reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Witam :-)
czuję sie dziś kiepsko ..bol głowy i w dodatku jest mi niedobrze ale pewnie przez ten ból!
Zaś mam wzdęcia..kurczaki już nei wqiem co jeść ..naprawdę staram się jeśc jak niemowlak prawie...

Spokojnego wieczoru...
 
Silko wszystkiego najlepszego!!! dużo zdróweczka i szczęśliwej ciąży, bo to jest najważniejsze no i wsparcia ze strony narzeczonego:-):-D
 
dziewczyny muszę sie wam pochwalić bo nie wytrzymam:tak::-) byłam dzis u ginka bo mi sie zwolnienie wczoraj skończyło a zresztą leki tez i myślałam ze nie bedzie mi robił usg bo 2 tyg miałam takie szybciutkie 3 min dosłownie ale i tak uwielbiam ten widok:-) a tu ledwo weszłam do gabinetu, nawet nie zdazylam usiaść a on mi mówi ze to odrazu zaprasza na łóżko i zobaczymy jak tam sie miewa dzidziuś:szok::-)
pomierzył moje maleństwo dzisiaj dokładnie : obwód główki, obwód brzuszka, długość kości udowej i długość od głowki po pupcie:-) iz usg wychodzi ze dzidzius ma 16tyg i 2 lub 3 dni:-):tak: i wiecie co powiedział mi że moja kruszynka waży już 215 gram:szok::-):tak: strasznie jestem szczęśliwa:laugh2::wink:
 
Silko,przepraszam,że dopiero dzisiaj, ale wczoraj nie miałam dostępu do netu.
Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, szczęścia i miłości oraz pociechy z męża i Kruszynki!

Maju:)
Gratuluję!Superowo!
 
Witajcie :)

Silka wszystkiego najlepszego. Ale nie mow może o potworach, bo ja mam sporo więcej niż 65 kg i wcale potworem się nie czuję ;-) Nawet dosyć lubię te moje kilogramy, no bo jak się schudnąć nie da to chociaż trzeba polubić :-)

Tymek zasnął, więc mam chwilę dla siebie. Od rana mnie nieźle wymęczył, po pierwsze Teletubisie po drugie kolejka na srodku pokoju stale włączona, po trzecie dookoła kolejki Tymuś na rowerku pchany przez mamę :-D Mam nadzieję, ze jak wstanie to będzie w nastroju do bardziej intelektualnej rozrywki.

Ja czuję się świetnie, nareszcie wymioty mineły, ale mam silne bole głowy. Podobnie jak madziujka. W poprzedniej ciązy tez mi się zdarzały, wiec nie przejmuję się jeszcze ;-)

Miłego dnia dla wszystkich Kangurków :-D
 
SILKA, spóźnione, ale szczere życzenia... przede wszystkim zdrowia i spokoju :-)

MAJA, super, ze Twój dzidziuś miewa się dobrze, to chyba najlepsze, co może usłyszeć przyszła mama :-)

MADZIJULKA, ADA04, mnie też boli brzuchol od soboty straszliwie... na dole, po lewej stronie... już się bałam, że to jakaś infekcja albo zapalenie jajnika :baffled: a pani doktor powiedziała, że to dlatego, że mi się bardzo szybko rozciąga macica i niestety będzie tak boleć :-( Mam łykać No-spę i dużo odpoczywać... Więc Wasze bóle to też pewnie nic groźnego, nie martwcie się, po prostu powiększają nam się macice... he he... ;-)


Co do kilogramów, to nadal stoję w miejscu, choć brzuch naprawdę rośnie w oczach... normalnie z tygodnia na tydzień jest go coraz więcej :-) Mdłości nadal mnie męczą, ale na szczęście powrócił apetyt, więc nie narzekam aż tak bardzo :tak:
Właśnie wróciłam ze spaceru, cała mokra... brrr... biorę się za sałatkę z tuńczyka, a potem do łóżka z książeczką i do wieczora błogie nieróbstwo :-)

Mamuśki, buziaki :-)
 
reklama
Do góry