reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
[ja tez jestem Wroclawia ...jezeli moge ci polecic to .. zobacz jakie warunki teraz maj na Brochowie ja tam rodzilam dwoje dzieci wprwawdze 14 i 9 lat tem ale juz wtedy bylo super .. nie wiem jak teraz..ale jakbym miala wybierac miedzy tymi szpitalami co sa we wrocku to chyba zdecydowalaby sie na Brochow .. sale pojedyncze.. maz mozliwosc wykupienia cegielki na porod rodzinny .. opieke tez wspominam bardzo dobrze.. tyle odemnie .. kiss

Własnie nad brochowem zastanawiam sie najpowazniej, ale wiem nawet od mojego lekarza, który tam jest poloznikiem ze ostatnio zdaza sie, ze rodzace odprawiaja z kwitkiem z powodu braku miejsc.. az strach mysleć. zwłaszcza ze mam do wrocka 30 km, to nie dosc ze trzeba dojechac do wrocławia to jeszcze pozniej szukac szpitaka w ktorym łaskawie cie przyjma.. chyba zadzwonie po karekte w razie czego, to chociaz maz porodu odbierac sam nie bedzie musiał w samochodzie;-) to pierwszy poród, mam nadzieje ze sie zorientuje ze to juz i nie bedzie za pozno :-D[/quote]

Nie nooo nie bedzie tak zle jak wezwiesz karetke to cie zawiaza tam gdzie bedzie mijesce to dopiero sie zalatwisz na perłowo..mysle ze z kwitkiem cie nie odesla...no chyba ze przyjedziwesz za wczesniej ..ja to bym na twoim miejscu wykupila cegielke za 100zl(chyba tyle kosztuje porod rodzinny na brochowie) i bedziesz mial pewnosc ze cie przyjma ..
ja tam z czystym sercem moge polecic brochow .. mi tam bylo super :-)
 
Hej dziewczynki!!!

Melduję się po świętach....dziś zaczynamy malować mieszkanie,chodzę taka podniecona,że łapy mi sie trzęsą i nie będę spać z wrażenia..... czytam co u Was i jakoś nie pamiętam....:-)


 
Kasiu teraz to juz taki moment ze sie pchaja niziutko, choc u mnie od samego poczatku ciazy pcha sie nisko :baffled: ale do pipeczki powinni zajrzec jak tam szyjka, no ale mi to sie wydaje ze juz jak prawie 3 500 to 3 tygodnie to za duzo :-p ale ja ginem nie jestem :nerd:

oni tu sie nie pchaja w podwozie:-D ...z tego co sobie sama wyliczylam tzn. tak jakby mi wyliczyl termin polski gin po OM to bylo by na 9 kwietnia...a oni mi tu termin zOM wyznaczyli na 7 kwietnia:-)..z Usg z polski mam termin na 3 kiwtnia a u nich z usg na 12 kwietnia... no i badz tu madry i pisz wiersze... czy za duzo chyba nie 3,500 to taka normalna waga ja na mnie ,moja srednia urodzila sie z waga 3,800 wiec teraz powinno byc wiecej hehh .. co nie powiem zeby mnie cieszylo:-(lepiej sie rodzi male dzieci:-(
 
Hej dziewczynki!!!

Melduję się po świętach....dziś zaczynamy malować mieszkanie,chodzę taka podniecona,że łapy mi sie trzęsą i nie będę spać z wrażenia..... czytam co u Was i jakoś nie pamiętam....:-)
nie podniecja sie ja tez sie wyprowadzam.. 6 kwietnia mamy byc juz na nowej chatce .. dzis ja ogladalismy .. to juz moja 3 wyprowadzka w ciagu 2 lat:-D:-D.. kurde zebym tylko szybko necik miala :-):-)ale mam zmartwienieeee:rofl2:..wlasnie moj R. powiedzial ze chyba dobrze sie sklada ze sie przeprowadzamy bo tam mamy lepszy dojazd do szpitala i mozna pocisnac 250 paki:-D:-D:-D
 
