reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Witam,
Na bank jeszcze do 18 kwietnia 2w1;-) Czekam na T aż na dobre wróci.:-)

Bratka witaj po nieobecności:-)
Lady księgowi ponoć nudziarze;-)
Masiu i tak dzielnaś niesamowicie:-)
Iwonka choć pobrykałaś;-):-D
Anrusku zdrowia mocno życze:-)
Reniu elo:-)
Silka Madziujka trzymam kciuki za Was:happy:
 
reklama
Widze ze wiekszość z nas sobie zafundowała wizytki u ginków zaraz po swietach. Ja tez ;-). Poki co wszystko w porzadku.Rozwarcie brak, skurczy tez. Tylko czasem brzuszek twardnieje i cycuszki zaczynaja sie przestawiac na produkcje :tak:. Morfologia podskoczyła ładnie z 10,5 na 12,2 :tak:ale jestem z siebie dumna:-D.. Nastepna wizyta za dwa tygodnie, usg tez mam sobie zrobic (z tego ciesze sie najbardziej bo uwielbiam podgladac to swoje maleństwo:tak:).
A i zarejestrowałam sie do okulisty profilaktycznie bo bez waszego forum bym na to nie wpala a lekarz niestety nie uznał tego za istotne ;-) no cóz, innych zarzutów do niego nie mam;-)
Lady - jestes z Wrocławia, do którego szpitala sie wybierasz jesli mozesz zdradzic?
Pozdrowienia dla wszystkich :-)
 
Czesc dziewczynki


JA juz spowrotem.. i chyba pierwszy raz zadowolona:-) wybadali mnie na wszytkie strony .. no bez tej jednej dolnej:-D
WIEC TAK;
maly wazy 3450.. powiedzieli ze to 37,4 dzien ciazy date mi przesuneli na 12 kwietnia:-Dwic jeszcze 3 tyg.. ale .. glowka juz bardzo nisko babka nie mogal jej dojrzec przez usg.. ogolnie zrobila 26 fotek z usg kazda czesc ciala dokladnie obejrzala i obmierzyla .. nie wiem po co ale widac maj tu takie zwyczaje .. wody plodowe oki .. lozysko tez... no wiec jestem pierwszy raz zadowolona :-)lepiej pozno niz wcale . gorzej z moim R. bo siedzielismy tam prawie 4 godz;-)
 
Widze ze wiekszość z nas sobie zafundowała wizytki u ginków zaraz po swietach. Ja tez ;-). Poki co wszystko w porzadku.Rozwarcie brak, skurczy tez. Tylko czasem brzuszek twardnieje i cycuszki zaczynaja sie przestawiac na produkcje :tak:. Morfologia podskoczyła ładnie z 10,5 na 12,2 :tak:ale jestem z siebie dumna:-D.. Nastepna wizyta za dwa tygodnie, usg tez mam sobie zrobic (z tego ciesze sie najbardziej bo uwielbiam podgladac to swoje maleństwo:tak:).
A i zarejestrowałam sie do okulisty profilaktycznie bo bez waszego forum bym na to nie wpala a lekarz niestety nie uznał tego za istotne ;-) no cóz, innych zarzutów do niego nie mam;-)
Lady - jestes z Wrocławia, do którego szpitala sie wybierasz jesli mozesz zdradzic?
Pozdrowienia dla wszystkich :-)

KASIK ja tez jestem Wroclawia ...jezeli moge ci polecic to .. zobacz jakie warunki teraz maj na Brochowie ja tam rodzilam dwoje dzieci wprwawdze 14 i 9 lat tem ale juz wtedy bylo super .. nie wiem jak teraz..ale jakbym miala wybierac miedzy tymi szpitalami co sa we wrocku to chyba zdecydowalaby sie na Brochow .. sale pojedyncze.. maz mozliwosc wykupienia cegielki na porod rodzinny .. opieke tez wspominam bardzo dobrze.. tyle odemnie .. kiss
 
No to i ja dołączam do mamuś które mają wizytę po świętach:tak:
Wybieram sie jutro, ale pewnie nic specjalnego się nie dowiem. Osttanio jak byłam tydzien temu lekarz mówił, ze wszytsko zamkniete i nic sie nie zapowiada:tak: Takze nie spodziewm się, ze po tygodniu wiele się zmieniło.

Ale ale odczuwam juz niezł bóle w kosciach łonowych. Chyba coś tam sie rozchodzi i robi miejsce na główkę Marcela.

Za tydzien ide na USG wiec tam to juz czarno na białym bedzie widać:-)
 
hello coś dziś puściutko...
Kasiu 3450???:szok: i 37 tydz???:szok: oni chyba chca zebys ty niezlego klocuszka urodzila :-D no ale jak rozwarcia ni ma to sie widac maluch nie spieszy ;-) fajno ze cie przebadali dokladnie, przynajmniej juz w spokoju siedzisz :tak:
 
hello coś dziś puściutko...
Kasiu 3450???:szok: i 37 tydz???:szok: oni chyba chca zebys ty niezlego klocuszka urodzila :-D
no ale jak rozwarcia ni ma
to sie widac maluch nie spieszy ;-) fajno ze cie przebadali dokladnie, przynajmniej juz w spokoju siedzisz :tak:

iwonka a z kad oni moga wiedziec ze rozwarcia nie ma jak nie badaja ginekologicznie przez cale 9 miesiecy.. jedynie wiem to co mi babeczka powiedzial ktora robila mi usg ze maly juz jest bardzo nisko:-)
 
Kasiu teraz to juz taki moment ze sie pchaja niziutko, choc u mnie od samego poczatku ciazy pcha sie nisko :baffled: ale do pipeczki powinni zajrzec jak tam szyjka, no ale mi to sie wydaje ze juz jak prawie 3 500 to 3 tygodnie to za duzo :-p ale ja ginem nie jestem :nerd:
 
[ja tez jestem Wroclawia ...jezeli moge ci polecic to .. zobacz jakie warunki teraz maj na Brochowie ja tam rodzilam dwoje dzieci wprwawdze 14 i 9 lat tem ale juz wtedy bylo super .. nie wiem jak teraz..ale jakbym miala wybierac miedzy tymi szpitalami co sa we wrocku to chyba zdecydowalaby sie na Brochow .. sale pojedyncze.. maz mozliwosc wykupienia cegielki na porod rodzinny .. opieke tez wspominam bardzo dobrze.. tyle odemnie .. kiss[/quote]

Własnie nad brochowem zastanawiam sie najpowazniej, ale wiem nawet od mojego lekarza, który tam jest poloznikiem ze ostatnio zdaza sie, ze rodzace odprawiaja z kwitkiem z powodu braku miejsc.. az strach mysleć. zwłaszcza ze mam do wrocka 30 km, to nie dosc ze trzeba dojechac do wrocławia to jeszcze pozniej szukac szpitaka w ktorym łaskawie cie przyjma.. chyba zadzwonie po karekte w razie czego, to chociaz maz porodu odbierac sam nie bedzie musiał w samochodzie;-) to pierwszy poród, mam nadzieje ze sie zorientuje ze to juz i nie bedzie za pozno :-D
 
reklama
Kasiak nie moga odprawic z kwitkiem :wściekła/y: jezeli sie dzwoni to faktycznie moga powiedziec ze brak miejsc ale jak sie juz jest na izbie przyjec i sie rodzi to musza przyjąć! nie martw się przestrasza sie jak powiesz ze urodzisz im na izbie przyjec :-D
 
Do góry