reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Hej!Witam wszystkich!Jestem tu nowa ale na pewno będę często przeglądać to forum.Ja planowo zostanę mamą 23 kwietnia.Będzie to mój pierwszy dzidziuś.Jestem bardzo szczęśliwa.Pozatym że mam huśtawki nastrojów,przejmuję się wszystkim i jestem senna to ogólnie czuję się dobrze.Pozdrawiam
 
reklama
Witam w ten powyborczy poranek! Ale jestem przez te wybory niewyspana :-(
Jak zwylke poniedziałek do pracy na 7 i mdłości na całego, a w weekend ich nie ma. To wstawanie mnie wykańcza. Już 17 tydzień a te mdłosći ciągle są. W poprzedniej ciazy jak skończyły się mdłości w 12 tygodniu to zaczeły się bóle głowy i miałam je cały czas jak pracowała, jak juz poszłam na L4 to się skończyły. Te bóle były chyba nawet gorsze niż mdłości, więc teraz jak te mdłosci mnie tak trzymają to może chociaz te bóle głowy mnie ominą :-).
 
Ada04,jestem z Ciebie dumna!:tak::-DPamiętaj,żeby w razie użycia kajdanek wybierać rury mocno związane ze ścianą:-)

Silka,dbaj o siebie!

Mamanadii, rozumiem Cię w pełni. Na wyniki czekaliśmy z małżonem u mojej Mamy- ta sama opcja polityczna-i zanim wróciliśmy do domu...:-(Oj dobrze,że nie mamy na dziś nic zaplanowane, a w sobotę zrobiłam obiad na poniedziałek i wtorek, bo będę musiała przypilnować kanapy po powrocie do domu. Niestety nastąpi to dopiero za około 8 godzin:-(.
Pozdrawiam
 
Czesc dziewczynki mam prosbe jak wklejacie tu swoje fotki? Oraz macie takie piekne paski z bociankami takie cudne kolorowe,az milo patrzec tez tak chcem. Jak ktos ma ochote sie podzielic ze mna tymi informacjami to dziekuje z gory.
 
reklama
KATJA INSTRUKCJA DO SUWACZKA - MUSIASZ WEJSC W USTAWIENIA , pozniej w EDYCJE PODPISU tam jest takie okienko identyczne jak to w ktorym piszesz wiadomosci na BB i tam musisz wkleic link SUWACZKA.A co do zdjeci wejdz w galerie kietniowek tam SILKA swietnie w jednym poscie wytlumaczyla (akurat mi ) jak sie to robie POWIDZENIE I CZEKAMY NA TWOJ SUWACZEK I FOTECZKI
 
Do góry