Czesc dziewczynki


JA juz spowrotem.. i chyba pierwszy raz zadowolona:-) wybadali mnie na wszytkie strony .. no bez tej jednej dolnej:-D
WIEC TAK;
maly wazy 3450.. powiedzieli ze to 37,4 dzien ciazy date mi przesuneli na 12 kwietnia:-Dwic jeszcze 3 tyg.. ale .. glowka juz bardzo nisko babka nie mogal jej dojrzec przez usg.. ogolnie zrobila 26 fotek z usg kazda czesc ciala dokladnie obejrzala i obmierzyla .. nie wiem po co ale widac maj tu takie zwyczaje .. wody plodowe oki .. lozysko tez... no wiec jestem pierwszy raz zadowolona :-)lepiej pozno niz wcale . gorzej z moim R. bo siedzielismy tam prawie 4 godz;-)
Kasia trudno R nie musi brzucha nosić i mieć zgagi to niech se z Tobą przynajmniej poczeka;-):-p:-D o 3tyg:-D:-D:-D:-D ja chyba z desperacji zaczne łazić po schodach z10 razy dziennie na to moje 4 pietro:-D:-D jakchcesz to mozesz sie przyłączyc :tak:;-):-D:-D:-D

Hej dziewczynki!!!

Melduję się po świętach....dziś zaczynamy malować mieszkanie,chodzę taka podniecona,że łapy mi sie trzęsą i nie będę spać z wrażenia..... czytam co u Was i jakoś nie pamiętam....:-)
no wkoncu Adunia, super:tak:;-)

nie podniecja sie ja tez sie wyprowadzam.. 6 kwietnia mamy byc juz na nowej chatce .. dzis ja ogladalismy .. to juz moja 3 wyprowadzka w ciagu 2 lat:-D:-D.. kurde zebym tylko szybko necik miala :-):-)ale mam zmartwienieeee:rofl2:..wlasnie moj R. powiedzial ze chyba dobrze sie sklada ze sie przeprowadzamy bo tam mamy lepszy dojazd do szpitala i mozna pocisnac 250 paki:-D:-D:-D
o Kasia a jednak inne mieszkanko:tak:;-):laugh2:
a mój P dzis jak jechalismy do szpitala po moj wypis " o fotoradar tu jest..." ciekawe czy nam cos przyjdzie a ja sie pytam czemu : a co ty myslisz ze jak wtedy w nocy do szpitala jechalismy to wolno?? nie no jechaliśmy jak karetka na sygnale:-p:-p;-):tak::-D:-D:-D
 
KASIEŃKO taka jestem podniecona,że facet zbędny:-D:-D:-D ale serio muszę na noc zapodac melisę taka jakaś emocjonalna baba ze mnie....:-) z tym netem to nic nie mów bo ja się ciągle o neta dopytuję i mój stwierdził,że coś nie tak ze mną....bo zamisat myśleć o naszym M to ja tu o necie :-D:-D:-D ale jak tak to może mnie ostawić bez neta bez was...nie nie to nie możliwe ale spoko umowę od razu podpisuję jak tylko dokkończę formalności z notariuszem a to już już....a w pracy mam neta tylko do końca marca więc pewnie mnie i tak parę dni nie będzie....co mnie ogromnie martwi....:-(
 
