reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

wiesz Maju ja to nawet o tym nie pomyślałam.....że nie ominie fakt.....już ja cosik wykombinuje:-):-):-)


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
....mam jeszcze ochotę coś na koniec jej walnąc np kupe na środku pokoju:-D:-D:-D .....
o kurna:-D:-D:-D:-D:-D dobre dobre:-D:-D:-D:-D:-D to moze Adunia jak se wypijesz tego olejku rycynowego i podziala to efekty nasrodku pokoju jej zostawisz na pamiatke:-D:-D:-D:-D:-D
ja wlasnie sie tak zastanawiam.... i jutro chyba pojde do apteki, i mam nadzieje ze w hurtowni mieli te liscie maln ii jutro bedą i moze sobie odrazuwiesiołek w kapsułkach kupie i zaczne łykać??:baffled::nerd::nerd:
 
Melduje sie po lekarzu. wsio ok, i z mała i ze mną. Szyjaka krótka, ale bez rozwarcia, mała sie pcha w kanał rodny lezy jak by sie miała rodzić - dlatego mnie tak boli. Ten lekarz to na zastepstwie był *mówi ze wg niego tak dużo nie wazy, jak mnie straszyli i pójdzie gładko. Nie wie kiedy moge sie spodziewc, za dzień lub 2 lub za tydzień lub dwa :-D

Najważniejsze że z maluda jest ok :-):-)
 
MAJU:-D:-D:-D oleju nie łykne za cholerę złe wspomnienia...:-):-):-) ale liści malin nie ma nigdzie dziwne wydawało by się ,że to takie dostępne i chodliwe....głodna się zrobiłam i nie mam co tu żreć....ale w domu mam karpatkę wafla i torta i sałatkę dostałam:-p:-p:-p:-p to już nie mogę się doczekac aż wrócę...:-p:-p:-p
 
ASIU to super,że wsio ok....i najważniejsze,że z dzidzią wsio gra...a my wytrzymamy damy radę kurcze wytrzymałyśmy 8 miesięcy to ten tydzień dwa bądź 3 też damy....ciekawe jak jutro się będę czuła czy też będę taka żwawa...:-):-):-):-)
 
.....głodna się zrobiłam i nie mam co tu żreć....ale w domu mam karpatkę wafla i torta i sałatkę dostałam:-p:-p:-p:-p to już nie mogę się doczekac aż wrócę...:-p:-p:-p
jejuuuuu....... ale ześ mi smaka narobiła ide normalnie se coś wszamać:tak::tak::tak::tak:

Melduje sie po lekarzu. wsio ok, i z mała i ze mną. Szyjaka krótka, ale bez rozwarcia, mała sie pcha w kanał rodny lezy jak by sie miała rodzić - dlatego mnie tak boli. Ten lekarz to na zastepstwie był *mówi ze wg niego tak dużo nie wazy, jak mnie straszyli i pójdzie gładko. Nie wie kiedy moge sie spodziewc, za dzień lub 2 lub za tydzień lub dwa :-D

Najważniejsze że z maluda jest ok :-):-)
Asia no czyli ci powiedzial tak jak mojagin mi ze to moze byc 2tyg a moze 2dni i sie zacznie, ale najwazniejsze ze z dzidzia wsio oki:tak::tak::tak::tak::tak:
 
MAJU sama mam smaka ale jak znam życie to mój będzie mnie stresował i gadał nie jedz dużo potem będziesz płakać że zjadłaś za dużo i cię bolą jelita....już znam te opowieści na pamięć....:-):-):-):-)



 
wiesz Maju ja to nawet o tym nie pomyślałam.....że nie ominie fakt.....już ja cosik wykombinuje:-):-):-)

KASIU trochę Cie denerwuję:-):-):-) pewnie troche jak ta moja właścicielka mnie....:-D:-D:-D udusiłabym ją najchetniej a mi dużo nie trzeba....ale mam satysfakcję że z tej jej burdelu się wyprowadzam w tym jej mieszkaniu to nawet ci się gotować nie chce ogólna tragedia....zawalone...weź depresyjne mieszkanie a kiedyś mi się w miarę podobało nawet dopóki nie zaczęły się z nią scysję...nie zaczęła nam włażic pod naszą nieobecność i robic kontrolę tak się z nia pożarłam,że mój musiuał mnie uspakajać franca jedna do tej pory gada z moim mnie omija z daleka...mam jeszcze ochotę coś na koniec jej walnąc np kupe na środku pokoju:-D:-D:-D .....

Tak Adunia tyyyylko troche mnie denerwuje...:-D on ma szczescie ze sie klocic po angielku nie potrafie:rofl2::rofl2:farciarz:-) ale bidak czuje pismo nosem ze mi dzial na nerwy:-).. bo za kazdym razem jak cos nam nowego do domu przyniesie (zadko sie to zdarza) to sie mnie pyta czy jestem zadowolona;-).......................a ja to z czego mam byc niby zadowolona :baffled:chyba nie z tego ze fiucina podatku za chate nie odprowadza.. a dzieki temu ja nie moge sobie wynajmu odpisac .... ale juz nie dlugo .. zrobie mu kolo tylka:-D:-D:-D:-p
 
Witam moje panie :)

Ech Ci lekarze... Strasznie się asekurują w wydawaniu opinii na temat terminu porodu albo tego co nam dolega, chyba boją się żebyśmy ich za błędy lekarskie po sądach nie ciągały. Mi też ginka powiedziała że równie dobrze mogę urodzić jutro jak i ok 15 kwietnia. Co mi nic nie daje.... Chyba się do Majki przyłączę w biegach przełajowych po schodach.

Sąsiedzi zrobili nam prezent poświąteczny i jak wczoraj wieczorem zeszliśmy do wózkarni to wszystkie śmieci zniknęły, tylko rowerki jakieś pordzewiałe zostały. Ale jest miejsce gdzie można wstawić wózek. Jeszcze tylko dzisiaj wpadnę tam z miotłą i będzie git. Gorzej z łóżeczkiem, nadal brak transportu... jak się szybko rozdwoję to trzeba będzie na początku Patusię w wózku do snu układać... Żeby tylko te śniegi znikły jak najszybciej, chociaż na razie się nie zapowiada, dziś rano wstałam i patrzę, że znowu nasypało.

No to znikam oporządzić siebie i mieszkanko troszkę. Wpadnę potem, miłego dnia kochane.
 
reklama
Hej dziewuszki :)
Asia dobrze ze z dzidzia ok, ale za 2 dni to niech sie nie wybiera na świat, czekamy do kwietnia na ładniejszą pogodę ;-)
Ada no to w końcu będziesz na swoim :-) tylko faktycznie z tym necikiem to ty kombinuj dziewczyno bo i cioteczki z bb beda sie martwily czy wy jeszcze z tej calej przeprowadzki w jedności :tak: a z tą kupą to jestem ZA :-D:-D:-D mały prezencik na pożegnanie nie zaszkodzi :-D:-D:-D
Maju ja to już paniki tu nie chciałam siać ale myślałam że ty juz rozdwojona :-p
Kasiu to jak ostatnio 3800 to teraz 4 000 minimum :szok: no ale liczmy na ginka ze sie troszke pomylil i dzidzia gładko przejdzie :tak::-D
Iza jeszcze i tak wyjdzie że nam się zamiast baranków byczki porodzą :-D:-D:-D tydzień (dwa) temu pełna panika, każda myślała ze zaraz urodzi a tu psikus i ZAMKNIETE :-)
Lady pewnie dziś znów bawi się z koperkiem :-p
A Leonek pewnie na Masi cycku wisi :-)
 
Do góry