reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Czesc ,
dziewczyny jesli chodzi o wózki to zwracajcie uwage na to zeby gondola była duza. nasze dzieci urodzą się na wiosne i beda długo jeździły w gondoli (pamietajcie o tym). W kazdym razie powinny jak najłduzej:tak:
Ja ma wózek po maksie emmaljunge - z tego co wiem to najlepsze wózki na rynku. sa robione recznie i faktycznie sprawdzają się w róznych warunkach. Ja osobiscie bardzo polecam.
Nie wygladają moze jakoś futurystycznie jak inne , sa jakby zwykle, bardzo klsyczne..
Ja się przekonałam i nie żałuje.
 
[
Mi sie bardzo te podobaja a szczegolnie ten niebieski i różowymoje ulubione kolorki2o2 Wózek NATALIA wózki TAKO HAPPY ANIMALS HIT!! (225962449) - Aukcje internetowe Allegro

tylko kosztowne troszke haha ;)
Sika a te co Ty juz oglądasz to chyba kilka lat bym na nie odkładała hahaha ;)

LadyLajla ja już zaczęłam ;-):-D:happy2: to prawda, że cenowo nie wypadają najlepiej, ale jakość też się liczy.

Silka bardzo ladne te wozeczki a szczegolnie ten zielony:-), one sie strasznie mojemu mezusiowi podobaja ale ja jakos nie mam przekonania do tych trojkolowcow:no:, chyba staromodna jestem, ale kto wie moze mi sie odmieni:-D

Mi sie bardzo te podobaja a szczegolnie ten zielony:-D:-)2o2 Wózek NATALIA wózki TAKO HAPPY ANIMALS HIT!! (225962449) - Aukcje internetowe Allegro

i co o nich myslisz??

Renatka
ja do trójkołowców też nie byłam przekonana, ale kiedy znalazłam ten, to zmieniłam zdanie :tak:
Ten wózeczek, który znalazłaś jest cudny!!!! Kolorystyka super, w miarę lekki, duża gondola... Podoba mi się :tak:
Buźka Kochana!!!

Czesc ,
dziewczyny jesli chodzi o wózki to zwracajcie uwage na to zeby gondola była duza. nasze dzieci urodzą się na wiosne i beda długo jeździły w gondoli (pamietajcie o tym). W kazdym razie powinny jak najłduzej:tak:
Ja ma wózek po maksie emmaljunge - z tego co wiem to najlepsze wózki na rynku. sa robione recznie i faktycznie sprawdzają się w róznych warunkach. Ja osobiscie bardzo polecam.
Nie wygladają moze jakoś futurystycznie jak inne , sa jakby zwykle, bardzo klsyczne..
Ja się przekonałam i nie żałuje.

Niania muszę Ci powiedzieć, że bardzo ciekawie wygląda ten wózeczek. Zaraz poszukam stronki z tymi wózkami i pooglądam.:tak:
Niania we wtorek masz Usg, prawda ??

Ja siedzę sobie w domku... Nie mdli mnie dzisiaj i dobrze się czuję :happy2: W końcu!!!:tak:


Pozdrawiam Kwietniówki 2008
 
Czesc ,
dziewczyny jesli chodzi o wózki to zwracajcie uwage na to zeby gondola była duza. nasze dzieci urodzą się na wiosne i beda długo jeździły w gondoli (pamietajcie o tym). W kazdym razie powinny jak najłduzej:tak:
Ja ma wózek po maksie emmaljunge - z tego co wiem to najlepsze wózki na rynku. sa robione recznie i faktycznie sprawdzają się w róznych warunkach. Ja osobiscie bardzo polecam.
Nie wygladają moze jakoś futurystycznie jak inne , sa jakby zwykle, bardzo klsyczne..
Ja się przekonałam i nie żałuje.
NiaNia ten wozeczek jest bardzo fajny ale cene ma straszna 2,890 zl :eek:
 
ja również pragnę dołączyć do grona kwietniówek:-)
Jestrem w 4 tygodniu upragnionej i dla mnie i dla męża ciąży:-)
To nasza pierwsza dzidzia. Choć mamy pewne doświadczenie w wychowaniu:rolleyes2: bo jesteśmy rodziną zastępcza dla 7 letniego Fabiana... to pierwsze i zupełnie nowe doświadczenie ciąży:-)
Na szczęście dzidzia mnie oszczędza:-D:-D:-D i nie powoduje uciążliwych objawów
....no może poza jeszcze większą sennością... choć i tak z natury jestem śpiochem:tak::tak::tak:
 
dziewczyny które maja problemy z nudnościami...
podobno najlepszą metodą jest jedzenie większej ilości posiłków w małych porcjach np zamiast tradycyjnych 5 posiłków - 10 małych. Niezastąpione są owoce cytrusowe (grejfrut, pomarańcza...)
 
witajcie laseczki dzis pierwsza osoba mi powiedziała ze wyglądam jakbym była w ciąży ja na razie czuje sie bardzo dobrze i wam życz tego samego o wózku nie mysle bo już posiadam po moim przedszkolaku tylko trzeba będzie go doprowadzić do uzyku witamy nową kwietnióweczkę milo ze nas wiecej
 
reklama
ja również pragnę dołączyć do grona kwietniówek:-)
Jestrem w 4 tygodniu upragnionej i dla mnie i dla męża ciąży:-)
To nasza pierwsza dzidzia. Choć mamy pewne doświadczenie w wychowaniu:rolleyes2: bo jesteśmy rodziną zastępcza dla 7 letniego Fabiana... to pierwsze i zupełnie nowe doświadczenie ciąży:-)
Na szczęście dzidzia mnie oszczędza:-D:-D:-D i nie powoduje uciążliwych objawów
....no może poza jeszcze większą sennością... choć i tak z natury jestem śpiochem:tak::tak::tak:


Wiosenko witaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Buźki, Sylwia :-)
 
Do góry