reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietnióweczki 2008

Trzymam kciuki aby wynib byl dobry dla ciebie i dla twojego malenstwa a co do dokumentow najwazniejsze ze sie znalazly bo za duzo pozniej latania i zalatwiania a pieniadze to rzecz nabyta...wiec chyba nie jest tak najgorzej usmiechnij sie i bez nerwow :-)
 
reklama
Dzięki masiek też tak myślę ale mi się smutno zrobiło.Następnym razem poślę je do.....:tak:Mdłości trochę słabsze tylko brak apetytu i smaku ale ponoć 2 trymestrze przejdzie.Jeszcze będę tęskniła za tymi czasami żeby się ograniczać w jedzeniu.Już teraz moi rodzice cały czas jedz jedz jedz nie żałuj sobie ale póki co nie mogę i nie chcę się opychać na siłę. Mój brzusio taka kuleczka malutka i sie niezmiernie cieszę.Pewnie prócz mnie nikt go nie widzi:-D ale dla mnie jest duuuży.:-)Aha ka32sia fajna stronka.Już bym chciała z takim brzusiem paradować.
 
HURRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAA!
Awidność wysoka, toksoplazmoza przebyta.nic Maleństwu nie grozi:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) Kocham Was Wszystkie!Kocham cały świat.
Żeby jeszcze okazało się że znalazły się wszystkie dokumenty to chyba się popłaczę ze szczęścia!!!!:tak::tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Madzik biedaczko wiem jak to jest z tymi pleckami mnie to już dopadłoze 3 razy:angry: nie mogłam wstać z łóżka pierwsze krokirobiłam zgrbiona jak paralityk:-(
i za każdym razem miałam wrażenie ze mnie chyba zawiało teraz juz plecki i brzusio mam cały czas zakryte i jest oki:-)
a ile przytyłas?:-) bo ja juz 3kg:zawstydzona/y: a brzusio mam taki widoczny jak pod koniec 4 m-ca:zawstydzona/y: w wekend przywioze aparat bo pozyczylam siostrze to zrobie fotke:-D


Ja już nie liczę kg ale tak mniej więcej to przytyłam już około 5,6 :szok: nie chcę nawet mysleć co będzie w pózniejszych mieisącach !!!
Brzuchol też mi wyskoczył taki zaokrąglony, ale to tak dosłownie z dnia na dzień, kilogramy też mi przybyły w moemnt, nie wiem czy to normalne, czy nie.

Gryzelda ja na wynikach toksoplazmozy mialam tez wynik dodatki, lekarz powiedzial mi ze to znaczy, ze przechodzilam ja w przeszłości, w domu u moich rodzicow sa dwa kotki, wiec nawet sie nie zdziwilam, ale jezdze do mamy dosc czesto i chociaz staram sie ich unikac, to czasem mysle jakie jest ryzyko ze znowu to złapię?

pozdrawiam was wszystkie i życzę miłego popołudnia i weekendu !!!
 
Madzik26
Nie przejmuj się nie jesteś sama. Ja przytyłam już 5 kilogramów, z czego 1,5 przez ostatnie 1,5 tygodnia
 
reklama
Do góry