reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Hej laski:rofl2: Jak samopoczucie?
Ja ndale nie wymituję, choć rano po przebudzeniu troche mnie mdli.
Z maksem tez nie wymiotowałam, w sumie tylko mnie muliło (kilka razy bardzo mocno)i ni ebardzo mogłam jesc momentami :tak:
Musze posparwdzać stare zapiski:-p

acha wy naprawde juz nie miescicie sie w swoich spodniach?

buziaki
AgusiaF trzymaj się skarbie. Wspołczuje bardzo :tak:
Ja jezscze się mieszczę ale te spodnie tak mi się podobaja, ze nie mogłam sobie odmówić :-p
Z rezsta czuje za 2-3 tyg i przestanę się mieścić.

Z reszta przy drugiej ciązy tak podobno jest. Brzuszek wyskakuje znacznie szybciej, choć potem się tez wzrost stabilizuje i juz tak szybko nie rosnie:-)

Hej bekać nie umiem na zawolanie hahahah :) gazowanych nie pije trunków tazke marne szanse na bekniecia...ale te mdłości są straszne kiedy to sie skonczy ???w ogóle cos sie dziej z moja cerą jak nigdy jakiś wyprysków dostaje...... :< już sie nie moge doczkac USG a z dugiej strony sie strasznie boję ze powie mi ze są dwie fasolki w mojej rodzinie są blizniaki i ciagle o tym mysle zeby i na mnie nie padło jedno wystarczy hahaha :)i jeszcze jedno chcialam sie was spytać czy to normalne ze ja lece z wagi? moze jejm w mniejszych ilosciach bo wierzcie mi od tych mdłosci az sie nie chce.. no ale nie wymiotuje... ostatnio przez dwa dni miałam dziwne dwie noce.... spię w pokoju z dzieckiem dlatego raczej musze przy zamknietym oknie sypiac ze wzgledu na niego gorąco jak nie wiem ale pomimo wszystko przykryta bedąc pod koudrą pod sama szyje było mi zimno ogarnely mnie straszne dreszcze... trzesłam sie to juz 2 noc z rzedu... miałyście coś takiego? pozdrawiam

LadyLajla czyli Ty tez masz dzidziusia ? Ile ma ?
Skarbie z tego co ja wiem to bardzo niezdrowo jest spać w takim goroącym pokoju. Nawet dziecko powinno mieć temperarurę 20 stopni maksymalnie. My nawet w zimę wietrzylismy pokoik Maksa. Duzo lepiej się spi. Do tej pory mamy z reszta pootwoerane okna w nocy :tak:
Twoja tempartura w ciązy jest pewnie wyższa niz normalnie i znacznie bardziej odczuwasz zmiany tempartur. Stad pewnie tez nocne trzesiawki :tak:
Ja tak nie miałam jak narazie.
 
reklama
[

NiaNIa..
Mam synka Dominik ma na imie :) ma 5 latek w sumie 5,5 ::-)



Czy myślicie juz jak nawziecie swoje przyszłe dziecko? ja nie ustająco myśle ,ale jak mówie o tym mężowi jakby moglo sie nazywać to od nienormalnych mnie wyzywa mówi że mam na to jeszcze czas..ale ja juz tym żyje i nic na to nie poradze...już oglądam łóżeczka wózki..a Wy?

Fajnie :rofl2:

U mnie Gabryśka (od zawsze) albo Bruno (tak się Maks miał nazywac i w ostatniej chwili zmienilismy imię) :tak::-)

Ja ogladam ciuchy ciązowe póki co :rofl2:
 
dzien doberek

mam nadzieje ze z dolegliwosciami coraz lepiej tzn slabna bo mnie dzisiaj cos wzielo:-p, na szczescie tylko muli

LadyLajla ja tam caly czas plany obmyslam:-D jakie imiona jaki wozek takze to normalne, a wiesz jak to te nasze chlopy oni zaaawsze maja czas:-D:-D, sliczny ten Twoj synus:-)

ja dla chlopca bym chciala BARTUS a dla dziewczynki najpierw chcialam WIKTORIA a teraz chodzi mi po glowie ZUZIA ale tylko sie mojej corci podoba:-(
 
aaa
no i wczoraj ogladalismy wozeczek w sklepie bardzo fajny(jak dla mnie), mial duzo funkcji plus fotelik samochodowy ktory mozna dolaczyc do podwozia co na wycieczki samochodowe jest fajne bo nie trzeba calego wozia targac, tylko te kolory taaaakie paskudne:no:ciemne, szare, nic radosci, no zobaczcie same
I00000006


a tu stronka jakbyscie chcialy poszperac sobie:-)http://www.mamaspapas.co.uk/

i zostanie na tym ze z polski bedziemy wozio targac:-(
 
no fakt Gabrysia slodkie imie, moja kolezanka ma Gabrysie , Julke i Jagode proste a fajowe:-D

no mi sie podobaly 2 imionka Karolinka-to siostre tak nazwalam:no: i Kornelka- no to ja mam a na druga corcie nie mam pomyslu:wściekła/y:, masz racje Silka ze popularne imionka to problem:tak:tylko ze mi sie nigdy takie na czasie nie podobaly:-D, ja to bym chciala proste ale niespotykane, i tak sie nad ta Zuzia coraz bardziej zastanawiam:-), no i powiedzcie ze nie marudze jak baba w ciazy:-D:-D:-D

Buziam kwietnioweczki
 
aaa
no i wczoraj ogladalismy wozeczek w sklepie bardzo fajny(jak dla mnie), mial duzo funkcji plus fotelik samochodowy ktory mozna dolaczyc do podwozia co na wycieczki samochodowe jest fajne bo nie trzeba calego wozia targac, tylko te kolory taaaakie paskudne:no:ciemne, szare, nic radosci, no zobaczcie same
I00000006


a tu stronka jakbyscie chcialy poszperac sobie:-)http://www.mamaspapas.co.uk/

i zostanie na tym ze z polski bedziemy wozio targac:-(
Renata swietny ten wozek ,mi tez pozostanie targanie wozka z Polski w Irlandi sa beznadziejne wozki - przewaznie nie posiadaja gadoli , tutejszym kobieta to odpowiada mi nie.
 
reklama
Witam
Dla tych co mnie nie znają to się przedstawię. Jestem przyszłym mężem Shiraaine (Sol).

Obiecałem, że przekażę wieści od niej. Otóż dziś rano odwiozłem moje słonko do szpitala, jej "dolegliwości" były na tyle uciążliwe że się odwodniła i nie miała na nic siły :( Sądziliśmy że dostanie tylko kroplanki i coś na nudności, ale okazało się, lekarz prowadzący postanowił położyć ją na parę dni na "Septyku". Siedziałem z nią cały dzień, dzięki białemu kitlowi (sam jestem ze służby zdrowia) pielęgniarki w miarę łagodnie do Shiry podeszły mimo jej niechęci do szpitala :) Dostała płyny, witaminę B6 w zastrzyku domięśniowym,( który bardziej zaszkodził niż pomógł, ale już odstawiony), oraz czopki przeciwwymiotne. Słoneczko już się czuje lepiej choć jak wychodziłem powoli dolegliwości wracały, ale to bardziej od leżenia.

W każdym bądź razie macie wszystkie pozdrowienia :)

Jak by coś dam znać.
 
Do góry