reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Hej za za to cały dzien w łóżku:shocked2:
Jesli tylko zmienie pozycję z poziomej na pionowa mam totalne zawroty głowy i mnie muli..
Mój mąz urzeduje wiec z Maksem bo ja nie daje rady:crazy:

Niania powiedz mi czy ten twoj wozio ma spacerowke jak tak to czy jest w miare duza, i fotelik samochodowy z mozliwoscia podczepienia do podwozia:-)

W kwestii wózka powiem, ze w Emmalujndze jest odrazu spacerówka. Bardzo duza, mojej bratowej straczyła do ponad 3 roku zycia jej synka :tak:
Zwykle dzieci w tym wieku juz nie jeżdzą ale warto wiedzieć, ze mozna jakby co...

A co do ceny to nie wszytskie sa takie drogie :tak:
Ja kupowałam 2,5 roku temu w Swiat Dziecka w Warszawie za jakieś 1700-1900 zł.
Wszytsko zalezy pewnie od modelu etc.


Ja również witam nowe kwietniowe laski :) Dziś sie czuje nie co lepiej jakby chwilowo mdłości ustały ..ale zawsze jak cos tak chwale to to coś szybko wraca hahaha :) Poza tym mąż mój już narzeka że do kompa sie nie może dostać odkad jestem w ciąży haha ...Jeszcze troche i wpadnę w ten nałóg ...no ale jak tu nie śledzić wiadomości o ciąży przebiegach i akcesoriach :) Powoli myśle o odświeżeniu pokoi.... przmalowaniu i w ogóle ..najchętniej to zrobiłabym już ..ale zastanawiam się czy nie lepiej na wiosnę przed przyjsciem dziecka na świat? jak myślicie?

U nas szykuje sie gogantyczny remont na jesieni wiec myślę., ze odrazu odmalujemy pokój gabrysiowy :-p

Muszę tylko w miedzyczasie zrobic tu szafę wnękową. Koncepcję juz mam :tak:

Myśle, ze za wczesnie nie ma co szaleć. ja wole nie zapeszać :sorry2:
 
reklama
witajcie!
niestety muszę się z wami pożegnać... dziś straciłam swojego malucha i nie będę mamą z kwietnia 2008....
 
NiaNia :) ja mam dokładnie to samo co Ty jak leże nie jest mi dobrze a lepiej niz stoje jak wstaje kreci sie w glowie az wszystko sie odechciewa.. muli muli i jeszcze raz muli ...Wczoraj kolacji nie jadlam i o sniadaniu jeszcze nawet nie mysle odpycha mnie strasznie..... Jeju kiedy to minie? :/

Pewnie gdzieś za miesiąc :confused2:

A to mój brzuszek
 
reklama
Witajcie dziewczyny po weekendzie.

Iwosz, strasznie mi przykro. Trzymaj się i trzymam kciuki za następną fasolkę. Na pewno pojawi się prędzej niż się spodziewasz.

Wszystkie nowe dziewczyny, przepraszam, że nie wymieniam po kolei, witam serdecznie :)

Co do wózków - jest to moje hobby ale na razie odłożone w czasie, bo też zabraliśmy się za remont. Kupiliśmy panele i nową wykładzinę. Na szczęście nasza kawalerka ma tylko 27 metrów, więc idzie szybko. Na nieszczęście nie ma drugiego pomieszczenia, gdzie możnaby wstawić rzeczy więc wszystko zwykle jest na jednej kupie. Ale jeszcze tylko szafa (duuuża szafa :)) i okna i po remoncie. Chyba że małżon zechce malować łazienkę. Niby się przyda ale mi się ostatnio tak nie chce. Nic mi się nie chce :)

A wózek. Nie wiem czy nie zdecyduję się na używany jak się trafi jakiś fajny. Wiecie różnica pomiędzy 2500 a 500 pln jest istotna. można by te pieniążki inaczej wykorzystać. Co o tym myślicie?

A jeszcze dodam, że pani dr wyliczyła mi termin na 5 kwietnia, a 10 września idę na usg. To tak długo jeszcze... :)

Pozdrawiam
Dorota
 
Do góry