reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Witam! Oj nie nejlepiej sie dzis czuję, mdłości od rana. Dobija mnie to wstawanie do pracy, oj dobija. Czy są wśród Was takie co tez pracują i czy tez powoli zaczyna im byc cięzko z ta pracą.:-(
Co do kapieli w wannie to ja całą pierwsza ciążę w wannie w gorącej wodzie sie kapałam, bo tylko takal ubię. Następstwem tego były płacze Nadii po urodzeniu jak ja kąpalismy w wodzie takiej jak powinno ise kąpac dzieciaczki czyli 36-37 stopni, i dopiero jak zaczelismy lać 42-43 stopnie to jej sie kąpiele zaczeły podobac. Do tej pory obie sie kąpiemy w tak goracej wodzie.
 
reklama
Cześć, witam wszystkie kwietnióweczki:)
Postanowiłam do Was dołączyć, oczywiście jeśli będziecie mnie chciały.....
Troche gubię się jeszcze w tych wszystkich zawiłościach forum,ale mam nadzieje ze jakoś będe sobie radzić:)

ja pierwszy wyznaczony termin mam na 7 Kwiecień,ale jutro ide do gina więc moze dowiem się czegoś więcej......zobaczymy!

Pozdrawiam Was cieplutko wszystkie Mamuśki:)
 
Witaj ania_bp !!!!!!!!
Bardzo chętnie przyjmiemy Cię do grona Kwietnióweczek :tak: Napisz proszę coś więcej o sobie w wątku Przedstawiam się, to dopiszę Cię do Lisy Mamuś Kwietniowych :tak::-)
 
Witaj Ania_bp szybko załapiesz :]

Ale mnie nastraszyłyście oddziś w wannnie się nie kąpie kurde drugi raz jestem w ciąży ale tego nie wiedziałam że nie wolno się kąpać masakra...od dziś pryśnice :)

Sila kupiłam sobie ogrodniczke dzinsową taką wycieraną jeju wyglądam w niej jak mamuśka ...taka przed kolana chcę ja skrócić troszke bo to nie mój styl a mąż się na mnie już drze żebym o tym zapomniała...ale ja musze bo chcę się czuć dobrze w tym czym chodze.... poza tym kupiłam sobie tunike sliczną różową boże co za materiał takie się nosi nawet jak się nie jest w ciąży no ale jak ją zakładam to z taką dumą i oczywiście jest różowa :]rekawki tiulowane no jednym słowem coś pięknego :)dodatkowo białą bluzeczke z taką wiązana kokardeczką pod biustem i od biustu też sie tak rozchodzi jeju jak slicznie mi w niej.... polubiłam już te rzeczy ciążowe...chodz mioja siora jak mnie wczoraj zobaczyła to powiedziała że ich coś bujam że jestem w tej ciąży bo nic po mnie nie widać i nawet jej się wydaje że schudłam a to 4 miesiąc już .. nie wiem chyba ją do okulisty muszę wysłać hihi :)

Mama Nadi :) mdłości Cię meczą... mnie tylko sporadycznie i to tylko wieeczorkiem wiec mam nadzieje że i Tobie niebawem przejdą.....

Faktycznie jeszcze niedawno tyle nas tu szalało mamusiek....a teraz....? czyzby co niektórym emocje już opadły??? no przecież nie powiecie że sie tu nudzicie? hahah :)

Miłego dnia ja jade zaraz do cukierni bo już nie daje rady bez słodkości a synek nic mi nie chce dać skubnąć od siebie co za sknera mówię wam :) miłego dzionka do juterka a moze jeszcze wieczorkiem bede jak mnie mąż wpussci bo ostatnio jest walka o kompa kto i kiedy bedzie na nim siedział ja mój mąż i synek tak na zmiane...masakra :)
 
Jestem jestem..ale wiecie przy moim malym urwisie ...ciezko jest, zwlaszcza , ze ostatnio zrobila sie bardzo zazdrosna....nie wiem jak to bedzie jak maluch juz sie pojawi...podczytuje was, ale weny brak

Lady...ja w pierwszej ciazy tez bluzeczki i pierdolkki, ale teraz jak za mala latam to przedewszystkim wygodne spodnie , buty i cos luzniejszego...no chyba, ze gdzies jest jaies wazne wyjscie z mezem

jak ktoras ma ochote na slodkosci to wlasnie piecze mi sie slodka tarta z jabkami...zapraszam
 
Ka32sia WSZYSTKIEGO NAJLEPSIEJSZEGO!!!! Czego sobie życzysz niech się spełni!! Ja dorzucam furę zdrowia szczęścia i powodzenia!
 
Witajcie mamusie.
Jakoś kiespakawo się czuję .. kaszel mnie coś zas me czy (męczy mnie od roku suchy wredny w zasadzie bez powodu), nic mi się n ei chcieć..
O 16 dzwonię do gina bo mam wyniki ps kardiolipinowych i moze już acard przestanę brać juppii oby.

No fakt cicho tu strasznie...............

Co do kąpnia się powtierdzam lepiej sobie odpuscić szczególnie te dziewczyny które mają problem z donoszeniem ciązy z plamieniami...

Aniu bp witaj!
 
reklama
Do góry