reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

SILKA widzisz że mi się udało w końcu z tym suwaczkiem znalazłam jakąś stronę zrobiłam wg twej instrukcji i mi wyszedł tylko czemu mi nie wychodzi z baby-gaga.com to czarna magia dla mnie chyba inne suwaczki nie chcą do mnie ale sie nie poddam
 
reklama
wiesz kasiu jak będę miała cały czas taki apetyt to mi sie uda 100% ale jak mnie chwyci to nie wiem co to będzie:szok: aż strach myśleć:szok: nie chce wyglądac jak tocząca się kula a zwłaszcza że ja jestem ogólnie przy kości
 
Witajcie...
Ja dzis leżakowałam cały dzień..
Witam nowe mamusie!!

Ada chyba to przez wzdęcia jednak juz ciut lepiej do jutra może przejdzie :-)

Co do wagi to ja stoję w miejscu....
 
Hej madziujka!! Suwaczek mi wyszedł ale nie wchodzi z baby-gaga.com nie wiem czemu ale mam inny. Wiesz jak ja sie przestraszyłam z tym bólami okropnie ale to było wzdęcie na szczęście....
 
reklama
no włąśnie ja też jeszcze takie uczucie jakby chcialo mi wszystko dołem wylecieć ale już znacznie lepiej...nospy sie nałykałam ale i tak nic nie pomogła.

a co suwaka z babygaga to który cod wklejasz?
 
Do góry