reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Katja liczbą płytek krwi nie masz sie co przejmować bo masz dobry wynik. 146 tak? Zajrzyj sobie na wątek przydatne informacje , tam napisałam normy (płytki od 140). A kilka postów dalej wkleiłam link do strony z interii gdzie norma jest wręcz od 100, więc Twoje wyniki są jak najbardziej ok!:tak:
 
Chcem wam serdecznie podziekowac dziwny ze mnie czlowiek,ze jeszcze mnie stad nie wywlislyscie,nie wiem czy ja juz taki glujeupi charakter.
Kasiu a u moich dzieci wszystko o.k starsz wybiera wianki na komunie, buty,itd,a mlodsza sie dopytuje kiedy bedzie siostra:-).
Ja moze sie nie tyle zmartwilam wynikiem 147 ale spadajacymi plytkami krwi bo ostanio mialam 163.
Ale mimo wszytsko dzieki i duze sorki:zawstydzona/y:
 
KATJA nie przepraszaj każda z nas się martwi czy wyniki ok czy wszystko z dzidzią dobrze....normalna sprawa spoko...nie martw się będzie wszystko dobrze główka do góry....;-):-):-)
 
Katja takie wahania jak u Ciebie są jak najbardziej normalne bo skład krwi ulega ciągłym zmainom, jedne krwinki są wytwarzane inne niszczone. Dlatego te normy mają zazwyczaj szerokie normy. Naprawde ja w tych wynikach nie widzę powodów do zmartwień!:tak::tak::tak:
 
Spojrzałam na swoje wyniki i mam podobnie. Jakiś czas temu miałam 173 a ostatnio 139 i to są dobre wyniki.
 
Huuurrrrra!!!
Dostalismy wreszcie klucze do nowego domku. Zaraz przyjezdza mój kumpel i przewozimy cały dobytek. I wreszcie, wreszcie sie bede mogła urządzać.
Nie wiem jak bedzie z internetem. Postaramy sie go odpalic juz jutro, żebysmy przypadkiem nie wylądowali na swieta bez kontaktu ze swiatem.
Jeju, jak sie ciesze!

MOJE GRATKI INGRID I SZYBKIEGO ZADOMOWIENIA!

Lady ja cie podziwiam, ze ty taka uśmiechnięta, zabiegana i jeszcze dajesz rade... ja wyszlam do tesco, dupa zrobilam zakupow duzo, oczywiscie wyobrazacie sobie jak to jest przed swietami (przepychaja sie ludzie, kolejki) no i ledwo do domu wrocilam :baffled: przespalam sie troche, ale czuje sie paskudnie, a dzis chce jeszcze babke i mazurka upiec :eek: przydałoby sie troszke twojej energii :rofl2:

iWONKO Z CHECIA BYM ODDALA CI TEGO ZAPALU I WIGORU CO JA MAM BO JESTT U MNIE TEGO AZ ZA NADTTO....ALE POWIEM CI ZE NIE MA TO JAK POZYTYWNE NASTAWIENIE....

helo:-) jestesmy juz spowrorem..... dalej 2w1:sorry::tak:

CIESZE SIE MAJU CHODZ ZYCZYLAM CI JUZ SZCZESLIWEGO ROZWIAZANIA A NIE TAKICH ZWODÓW....:)

Czesc


Majeczko jak dobrze cie czytac.. ...ide na :-)


Iwonka zobacz czy masz to oczym ci ostatnio pisalam a nuz juz masz .... no wiesz heheh:-):-):-)

Lady mnie czkawka u mojegoa malego denerwuje... nie lubie tego pulsowania hhaha

KASIA MOJA MALA OSTATNIO TEZ MA CZKAWKE I TO CZESTO...I TEZ MNIE TO DRAZNI JUZ ZDECYDOWANIE WOLE MOCNIEJSZEGO KOPA POD ZEBRO HAHA

Ada ja tez cos złapałam nie wiem czy wizus czy poród. maz z synek na naukach przed komunią:eek: a ja ide pod prysznic i sie relaksuje skurcze coraz bardziej bolesne (tzn bardzo bolesne tylko2) tak już od 15. Jka sie utrzymają ot jedziemy na izbe niech mnie zbada. Ja nie czuje ze to już do tego chol... katar i taka jestem słaba!!!! Jakieś wirurus nas zaatakował. Boje sie, kurde że nie dam rady i sie zaraz zrycze. Jak bu było ok i nic sie ni działo odezwe sie jutro, a jak by co dam znac przez Iwonke (no ale bym chciała i bym nie chciała jak bym teraz sie nie czyła gotowa:baffled:

Buziole Kobietki ! Trzymajcie kciuki żeby jeszcze nie, albo żeby już bo już sama nie wiem.

wg mnie to powinny bardziej bolec, :szok: ja już nie wiem

NICTA NIEBUJTA SIE..... BEDZIE OK!!! TERAZ MUSIMY UWAZAC NA SIEBIE BY ZASMARKANE NIE CHODZIC BO SILY NA POROD TRZEBA GROMADZIC....

ADA----WNIKI BADAN OK LEKARZE MOWIA CI ZE OK....WIEC CHYBA NIE MA POWODOW DO ZMARTWIEN.....MOZE TO ZWYKLE JUZ PRZEMECZENIE TA CALA CIAZA
???? STRES....EMOCJE I SAMOPOCZUCIE DO BANI.....


OK SLONCA JA LECE SPAC BO MALEGO MAM PODZIEBIONEGO TAKZE MUSZE KOLO NIEGO POLOZYC SIE WIEC CALUSKI I DO JUTRA MILEJ NOCKI PAPA:-D
 
reklama
Katja liczbą płytek krwi nie masz sie co przejmować bo masz dobry wynik. 146 tak? Zajrzyj sobie na wątek przydatne informacje , tam napisałam normy (płytki od 140). A kilka postów dalej wkleiłam link do strony z interii gdzie norma jest wręcz od 100, więc Twoje wyniki są jak najbardziej ok!:tak:



Kachurku jako jedyny nasz medyk:-) powiedz Ty mi czy te plytki (szukalam w informacjach naszych ale 2 ostatnie strony nie chca mi wejsc:-(, sprobuje jutro), maja cos wspolnego z krzepliwoscia krwi? bo mi sie te normy skojarzyly, no i ja caly czas biegam tu po lekarzach, ale wiesz jak to jest, w Polsce jak nie rozumiesz to ci lopatologicznie wytlumacza a tu ze slownikem medycznym cza biegac:-D, i moze sie upewnie czy to jest to:-D, bo ja mam w granicach 66-70 i sie o mnie tutaj troszcza:sorry:, i takie tam rzeczy zwiazane z porodem......ze jakby co to oni tam cos....no wiesz;-)- dzieki














 
Do góry