reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Witam
Ja tez niesmialo doloncze do was . Termin bede miec na koncowke kwietnia, byc moze poczatek maja. Jeszcze nie jestem pewna wszystko wyklaruje sie po wizycie u lekarza.
Mam wspanialego meza i najcudowniejsza 13 miesieczna coreczke.
Pozdrawim wszystkie mamy.
 
reklama
wiec zaczynam od poczatku i do kazdej z osobna:zawstydzona/y:

Silka wyobraz sobie ze bylismy z mezem w sklepie o testowalismy ten wozeczek QUINNY, akurat byl zielony:-), jest fajny , lekki, gondola nawet nawet, tylko wyobraz sobie ze ma strasznie mala spacerowke:-(, jest bardzo plytka i krotka, tak na zime to nie bardzo, no wiec jak masz mozliwosci to idz do sklepu i go poogladaj bo moze tobie akurat to bedzie odpowiadalo:tak:

Niania powiedz mi czy ten twoj wozio ma spacerowke jak tak to czy jest w miare duza, i fotelik samochodowy z mozliwoscia podczepienia do podwozia:-)

LadyLajla mi tez sie podobaja te kolorki ale ja wybrala zielony(1 post przed toba:-)) bo neutralny:-D:-D:-D
 
ka32sia, :-)

adriana 77:-)

silunia WITAJ NA POKLADZIE:-)

wiosna1981 WITAM no i podziwiam bo nie czesto sie spotyka rodziny zastepcze, no ale masz takiego fajnego chlopca o takim slodkim imieniu to napewno jest tak samo fajowy jak moj:-D
 
Moje słońce już się lepiej czuje chociaż momentami niedogodne przypadłości powracają. Troszkę ją bolał brzuszek w nocy, ale ogólnie jest o niebo lepiej. Zadowolona bo dzisiaj dostała pełne śniadanko.
Oczywiście macie wszystkie pozdrowienia i uściski :-):-)
 
Witam wszystkich

Ja czuje sie rewelacyjnie, energia mnie rozpiera, ale tak samo mialam przy poprzdniej ciazy ! Dla cierpiacych na nudnosci polecam zaparzyc sobie herbatke imbiorowa. Wiem , ze w Polsce jest nawet specjalna herbatka dla ciezarnych na wszystkie 3 trymestry ciazy...niestety nie pamietam nazwy , ale mysle , ze mozna ja znalezc w sklepach zielarskich i ze zdrowa zywnoscia.

Sol zycze duzo zdrowka i sily!

Lady my juz teraz bedziemy robic remoncik, pozniej moze nie byc czasu lub checi. Oczywiscie decyzja nalezy do was.

Pozdrawiam
 
czesc
jestem przypadkiem, tak przegladam sobie forum... Fajnie tak powspominac jak to bylo na poczatku :-D Jestem listopadoweczka i tak jak Wy oczekuje maluszka. Pozdrawiam Was kochane i milego dnia Wam zycze.
 
LADY ..silunia ma rację że potem może zabraknąć czasu lub chęci na remonty...
Jak chcecie robić remont, to lepiej teraz , na spokojnie, niż potem w pośpiechu wprowadzając nerwową atmosferę. Im bliżej będzie narodzin, tym więcej spraw do załatwienia...
acha...i jeszcze sprawdź czy farby lub kleje do tapet nie są szkodliwe dla waszego dzidziusia ( porozmawiaj z lekarzem lub położną albo poszukaj w publikacjach książkowych jakie rodzaje farb i klei są bezpieczne dla ciężarnych i ich dzieci)
 
reklama
hejka mamusie kwietniowe!
Musze sie z wam podzielic swoja radoscia! po meczarni z zyga...wszystko przeszlo!Czuje sie normalnie ekstra! jak ja tak lubie:-)!!!!
Moge znowu gotowac obiadki i wogle to cokolwiek robic!

fajnie ze wy tez juz myslici o imionach dle dzidziusiow i o wozkach....bo ja tez...tylko ukrywam sie przed mezem ze niby zaczne o tym myslec ok 6 miesiaca! ale nalogowo ogladam ubranka wozki łóżeczka i wszystko co takie male i cudowne hihihih!!!:tak:

Wiecie co...mam cos dziwnego ostatnio farbowalam wlosy i kolor mi zszedl tak szybko ze szok!!!! Nigdy czegos takiego nie mialam(a farbuje od dawna)moze to przez ciaze? co myslicie:szok:????

Buziaczki!!!!

Lece robic obiadek papapapap!
 
Do góry