reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Masiek a lekarz powiedział, ze na 100% to chłopiec ?:cool2: Masz jakies fotki? :-p

na 100% to chyba nigdy nie ma. Wzeszłym roku moja siostra urodziła chłopaczka Mateuszka, a przez całą ciążę gin a chodzę teraz do tego samego co ona mówił, że rośnie ładna baba.
I jak mi wczoraj powiedział, że widzi armatkę, to się zdziwiłam, że tak wcześnie bo siostrze mówił, że płeć to tak po 20tc. No ale całkiem niedawno wymienił sprzęt i ma więcej możliwości.
Zresztą widziałam. Ja na ekraniku dla pacjentki widziałam jedno ujęcie, a on miał ze cztery i tamtymi operował. Wszystko zmierzył, obejrzał. No i ocenił, że na 70% widzi "to coś" męskiego.
A ja nawet mu wierzę bo jak mówiłam wcześniej, jakoś od początku czuję, że to chłopak.
Gin mówi, że większość przeczuć kobiet się sprawdza....
No ale na 100% zobaczymy kto to jak się urodzi:-)
Zdjęcia mam, tylko na papierze.
skaner nadal popsuty, cyfrówki nadal nie ma, bo musieliśmy kupić lodówkę.
Siostra obiecała, że jak ją odwiedzę to mi poskanuje i zrobi zdjęcie mojego brzuszka, to się pochwalę, bo teraz to już widać, że coś mi rośnie, taka piłeczka się zrobiła i to twarda, a nie sadełko jak wcześniej.
Hej !!!!!!!!!!

Jakiś taki humorek mam zły :-( a raczej płaczliwy :-( pokłóciłam się z moim P. i mi smutno :-( Ostatnio często mamy spięcia, a ja mam już ich dosyć :sorry2: I w sumie to takie bez jakiegoś większego powodu. Eh.... No nie wiem co to będzie :confused: Mam nadzieję, że przetrwamy te trudne dni :tak:

A co tam u reszty Kwietnióweczek ??
Pozdrawiam :happy2:

oj ja mam strasznie rozchwiane emocje. Wczoraj na zmianę płakałam i się cieszyłam. Bosz jak świrnięta. Cieszyłam się, chłopak i płakała, że nie dziewczynka, że nie Matylda.
Dzisiaj zaczynam płakać, wyzywać i w ogóle na W. psioczę bo jedzie w poniedziałek na delegację. I wiem, że on to robi dla nas, że musi, że będzie więcej kasy. Ale taka złość, smutek, żal mnie dopada, że mam ochotę wstać powiedzieć pier.... i wyjść z domu.
Czasem i na psię nakrzyczę a potem ją przepraszam:sorry2:
Mam potworne problemy z cerą :-(Ja wiem, że to przez podwójną burzę hormonów, ale żeby aż tak... :-( Czuję się brzydka i pryszczata, już nie mogę na siebie patrzeć...:-( A mówią, że w ciąży się pięknieje, no... ;-) Guzik prawda! :-)
No i nadal nie przytyłam w ogóle... czyli co? Czyli ten wystający brzuchol nic nie waży? I ten biust, który odstaje ponętnie też jest lekki jak piórko? A te dwa ośmiocentymetrowe ludziki też ? ;-) No, nie podoba mi się to... Nigdy nie przypuszczałam, ze powiem te słowa, ale JA CHCĘ PRZYTYĆ! :-):-):-)

No to miłego weekendu wszystkim, też zabieram się za śniadanko :-)

cera chm jak tu powiedzieć, żeby nie przeklinać:blink: normalnie ciągle mi coś wyskakuje, a od kilku dni na poliku mam takiego pryszcza:szok: nie miałam takich jako nastolatka:shocked2:
co do kg, może chcesz trochę ode mnie;-) no tak siedzę w domu i wyżeram, pocieszające jest to, że większość jedzonka, które pochłaniam jest zdrowa i jest na liście produktów zalecanych dla kobiet w ciąży. I jak na razie chyba małemu nic nie brakuje:tak:

Masiek bardzo sie ciesze jak widze Twój suwaczek !! I to malusi Bruno..wspaniale

:-) a ja jak patrzę na suwaczek, to trochę mi skóra cierpnie jak pomyślę ile jeszcze będę musiała siedzieć w domu. Choć chyba łatwiej mi gdy co raz więcej wiem o tej itacoie, dla której muszę się tak poświęcić.
 
Masiek dasz rade :-) popatrz w przyszłosc jaki efekt bedzie :-)

Silko zdrowiej szybciutko..kołderka jak najczęściej, herbatka z miodzem i cytryną (pycha mniam mniam) a jak gardziołko bardzo boli to mozesz tantum verde np. do ssania.

Ada to do poniedziałku ;-)
 
Witam i miłej niedzieli życzę....

Mnie dziś coś brzuś kłuję i mam nadzieję ze to od wzdęć tak sobie wolę to tłumaczyć.

Pa
 
reklama
Witam sedecznie jestem, tzw nowa w koncu cos znalazlam dla siebie. Jestem mama dwoch super corek, jednej kwietnióweczki 19.04.2001, a drugiej sierpnióweczki rocznik 99. Noi trzecia dzidzia termin 18.04.2008:):-). Pisze do was zeby podzielic sie dolem, wymiotuje do tej pory, poprzednie ciaze to samo 9 msc, myslalm ze ta mnie oszczedzi, i poza tym nie wiem mam jakiegos dziwnego dola, o wszystko i wszystkich sie martwie a najbardziej o moja dzidzie. Jesli jest ktos z Bialegostoku dajcie znac poszukuje lakarza gineologa, mam juz namiary na Akademicka Centrum Bocian? Podaje swoj numer gg jakby ktos chcial pogadac to chetnie z kims poklikam. Dzieki:-)6796803
moz-screenshot-1.jpg
moz-screenshot.jpg
 
Do góry