reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Maja -Bobasku jak fajniusio ze tu jestesmy razem!!!! Masdz jednego dzidziunia? Bo ta Twoja betka to taka wysoka była :o)) Ściskam mocno!!

Silko już przyklejony :-) Ale nei zablokowany jeśli chcemy to mozna usuwac niepotrzebne posty ale to Nasz wybór wszystkich.

dzięki Aletko!

Co do noska Silko to normalne tak samo jak dziąsła tez lubia sobie pokrawić..
aha jeszcze raz Cię bardzo prosze abyś mi ten Gdańsk na liście zmieniła :-)
 
reklama
Madziujko witaj i czuj się z nami dobrze;-)

No a teraz muszę trochę poczytać, bo na trochę byłam u rodzinki a wy tyle naskrobałyście. Ale fajnie, bo to znaczy, że mamusie coraz bardziej działają
:-)
 
Madziu wchodze na to gag itp mam suwaczek kopijue drugi kod za pomoca selectcopy i wchodze na edytuj podpis i wkejam skopiowany kod w to okno i wyskakuje skopiowany kod i nic ponadto
 
reklama
wchodziś np przez mój suwak wybierasz datę czyli 17 kwietnia
naciska get my cod i pobierasz kod BBcode i wklejasz w swój podpis w profliu

jak sobie nie poradziśz to pomogę Ci jak wróce z kościoła pa
 
Do góry