Kasia trudno R nie musi brzucha nosić i mieć zgagi to niech se z Tobą przynajmniej poczeka;-):-p:-D o 3tyg:-D:-D:-D:-D ja chyba z desperacji zaczne łazić po schodach z10 razy dziennie na to moje 4 pietro:-D:-D jakchcesz to mozesz sie przyłączyc :tak:;-):-D:-D:-D



o Kasia a jednak inne mieszkanko:tak:;-):laugh2:
a mój P dzis jak jechalismy do szpitala po moj wypis " o fotoradar tu jest..." ciekawe czy nam cos przyjdzie a ja sie pytam czemu : a co ty myslisz ze jak wtedy w nocy do szpitala jechalismy to wolno?? nie no jechaliśmy jak karetka na sygnale:-p:-p;-):tak::-D:-D:-D
no ja tak w zaokragleniu napisalam 3 tyg a to 18 dni mi juz wszytko jedno byle do 12 kwietnia sie rozdwoic i nie przenosic
A nowe mieszkanko musi byc...musimy koszty ograniczyc jak sie mamy budowac .. a to co teraz mieszkamy zjada nas z kopytami to za duzy dom( sama kuchna to 40 mertow) ponad 200m teraz bedzie troche mniejsze i bardziej przytulne jak sie wprowadze to porobie fotki i wam pokaze ...a poza tym w tym co mieszkamy mamy powalonych wlascicieli .. lekko powiedziawszy gostek dziala mi na nerwy:-)
 
KASIEŃKO taka jestem podniecona,że facet zbędny:-D:-D:-D ale serio muszę na noc zapodac melisę taka jakaś emocjonalna baba ze mnie....:-) z tym netem to nic nie mów bo ja się ciągle o neta dopytuję i mój stwierdził,że coś nie tak ze mną....bo zamisat myśleć o naszym M to ja tu o necie :-D:-D:-D ale jak tak to może mnie ostawić bez neta bez was...nie nie to nie możliwe ale spoko umowę od razu podpisuję jak tylko dokkończę formalności z notariuszem a to już już....a w pracy mam neta tylko do końca marca więc pewnie mnie i tak parę dni nie będzie....co mnie ogromnie martwi....:-(

heheh Adunia nie moge ty jestes the best ............ jasne facet nie potrzebny:-D:-D:-D
 
reklama
zapomnialam napisac po wizycie tak sobie, dobrze ze ty Kasiu jestes chociaz zadowolona:-p u mnie szyja cala zamknieta, tylko juz bardzo rozpulchniona az tak ze przy badaniu lekko tam krwawic zaczelo ale ginka powiedziala ze to normalne:tak:

KASIEŃKO taka jestem podniecona,że facet zbędny:-D:-D:-D ale serio muszę na noc zapodac melisę taka jakaś emocjonalna baba ze mnie....:-) z tym netem to nic nie mów bo ja się ciągle o neta dopytuję i mój stwierdził,że coś nie tak ze mną....bo zamisat myśleć o naszym M to ja tu o necie :-D:-D:-D ale jak tak to może mnie ostawić bez neta bez was...nie nie to nie możliwe ale spoko umowę od razu podpisuję jak tylko dokkończę formalności z notariuszem a to już już....a w pracy mam neta tylko do końca marca więc pewnie mnie i tak parę dni nie będzie....co mnie ogromnie martwi....:-(
Adunia 1 kwietnia jest we wtorek to jak umowe podpiszesz w poniedzialek to cie nie ominie ani jeden dzien z nami:tak::-D:-D:-D;-)

no ja tak w zaokragleniu napisalam 3 tyg a to 18 dni mi juz wszytko jedno byle do 12 kwietnia sie rozdwoic i nie przenosic
A nowe mieszkanko musi byc...musimy koszty ograniczyc jak sie mamy budowac .. a to co teraz mieszkamy zjada nas z kopytami to za duzy dom( sama kuchna to 40 mertow) ponad 200m teraz bedzie troche mniejsze i bardziej przytulne jak sie wprowadze to porobie fotki i wam pokaze ...a poza tym w tym co mieszkamy mamy powalonych wlascicieli .. lekko powiedziawszy gostek dziala mi na nerwy:-)
no to duze mieszkanko.... lekko działa mi na nerwy hihihihihi:-D:-D:-D:-D juz ja widze to lekkoo:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry