reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Ok dziewczynki juz lece... nie wiem czemu ale ciagle mam luzne stolce moze po zelazie bo lykam ale non stop sa takie same....i co gorsza ze oznaka kazda ostatnich dnioach do oproznienia jest bol jak na rozwolnienie.....potem przechodzi ale czy to normalne jest???? sorki jesli kogos obrzydzilam ale siaram sie dzwonic do lekarki za kazdym razem jak cos podejrzanego sie dzieje....moze przewrazliwiona jestem ale dziwne to jest dla mnie....

Ok lece milego dnia buzka....
 
reklama
Lady moze cos poprostu zjadlas :-p ja tak czasem tez mam, zwlaszcza po nalesniczkach i mleku :zawstydzona/y:A z tym koperkiem kobitko to daj sobie choc o polowe luzu, wymeczysz sie tylko!
Renatka to ja ci współczuję tego puchnięcia, ja to za bardzo nie puchne, a jak choć troche palce spuchną to niezbyt uczucie :baffled:
 
Dzień doberek! Odmeldowuję się że jestem jeszcze 2 w 1. I tak siedzę i czekam. Coś weny twórczej nie mam do pisania ale dobrze że mam Was do poczytania! :tak:
 
Fajnie że się meldujecie, przynajmniej wiadomo, że się na razie nic nie zmieniło :)

Katja - moja pani doktor też poleca sok z żurawin oraz witaminę C na tego typu dolegliwości.

Lady - to Ty biedulko praktycznie do końca ciąży robisz na dwa etaty... Aż mi teraz wstyd za narzekanie, że nie chce mi się garów zmyć...

Wzięłam się przed chwilą za odgruzowanie wózkarni - chyba dostanę pylicy płuc. Pył wlazł mi chyba w każdy zakamarek, fuj, wszędzie go czuję, w nosie, ustach, oczach, płucach bleee. No ale czego się nie robi dla dzieciątka i jego komfortu.
 
Od tej zurawiny i juz mi morde wykreca,nie stety u mnie zurawina nie dziala jak powinna wydaje mi sie ze mam za duzo tych bakterii,poprzednie ciaze tez tak mialam.
Bardziej mi doskwiera ta cala opuchlizna tak jak napisala Renia czolg.
Do potem ide cos ugotowac.
 
dzień dobry.
my po badaniach u neurologa i ortopedy.
jestem padnięta. tyle nadrukowałyście że nie mam siły czytać.
buziam
 
Iza ja to myje gary z nudów, od siedzenia juz tylek boli :baffled: ja to po takich miejscach jak graciarnie czy piewnice to mam swędziawki :sorry2:
Masiu ty teraz taka zabiegana, masz fory wiec ci wybaczamy te niedociągłości :-):tak::-) I jak wszystko z Leonkiem wporzadeczku?
 
Obiadek zrobiony az sie mieso rozchodzi zapomnialam wylaczyc i sos niemal ze wyparował hAhaha....deser tez mam wafle zrobione tylko co nie za mieeki wsadzilam do lodowki moze wilgocia zajdzie heheheheh i zmieknie ha:-D

NO własnie Masiu piszesz po badaniach ale nie piszesz jak tam sie te sprawy mają?

Ada zapomnialam napisac Ci ze fajnie ze zaczynasz sie urzadzac w koncu!!!!
 
reklama
Do góry