... :-)

Efunia, to miłe, że są jeszcze ludzie, którzy ustępują miejsca w kolejce... Bo ja zaczynałam powoli wątpić w nasze społeczeństwo... W autobusie pchają sie na człowieka, jakby zajęcie wolnego miejsca było sprawą życia i śmierci ;-) Najbardziej pchają się emeryci he he... Natomiast dzisiaj dwie prukwy wepchały sie przede mnie w kolejce do kasy. Nie chciało mi się kłócić, więc odpuściłam, ale postawa niektórych ludzi mnie po prostu poraża, bo przecież w rozpiętej kurtce to nawet ślepy zauważy, że jestem w ciąży... Mnie tam nie zależy, żeby mi miejsca ustępowali, ale chociaż niech nie utrudniają życia... No, to sobie ponarzekałam :-)
 
Dziękuję Saminko :-) A co tam u Ciebie ?? Jak się czujesz ?? I powiedz mi na kiedy masz termin porodu, bo ja gdzieś znalazłam, że masz na 2 kwietnia, ale chyba nie aktualny... Muszę poprawić w Liście Kwietniowych Mamuś :tak::-)
 
reklama
Silko, termin mam na 29 marca (ale wielka ze mnie Kwietnioweczka:-D)
U nas wszystko Ok, dziekujemy.
Wydaje mi sie, ze Kruszynka szaleje w brzuszku.:tak:
Nie wiem tylko czemu odczuwam to jak jestem w ruchu, a nie wieczorem
jak juz leze i odpoczywam, dziwne.:baffled:
Brzucho rosnie, a za dwa tygodnie 3D, mam nadzieje, ze Niunia
nie "zalozy nogi na noge" i dowiemy sie , czy to Synek, czy Coreczka.


Przed chwilka szukalam na internecie info na temat jakie rybki mozemy jesc, a jakich unikac. W niektorych artyk. pisano, ze szczupak i makrela sa bardzo polecane,
a w niektorych, ze powinno sie ich jak najbardziej unikac:confused2::confused2::confused2::baffled::baffled::baffled:

Komu tu wierzyc?
 
Do góry