reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

katja32 witaj:-). te paski z bociankami to tzw. suwaczki jak najedziesz którejś na taki to wyskoczy ci stronka na której można sobie taki sklecić. Jak co to na privie mogę ci pomóc:tak:

Asia81 witaj:-)

Ale fajnie nasze grono się powiększa:tak:

My z W. byliśmy wczoraj u jego rodziców. Jeżu jacy oni są domyślni. Chcieliśmy poczekać z informowaniem rodzinki i Brunonku, a tu prawie-teściowa wczoraj przy ciachu siada blisko mnie na kanapie i pyta się czy czasem nie mam kogoś w brzuszku, bo ona tak coś czuje:rofl2: boszzz ale się ucieszyła jak jej powiedziałam kto u mnie mieszka, przyszły dziadek aż się popłakał. Jeżu aż ja się popłakałam z tej ich radości:-D
Trochę gorzej było jak przyjechały siostry W. jedna jest oki, ale najmłodsza koszmarek, ciągle czuję, że chce mnie sprowokować do kłótni i ciągle wpycha ten swój nochal w nie swoje sprawy. No a W. jak mu o tym mówię, to zawsze uważa, że jestem chyba cięta na nią i tyle.
Taaa, W. pojechał dzisiaj o 4 rano do warszawy, no to sobie spałam, szczególnie, że tak jak co niektórzy wczoraj śledziłem losy 4RP;-) po tem z radości i emocji nie mogłam zasnąć.
Obudziłam się o 10 tel. siostra W. z pretensjami dlaczego nie odbieram, że ona dzwonie już od 8. Tłumaczę jej, że spałam, a ona mi na to, że nie powinnam tyle spać bo i tak już dużo przytyłam:eek::eek::eek: więc się pytam po co dzwoni i wiecie co pikna na kawę chce przyjechać:baffled: taaaa poszperać po rzeczach, jak to kiedyś zrobiła. Bosz jak ja jej nie cierpię:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
LadyLaila masz kochaniutkiego synka:-) ja tez nie jestem zadowolonazeswoje wygladu troche sie zaniedbałam przez to ze siedze cały czas w domu:wściekła/y: ale dla dzidzi warto sie poswiecic:-) mi moj mezus tez czasami ze "moze być":-):-D

Gryzeldo ja mam urodzinki 16 grudnia a mój męzuś 10 grudnia:tak::-) i sobie tak wymyśliłam że na jego urodziny pojdziemy na usg genetyczne to 4d i będzie miał najwspanialszy prezent:tak::-)
 
masiek no to super ze dziadkowie sie ucieszyli:-) ale szwagierki to ja ci nie zazdroszcze;-) normalnie sa bezczelni ludzie:wściekła/y: jak miałas nie przytyc skoro maluszek w brzuszku rosnie nie? aze spaniem to dobrze ze duzo spisz, moja szwagierka która 2 iesiace temu urodziła śliczną Marysie:-) mi mówiła zebym duzo spała to potem dzidzius tez bedzie duzo spał i bedzie bardzo spokojniutki tak jak jej Marynia:-) mówie wam jest naprawde taka spokojniutka, płacze tylko jak jest głodna a tak to śpi albo lezy i slucha co sie do niej mowi i tylko przewraqca tymi duzymi oczkami:-)
miłego dnia wszystkim mausiom i dzidziusiom:tak::-)
 
Asiu81 i Katja witajcie na pokładzie!!!

Madziujko mnie ostatnio tak brzuch bolał że dostałam paniki a okazało się że to wzdęcie było:zawstydzona/y: !!!A jak się dziś czujesz??

Gryzeldo nie obmyśliłam planu z rurami kurczę jak będą zabudowane:szok: ale to wówczas to przykuje się do niej:tak::-D:-D

SIlka kochana ty sie kuruj i odpoczywaj.A to jutro małe party :-)
 
Co wy dziewczyny z tymi wagami tak szalejecie .. wiecie ze te kilogramy po ciazy ciezko zgubic ... o wiele ciezej niz te takie ze zwyklego obrzarstwa :tak:Ja tam sie pilnuje jak diabli i nie zamierza przytyc 25 kg (2 ciaza 16kg) przy pierwszej ciazy wprawdzie bylam sucharyna bo przy wzroscie 174 wazylam 54 kg ,teraz mam plan 10kg i koniec :crazy: narazie przytylam 1,5kg .....
 
Hej Kasiu!!!
Ja przez mdłości i wymioty schudłam.A mdłości mi przeszły i pozostał brak apetytu i smaku więc nic nie przytyłam i schudłam ja też planuje sie pilnować tylko zobaczymy jak to w praktyce mi wyjdzie:tak::-)
 
reklama
Do góry