reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

A ja tylko mówię dzień dobry - jestem już w domu, czuję się niestety kiepsko:-(, stąd też długo nie posiedzę tylko idę się położyć.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia ;-)

Strasznie mi przykro z powodu Iwosz :-( Ale tak czasami bywa :-(
 
reklama
Jutro mam USG. Dzis przeczytałam o Iwosz a potemna marcówkach o jezscze jednej dziewczynie, która miała obumarłą ciażę :-( Jest mi strasznie smutno i bardzo sie boje jutrzejszej wizyty...:dull::-(
 
NiaNia ładny brzuszek.... w ogóle figurke masz fajną ciąża Ci służy ;)
Mnie coś dziś wydeło...... ale nie wiem czy z przejedzenia czy też zaczyna coś tam rosnąć :) Ja USG mam dopiero 17 września także troszke musze na nie poczekać...i też sie boje.... zastanwaiam się czy nie udać sie wcześniej .....

A to pierwsze USG?
Bez przegiecia czy Ci lekarze powariowali ? To za 3 tyg ? Jezu który to bedzie tydzień ? Na bank USG musi być miedzy 12-13 tyg, bo to takie kontrolne które musi się odbyć :tak:
Ja bym poszła duzo wczesniej, jak najszybciej. Od 8 tyg widac juz na bank bijące serduszko:tak: wtedy chyba powinno i warto pójsc :-)
 
IWOSZ wspołczuję
wiem co przezywasz, przeszłam przez to w kwietniu tego roku, ginekolog kazał odczekać do pierwszej @ i pozwolił się starać. Ta pierwsza przyszła dopiero po 11 tygodniach i była wywoływana, ale kolejnej po niej juz nie było. Znowu jestem w ciazy i staram się myślec pozytywnie,że tym razem będzie dobrze.
Jak potrzebujesz się wygadać to poszukaj forum o poronieniu są tam dziweczyny, które potrafia pomóc w ciężkich chwilach i rozumieja twój ból jak nikt inny.
 
witam was kwietniowe mamuski...dolaczam do was z przyjemnoscia aczkolwiek z wielka obawa bo juz 2 razy poronilam..tym razem postanowilam sie nie zamawrtwiac tylko wierzyc ze wszystko bedzie dobrze, wszystko kontroluje na biezaco i jezdze do specjalistycznej kliniki....do zaplodnienia doszlo gdizes tak mieszy 28lipca a 3sierpnia...a na usg wczoraj widac bylo tylko mala 4,5mmplamke...czy to normalne???

co do objawow ciazowych to moje cycuszki po prostu az paruja takie sa nabrzmiale...mam lekkie bole tak jak przed okresem...i wkurzam sie na narzeczoneggoooo...ale to taki standardzik hehehhehehe
pozdrawiam i buziaki dla was!!!!:-)
 
Ja tylko na chwilę bo chciałam powiedzieć, ze
Było usg , było bijace serduszko i jeden sliczny 8 milimetrowy dzidziuś :-)
Łzy same ciekły mi po policzkach, a lekkarz wtórował, ze nie wyobrażał sobie, ze moze być inaczej.

Boze jaka ja jestem dziś szczesliwa.....
 
reklama
Natalia - poczekaj jeszcze troche a urośnie.;-)

Niania - ja wczoraj miałam możliwość zrobić sobie usg, ale byłam tek padnięta, że chciałam już tylko iść do domu. Ale za półtora tygodnia znowu go zobaczę więc nie marudzę :tak:

A ja wczoraj zwymiotowałam, dzisiaj zwymiotowałam i ciągle śpię. Mam dość, ale cóż, trzeba żyć dalej i się nie załamywać. Wykupiłam już sobie czopki które brałam w szpitalu przeciwwymiotne, ale narazie czuję się znośnie, więc poczekam jeszcze z ich braniem.:zawstydzona/y:
 
Do góry